Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: eM | 2008-09-25, 20:38

Autor

Wiadomo¶ć

Groove  

User

Manchester United



ImiÄ™: Olek

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

Sk±d: Izbica Kujawska

   

Wysłany: 2008-09-25, 00:25   

Zgłaszam się na stanowisko moderatora, chociaż i tak wiem, że nie mam szans.
No to tak, jestem Olek [Groove]. Mam 15 lat. Co do doświadczenia na stanowisku moderatora:
- Jestem administratorem niemałego forum graficznego: http://grafart.org
- Bywałem administratorem/moderatorem na innych forach, np. emlodziez.com [świętej pamięci xD] i wielu, wielu innych forach. Mam doświadczenie z zakresu grafiki jak i kodowania [z tym drugim trochę gorzej, ale sobie radze]. Jestem bezkonfliktowy, nigdy nie faworyzuję żadnego z userów. Każdy user jest sobie równy. Nie popełniam żadnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych itp. [przynajmniej staram się nie popełniać]. Co by tu więcej napisać, hm..sam nie wiem. Aha, kibicuję Manchesterowi United :mrgreen:
_________________
www.GrafART.org
Polish Graphic Board
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2008-09-25, 16:25   

Groove napisał/a:

Aha, kibicujÄ™ Manchesterowi United :mrgreen:


Pff... WÄ…tpiÄ™, czy ma to jakieĹ› znaczenie.

A ja chciałbym wycofać swoją kandydaturę. Głownym powodem jest to, że jeżeli zostanę moderatorem to, znając mój charakter, będę się cholernie rządził. Dwie osoby już zauważyły, że "lubię się wywyższać". Zawsze tak było. Ja coś zmienię na forum, usunę niepotrzebnego posta albo napiszę coś niemiłego i zaczną się kłótnie, a tego nie chcę. Wycofuję swoją kandydaturę. No, chyba, że już nie będziecie mieli kogo przydzielić to podejmę się tego zadania. Ale jest kilka chętnych userów i wierzę, że poradzą sobie lepiej ode mnie. Pozdrawiam.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-09-25, 20:38   

Wybraliśmy Funner'a. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jeśli forum cały czas będzie rozwijać się tak szybko jak teraz to być może wkrótce będzie kolejny nabór. Gratuluję i zamykam temat. :-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com