Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-06, 18:25   

latałam w stringach po mieszkaniu -.-

chyba latwo się domyślić co robiłam..
 

TheMaritka  

Stały User

You Wanna Fight?! ;d



ImiÄ™: Marita

Do³±czy³a: 03 Cze 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-06-06, 19:29   

Ja podobnie jak wyżej było opisane. Siedziałam sobie w domu w stringach i tylko mama była. I przyszedł do mnie kolega. A ja dzwonka nie usłyszałam, mama go wpuściła i ten mi wparowuje do pokoju. Niezła zgacha była xd
_________________
"Większość ludzi, nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła do nich i ugryzła ich w dupę."
 

cramka

User


Do³±czy³: 06 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-07, 20:21   

W szkole mamy jedną przebieralnie na wf i musimy przebierać się z chłopakami i kiedyś gdy moja koleżanka ściągała bluzkę to jej pierś wyszła ze stanika i chłopaki to widzieli i się z niej śmieją.
 

Gorzka  

Stały User

czekolada.



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 16:10   

ja kiedys zdejmowałam na boisku szkolnym (nie mojej szkoly) bluzę kangurkę. niechcący koszulka poleciała z nią do góry. Nie bylo widac nic więcej oprócz bielizny, ale wszystko dało obrócić się w żart.

często jak jestem pod prysznicem to akurat ktos przychodzi do domu. i muszę często drzwi otwierac w samym ręczniku. mnie to nie krępuje, bo niech się wstydzi ten kto patrzy.
_________________


I jak chuligan mam pełen kuli gun.
 

carolina  

Stały User

przemytniczka emocji



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 16:40   

Ja miałam kilka takich sytuacji ale najbardziej utkwiły mi dwie.

Na obozie, wzięłam prysznic, akurat byli tam obcokrajowcy i wszedł do naszego pokoju kumpel. Coś tam zaczął pierniczyć po niemiecku ale nie zrozumiałam i powiedziałam "yes" xd
Pytał sie czy może wejść do łazienki z tego co mi pozniej koleżanki wytłumaczyły.. a pech chciał że akurat wychodziłam z prysznica.. porażka xd

A druga to jak byłam nad jeziorem.. Jak można nie zauważyć że odwiązał ci sie stanik? No jak?! xd
_________________
We dwoje sami, mamy ten czas
Dla jednych tylko tyle, dla nas aż tyle.
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 18:18   

:-D Po w-f bierzemy prysznic i dziewczyny mają prysznice razem z chłopakami i na zmianę raz wpuszczamy chłopaków pierwszych, a raz dziewczyny idą pierwsze.
I kiedyś chłopcy byli pierwsi, wszyscy już wyszli, weszłyśmy do tej łazienki. Patrzymy, a tu mój kolega z klasy jeszcze bierze prysznic, miał słuchawki na uszach, więc nie słyszał, że ktoś wchodzi. Wiadomo, że był kompletnie nagi, a po drugie to niektóre dziewczyny do tej pory śmieją się z niego jakiego ma małego, chyba wiecie co. :hyhy:
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-22, 19:35   

JustyÅ›ka napisa³/a:

a po drugie to niektóre dziewczyny do tej pory śmieją się z niego jakiego ma małego, chyba wiecie co.


jak się mył i nic z nim nie robił to chyba jasne że mały, co nie? Boże..

Też mi sie kiedyś stanik rozwiązał nad wodą, ale w porę się polapałam. teraz zawsze wiąze na guza;p
 

damian92618  

User


Wiek: 44

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 20:30   

No więc raz z kolegą szliśmy na boisko mieszkam troszkę w górkach i jest trochę lasu i szliśmy przez ten las kumpel usłyszał pewiien hałaś mnie to zaciekawiło i szłem w strone tego hałasu wyszliśmy pod górkę a tam gościu uprawia sex z partnerką na masce samochodu ona troszkę jęczała :mrgreen:
 

Szlass

User


Do³±czy³: 13 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-13, 01:50   

Ojj zdarzało się.
Niedawna sytuacja - mam okno i obok drzwi balkonowe, widać przez nie cały pokój.
No i wychodziłem spod prysznica, wytarłem się i powędrowałem po bieliznę. Jakby nigdy nic wyjąłem gatki z szuflady, a potem podszedłem do drzwi balkonowych, aby zobaczyć jaka jest pogoda. Zorientowałem się dopiero po chwili, że stoję całkowicie nagi, a z okna zerka na mnie sąsiadka. W szoku zamiast się schować stałem i patrzyłem się na nią. Sąsiadka na szczęście młoda :D

Kolejną sytuacja rozegrała się na basenie. Jako iż szatnie męską i damską dzieli korytarz, przez który wychodzi się z przebieralni i jest na nim "kratka" kanalizacyjna, dużo osób wyrzyna z wody stroje kąpielowe. Tak samo zrobiłem ja, z tym że zapomniałem o tym, że przechodzą tędy również kobiety. Basen miejski, sporo ludzi no a ja sobie tak wesoło wyrzynam kąpielówki, aż otwierają się drzwi od damskiej szatni i wychodzi kilka dziewczyn. Oczywiście, jak to mam w zwyczaju stanąłem (mój "przyjaciel również) jak wryty i patrzyłem się na owe dziewoje. Cóż.. jak dotąd nie spotkałem ich ponownie.

