Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza

Wysłany: 2010-07-05, 21:15   

Ja to mia?am kilka takich sytuacji.
Pierwsza na biwaku. Bra?am prysznic i akurat wysz?am gdy kumpel wparowa? do ?azienki. (Nie wiedzia?, ?e tam jestem) jak na z?o?? r?cznik wisia? przy drzwiach, wi?c aby do niego dotrze? musia?am pokona? ca?? ?azienk?. Sta?am jak dure? zdziwiona i lekko przera?ona a on... On by? zak?opotany. Szybko wyparowa?. Ja si? ubra?am i tyle. Śmiejemy si? z tego do tej pory.
Dwa w sklepie z ubraniami. no wi?c znalaz?am przeboski biustonosz, taki czarny koronkowy. Na zakupach by?am z kumpel?, która w czasie gdy ja przymierza?am sta?a przed przymierzalni?. No i ja wychodz? z przymierzalnie z "tadam" na ustach, a tu zamiast mojej kumpeli stoi ca?kiem obcy ch?opak. Ja czerwona, on w ?miech. Wymienili?my si? numerami.

By?o jeszcze tego troch?, ale za du?o mówi?.
:mrgreen:

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, dra?nie Ci?.

Imię: Kasia

Wysłany: 2010-07-09, 23:32   

To by?o kilka lat temu, lekcja wfu. Nie chcia?o mi si? grac w pi?k? no?n? na po?owie sali gimnastycznej, bo uzna?am t? gr? za bezsensown?. Wesz?am wi?c na drabinki pod ?cian?. Wspi??am si? na najwy?szy szczebelek i na z?o?? wszystkim tak sobie zwisa?am. Nagle podbieg?a do mnie kumpela z klasy. Chcia?a mnie na si?? ?ci?gn??. Ci?gn??a mnie za nogi a? tu zdj??a mi zawsze za lu?ne spodenki :oops: Na szcz??cie ma?o osób to widzia?o, a facetka od wfu udawa?a, ?e nie patrzy. :wstyd:
Kolejny raz,
Świat zatoczy? z nami kr?g.
Wyrwa? wiar? z naszych r?k,
Nie ma ju? nic.

angelica8  

User

angelica

Imię: Angelika

Wysłany: 2010-07-16, 12:33   

Ja mog? wam opowiedzie? tegoroczn? sytuacje.
Pojecha?am z kole?ankami nad morze pod namiot. Mia?am strój k?pielowy, ale stwierdzi?am, ?e kupi? sobie nowy, ?eby mie? jeszcze jeden. Przy g?ównej ulicy by?y takie stoiska z kostiumami, takie namioty handlowe i tam posz?am kupi? strój. By?a tam te? taka prowizoryczna przymierzalnia z takich dwóch zas?onek rozci?gni?tych mi?dzy namiotami. Nie bardzo chcia?am z niej korzysta?, bo ba?am si?, ?e kto? mo?e mnie podgl?da?, ale widzia?am jak laski id? tam przymierza? stroje i nic nie wida? przez jakie? szparki czy co?, wi?c te? posz?am. Oczywi?cie nie pomy?la?am, ?e mog? w zasadzie ten strój przymierzy? na bielizn?, tak wi?c rozebra?am si? do naga i dawaj ubiera? strój. Przymierzy?am, wygl?da? ?wietnie wi?c zadowolona zdj??am stanik, majtki i chcia?am ubra? z powrotem swoje gatki i... (to by?o straszne).
Kiedy zacz??am je ubiera? stoj?c na jednej nodze pod t? zas?onk? przelaz? wredny go??b. Niby nic strasznego, ale si? wystraszy?am. Straci?am równowag?, chcia?am si? czego? z?apa?, ale nie by?o czego. Nie mog?am zrobi? kroku, bo mia?am nogi skr?powane swoimi majtkami. Tak wi?c polecia?am na plecy i robi?c prawie fiko?ka wyturla?am si? z przymierzalni prosto na chodnik pod przechodz?cych ludzi. Zas?onka spad?a, moje majtki gdzie? polecia?y, a ja le?a?am naga na chodniku z obola?ym ty?kiem. Kobieta ze stoiska podbieg?a, pomog?a mi wsta? i zakry?a mnie t? zas?onk?, która spad??.
W taki sposób w ?rodku dnia na chyba najbardziej ruchliwej ulicy w mie?cie ka?dy móg? zobaczy? mnie nago le??c? na chodniku.

mru  

Wymiatacz

o weso?ym wydechu.

