Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dilmah  

User


Do³±czy³: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-15, 10:22   

Ja mam 12 lat i gęste, czarne owłosienie od pasa w dół (szczególnie wokół narządu rozrodczego i dolne części nóg). Mam też włosy pod pachami i czarne, dość długie wąsy. Z wąsów co niektórzy się podśmiewają. Wstydzę się przebierać na w-f, bo mnie wyśmieją, ponieważ nikt z naszej klasy nie ma owłosionych nóg. Tak długich włosów nawet gimnazjum nie ma. Czy to nie dziwne, że w wieku 12 lat mam strasznie owłosione nogi i wąsy? Czy mam zgolić wąsy? A nogi? Czy rówieśnicy będą się wyśmiewać z mojego owłosienia? Kiedy przestaną rosnąć włosy na nogach (czy może w ogóle nie przestaną)?
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-15, 10:29   

Cytat:

Czy rówieśnicy będą się wyśmiewać z mojego owłosienia


Przestaną się śmiać jak sami doświadczą włosów na nogach czy gdzieś indziej... ;) Wąsy możesz zgolić, nogi odpuść, to by sztucznie wyglądało.
 

Noele  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-15, 15:30   

Eee, na nogach fajne sÄ… ;p
_________________
Bit wyznacza rytm mojego serca.
 

Brendyx3  

Stały User

Panienka Brenda



ImiÄ™: Gosia

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

Sk±d: Daaleko xD

   

Wys³any: 2009-03-15, 16:22   

Takie puszyste nóżki, no kto by nie chciał^^ :-P
_________________
`- A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu.
- Biedne głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle, lew masochista.`
 

Wind22  

User

dla przyjaciol debil



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 12 Mar 2009

Sk±d: z zaswiatow

   

Wys³any: 2009-03-16, 08:04   

każdy dojrzewa w swoim...rytmie, a poza tym ich to też będzie czekało być może póżniej. jeżeli masz brata albo ojca to popatrz na niego. :hyhy: w 90% będziesz tak owłosiony jak on...mam podobny problem, chociaż niektóży z mojej klasy też :kwasny:

[ Dodano: 2009-03-17, 00:24 ]

Dilmah napisa³/a:

Czy mam zgolić wąsy?

no wiesz jeśli zgolisz to szybciej urosną i staną sie twardszze i ciemniejsze :!:
_________________
w wyniku dedukcji dochodze do konkluzji, ze twoje indokryzmy, wobec mojej aparycji, sa wrecz efeberyczne ( w wyniku dochdzenia dochodze do wniosku, ze twoje uwagi, wobec mojej osoby sa wrecz zalosne) i zrozum tych polskich czlowiekow...
 

Dilmah  

User


Do³±czy³: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 14:48   

Mój tata nie jest taki owłosiony (może kiedyś, ale teraz jest już stary, więc nie wiem), ale mój najmłodszy brat ma bardzo owłosione nogi. Dwaj starsi bracia nie są tak owłosieni.

A co do wąsów... Kiedy zalecacie je zgolić?
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:12   

Cytat:

A co do wąsów... Kiedy zalecacie je zgolić?


Wtedy, kiedy uznasz to za stoswne. Nie chcesz widzieć w ogóle wąsów to golisz jak się tylko pojawią. Jak chcesz je nosić, to golisz jak się pojawią, a potem dajesz sobie spokój.
 

Wind22  

User

dla przyjaciol debil



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 12 Mar 2009

Sk±d: z zaswiatow

   

Wys³any: 2009-03-23, 19:54   

ja na przyklad nie lubie miec "mysich" wasow...wkurzaja mnie...zawsze je zgalam...moj kolege ma cos w rodzaju wylysialej brodki i wygleda jak stary cap...a przez tradzik na calej twarzy jak malpa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
w wyniku dedukcji dochodze do konkluzji, ze twoje indokryzmy, wobec mojej aparycji, sa wrecz efeberyczne ( w wyniku dochdzenia dochodze do wniosku, ze twoje uwagi, wobec mojej osoby sa wrecz zalosne) i zrozum tych polskich czlowiekow...
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-04-23, 13:43   

temat był miesiąc temu...Monk, nie rozgrzebuj ;) :-P :]
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 19:21   

owłosienie u mężczyzn to zupełnie normalna rzecz, niektóre kobiety lubią takich zarośniętych, męskich facetów :-D
 

owczarek  

User


Imię: Rafał

Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-02, 21:24   

co zlego jest we wlosach normalna rzecz rosniesz rosna i one :D sa niczym maly kolega xD metafora oczywsicie 1 ma mnie 1 wiecej cuz zrobic ja tam mam umiarkowane i ciesze sie ze mam xD a nie gole nuzki pomysl tak ze zawsze cieplej :D a o tylek sie nie martw chyba ze ci ktos tam caluje :D :evil:
 

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-03, 13:01   

Nie wiem czy już to ktoś zaproponował.. Jest w aptece taki srode hm.. nie podam Ci w tej chwili nazwy ale reklamują go też w TV. Mój kumpel uzywał i na prawde działa. Warto spróbować.

[ Dodano: 2009-07-03, 13:03 ]
Po prostu smarujesz na owłosienie i po jakimś czasie ono słabnie. Jeśli Ci przeszkadza owłosinie to polecam.
 

Margera  

User



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 30

Do³±czy³: 20 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 11:44   

Ja niestety mam taki problem, że mam 15 lat i długie włosy to jedynie mam na tyłku i w okolicach ukłdu rozrodczego. A na nogach, brzuchu, klacie i pod pachami mam jedynie bardzo krótkie siwe. Powiedzcie mi jak zrobić żeby wyrosły mi długie i ciemne włosy w tych miejscach co wymieniłem.
 

fresh1993  

User

Life is life...



Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 01:13   

Hah :-D to chyba jakiś środek na porost włosów... Nie zawracaj sobie tym głowy.
 

sun  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 01:41   

Fajny jest zarost na twarzy niczym Maciek Zakościelny :-P
a owłosienie na nogach i reszcie ? już takie mmm nie jest :D ...jak by to powiedzieć, z owłosieniem źle, ale bez niego jeszcze gorzej :-P
_________________
'chciałabym móc wejść do Twoich myśli,
potem wyjść i spytać, co naprawdę myślisz.'
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com