Ogólnie to na basen chodzę od kilku lat no i takich sytuacji było sporo. Nie raz już się pomyliło szatnie damską z męską - nie ma to jak wejść niczego nieświadomym, nagim w grupę rozebranych dziewczyn. Hmh..
 

McJohn  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-03, 21:54   

Nie było jak na razie ;]
_________________
"błąd jest przywilejem filozofów.Tylko glupcy nie mylą sie nigdy"

Sokrates
 

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2010-07-03, 22:11   

Tak ostatnio miałam dwie takie sytuacje.
Szłam z koleżanką z miasta i już byłam na moim osiedlu kiedy nagle patrzę na balkon z parteru a tam jak gdyby nic stał facet w samych stringach . Te strigni wyglądały tak śmiesznie na nim,że miałam totalną lache na miejscu . Facet się zawstydził i odwrócił się bokiem tyle,że to nie była zbyt dobra decyzja bo widać było jego profil :D i jakże piękną dupe.
Druga sytuacja
Leżę sobie nad jeziorem znowu z kumpelą i za nami rozłożył się jakiś facet.Moja koleżanka o czymś nawijała a ja patrzę a tu spod jego gaci wystaje penis O.o No szok I tak z 10 minut leżał w takiej pozycji nie bedąc świadomy tego,że widać jego członka.
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-03, 22:31   

Jak byłam mała to demotywowałam zawsze gości w salonie stawiając nocnik na środku i dokonując dzieła, aż mi fotki strzelali. Sam seks.

Obecnie mnie się nie zdarzyło ale widziałam wiele. Nigdy nie zapomnę, gdy cała klasa parsknęła śmiechem gdy naszemu geografowi stanął. Milion razy zobaczyłam nieumyślnie moją siostrę nago, a ona mnie ani raz! W ogóle wszystkich chyba na golasa widziałam oprócz brata :D.

Pamiętam raz na basenie miałam koleżankę "od sado-maso" (chciała mnie utopić i ciągnęła mnie za stopy i włosy). Nazwałam ją tak z perspektywy czasu, bo zawsze nalegała, byśmy się przebierały w jednej przebieralni. Opowiedziała mi przy tym, że mnie się nie wstydzi, pomimo tego, że jestem jej prawie obca, wstydzi się natomiast swojego taty. Miałyśmy po 10 lat.

Mając 7 lat miałam kolegę, który jak się wkurzył lubił nas straszyć, że nas obsika. I raz prawie tego dokonał. Przy okazji oczywiście się do tego przygotował i co nieco nam pokazał. Gonitwa przez całe osiedle.

Najwięcej było z czasów gdy byłam dzieckiem, kilka razy się zdarzyło na wf że jakaś koleżanka nieopacznie ściągnęła sobie majtki. Poza tym nudy w tej kwestii :D. A ostatni przypadek mocno mną potrząsnął :(. Mianowicie siedzę sobie z Placebową, a jakiś gościu około 50 coś se kombinuje w gaciach. Myślałam, że będzie się załatwiał, więc nie patrzyłam na niego. Nagle dość zaciekawiające pytanie Plackowej "Ej, czy mi się zdaje?". Okazało się, że gościu już spuścił sobie gacie i normalnie sobie wali, jeszcze się perfidnie ku nam odwrócił. Szybka ewakuacja oczywiście.

To chyba na tyle :D
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-07-03, 22:32   

Miałam ostatnio taką paskudną sytuacje :/ Przebierałam się przed wyjściem do szkoły. Jedna moja ściana w pokoju to praktycznie same okna, aczkolwiek było bardzo wcześnie i trzeba by było specjalnie przejść na tę stronę domu żeby zobaczyć mnie. Ubrałam już bieliznę, obróciłam się do lustra (bo mam obok jednego z okien) i zobaczyłam na podwórku kolege mojego ojca który się na mnie lampi :wstyd: On ma ponad 40 lat :/
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-03, 23:14   

Jak teraz są te upały, to sobie chodzę po domu bez stanika (w koszulince tylko) no i wieczorem zaświeciłam siostrze cycuszkami ;D jak się w piżamkę przebierałam (bo zapomniałam, że bielizny na sobie nie mam :mrgreen: )
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

brudneulicemiast  

Stały User



ImiÄ™: Katasza

Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Lip 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-07-05, 19:59   

Moją siostrę dużo razy widziałam nago,ona zresztą mnie też. Takie to były uroki mieszkania w jednym pokoju :)
Kiedyś mój kolega chciał się załatwić publicznie ale,ze żadnego krzaka nie bylo to mieliśmy go zasłonić. On jakby nic wyciąga penisa i sika :mrgreen:
_________________
Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę ale gorące serce każe inaczej !
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com