Imię: srola

Wysłany: 2010-07-16, 19:18   

Jaa niektóre sytuacje s? prze?mieszne, szczególnie mojej przedmówczyni :D Wspó?czuj? naprawd? :D

Ja mia?am jedn? taka sytuacj?, której si? kr?puj? do tej pory. Gdy mieli?my swojego czasu sie? w bloku, ludzie bardzo cz?sto do mnie przychodzili gdy by?o co? nie tak z internetem, poniewa? w moim mieszkaniu by?y routery. Kiedy? przy remoncie niechc?cy przeci??am kabel jednego s?siada <haha ale cicho:D>) jednak mój tata pokombinowa? i wszystko dzia?a?o.. do pewnego momentu. Internet koledze M. psu? si? coraz cz??ciej i coraz cz??ciej do mnie przychodzi? - dzi?ki czemu moim rodzice zacz?li si? do niego przyzwyczaja?. Pewnego dnia siedz?c przed komputerem w samych majtkach i koszulce zobaczy?am jak on idzie w moj? stron?. By?o mi strasznie g?upio, szczególnie gdy by? jakie? 3 metry ode mnie, a ja macha?am do niego r?kami ?eby sobie gdzie? poszed?, a on biednak nie wiedzia? co ma ze sob? zrobi? ;d i gdzie ma i??. My?la?am, ?e rodziców zabij? i do tej pory go spotykam go w windzie wol? nie przypomina? sobie jego miny i mojej paniki :oops:

No i raz sytuacja z rozpinaj?cym si? kostiumem k?pielowym. ale to nie by?o nic wielkiego. Szlam sobie pla?? i nagle myk! Rozpi??a mi si? góra, odskakuj?c dziwacznie na boki. jednak szybko si? zorientowa?am i zapi??am co trzeba. Mimo wszystko musia?o to wygl?da? ?miesznie ;d

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2010-07-19, 13:07   

angelica8, dobra faza :mrgreen:

ja tylko raz mia?am tak? sytuacj?, ale na szcz??cie ?wiadków by?o bardzo ma?o. wybrali?my si? z Blondynem na basen. wcze?niej kupi?am sobie nowy strój k?pielowy na wi?zanie (dó? równie?), ale w swej genialno?ci nie wpad?am na to, ?eby zawi?za? go na supe?ek. w wodzie zacz?li?my si? wyg?upia?, droczy? na ?arty itd., nagle Blondyn poci?gn?? mi za jeden ze sznureczków stroju, który widowiskowo zafalowa? i odp?yn?? nieco dalej... na szcz??cie szybko zacz?? ratowa? sytuacj?. pó?niej t?umaczy? si?, ?e nie spodziewa? si?, ?e ten strój jest tylko na sznureczek :mrgreen:

D0M1N1K  

Stały User

Wysłany: 2010-08-17, 01:34   

Nie mia?em, ale nawet jak bym mia? to nie mia? bym si? czego wstydzi?. :mrgreen:

Iwona  

Pogromca postĂłw

Iwona

Imię: Iwona

Wysłany: 2010-08-17, 09:05   

hmmm...nie mog? sobie nic przypomnie?....ale my?l?, ze moze jednak cos bylo :P

anja415

Stały User

Wysłany: 2010-12-29, 10:26   

raz na basenie odwi?za? mi si? stanik i pop?yn?? na sam wierzch

a drugi raz te? na basenie, musia?am do toalety, przed nami mia?a gimnastyk? grupa seniorek , posz?am do ?azienki a ?e jest ko?o prysznicy to "uda?o " mi si? zobaczyĆ chyba z 5 kobiet zdrowo po 70 jak je Bóg stworzy? :wstyd:

Anio?ek^^  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-01-02, 18:32   

Kiedy?, bardzo dawno temu, chyba 13 lat mia?am. K?pa?am si? u babci w takim stawie ze znajomymi :] i kole?anka zdj??a mi majtki, ale by?am z?a, nie mog?am ich znale?? poprosi?am kole?ank?, ?eby mi r?cznik poda?a, rzuci?a. Wysz?am z wody odwróci?am si? od nich, bo chcia?am spodenki ubra? zas?oni?am si? od nich r?cznikiem a jecha? akurat jaki? samochód i widzia? wszystko jak si? ubiera?am, ale wstyd.

polaa18  

User

Wysłany: 2011-01-04, 18:06   

No ja w wieku 16 lat posz?am wzi??? prysznic by?am ju? naga, gdy nagle zorientowa?am si?, ?e nie zasun??am dzwi wej?ciowych na zatrzask. Posz?am wi?c na przedpokój tak jak mnie pan Bóg stworzy?_ a tu szok, dostrz?g?am ?e kto? ci?gnie za klamk?, nawet nie zd??y?am uciec, okaza?o si? ?e to tato wróci? wcze?niej z pracy. Masakra jednym s?owem ;DD.

anastacia  

User

Anastacia

Imię: Anastazja

Wysłany: 2011-01-06, 15:22   

Obóz wysz?am z ?azienki w samym r?czniku i pow?drowa?am do swojego pokoju . Z racji ?e zazwyczaj trzymam si? z ch?opakami przyszed? do mnie kolega ?eby zapyta? czy id? ju? na obiad jego mina by?a bezb??dna kiedy zobaczy? mnie nag? pochylaj?c? si? po bielizn? . By?am troch? z?a zakry?am si? r?cznikiem ale zaraz wybuch?am ?miechem on ca?y czas mnie przeprasza? zakry? oczy i chcia? ju? wychodzi? kiedy to wpad? z ty?u na mojego ch?opaka który równie? po mnie przyszed? ...
Wszystko sko?czy?o si? happy endem
Chyba jemu by?o bardziej wstyd ni? mi :P

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.

Wysłany: 2011-01-06, 21:40   

Na zielonej szkole mia?y?my pokój obok kumpli. W ?azienkach nie by?o zamkni?? ( ;(( ), a w zas?once do prysznica AKURAT my mia?y?my dziur?. Pad?o na moj? kolej kompieli kiedy po pokoju wpadli ch?opaki si? po?egna?. Umówiy?my sie, ze któras bedzie pilnowa? drzwi. Jednak, te zapomnia?y o mnie i 4 ch?opaków wpad?o do mnie do ?azienki powiedzie? " dobranoc Klaudia! ", bo chcieli by? mili:) nie wa?ne, ?e dziura w zas?once by?a du?a, ja mokra a do r?cznika do?? daleko. pó?niej jeszcze inna kumpela, nie z pokoju, wpad?a jak sie przebiera?am. najlepszy by? tekst mojego ch?opaka : ja si? nie b?d? podnieca? w grupie. ja wpadn?, jak nikogo nie b?dzie.
i tak przez tydzie? ?miali?my si? jedni z drugich :)

AliOpen  

User

Wysłany: 2011-01-14, 02:17   

ja mialem niedawno podobna sytuacje xd. bylem u mojej przyjaciolki . normalne spotkanie gadalismy se itd. i ona poszla sie wykapac to sobie jebnolem na luszko i leze. kiedy wyszla biegala po pokoju ( w samym reczniku) szukajac czegos . az ty za ktoryms razem ... JEB. recznik zaczepil jej sie o ?ó?ko i z niej zlecial. patrzylem sie na nia i troche mi sie cieplo na twarzy zrobilo ;p. ona stala i patrzyla sie na mnie niewiedzac co ma zrobic po jakis 5 sekundach kucnela po recznik zalozyla go , poczym zaczela sie smiac . pompa byla niesamowita . ;D

[ Dodano: 2011-01-14, 02:17 ]
?ó?ko sry za b??d ;->

Tennessee  

User

Whiskey

Imię: Tennessee

Wysłany: 2011-03-20, 21:49   

Wiele takich sytuacji w ?yciu by?o;)
Jedna - ca?kiem niedawno - na basenie, szafki w przebieralni koedukacyjnej, d?ugi korytarz i tylko po jednej kabinie na ko?cu, oczywi?cie obie zamkni?te. Nikogo nie by?o w tym korytarzu, wi?c sci?gam z siebie ciuchy, na koniec majtki, i oczywi?cie akurat w tej chwili jaka? kobietka wychodzi z tej kabiny. Ona mia?a ubaw, a ja musia?em udawa?, ?e nic si? nie sta?o i normalnie przebiera? si? dalej;)

Inna - dawno temu, mieli?my basen w szkole. Szatnia by?a grupowa, wszyscy ch?opacy przebierali si? razem, nie bawi?c si? zbytnio w zas?anianie r?cznikiem. W pewnej chwili otwieraja si? drzwi z basenu i wparowa?a nauczycielka z dziewczynami oznajmiaj?c, ?e musz? przej?c przez nasz? przebieralni?, bo im si? drzwi zaci??y. Po prostu si? nie spodziewa?a, ?e ch?opacy na golasa b?d?;)) My stali?my jak wryci, nie wiedz?c w ogóle co z sob? zrobi?, nawet po r?czniki nie zd??yli?my si?gn?c, dziewczyny w chichot i przebiegaj? mi?dzy nami;) przez kilka dni potem si? ca?a klasa z tego smia?a

Ammai  

Stały User

Imię: Sandra

Wysłany: 2011-03-22, 22:29   

mieszkam w bloku, w moim pokoju przez ca?? d?ugo?? ?ciany s? okna, w kuchni to samo, a po drugiej stronie ulicy s? kamienice bodaj?e 4 pi?trowe
w zesz?e wakacje wymieniali na tych kamienicach dachówki = zgraja facetów dzie? w dzie? na wysoko?ci mojego okna
a ja oczywi?cie z czystego przyzwyczajenia po k?pieli nago po domu hasam, no chyba, ?e w domu kto? jest
podejrzewam, ?e przez te dwa miesi?ce dostarczy?am im sporo widoków :mrgreen:
no ale, jakby nie by?o, pono? patrzenie na piersi jest dobre na m?skie serce, wi?c spoko, mo?e którego? uratowa?am przed zawa?em ;)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com