Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Zanette  

Stały User

Cherry Blossom Girl

Imię: Żaneta

Wysłany: 2011-03-29, 18:21   

W ogólniaku mia?am kiedy? tak? sytuacj? ?e pewnego wiosennego dnia za?o?y?am do szko?y do?? krótk? spódnic?. W szkole by?a przerwa wi?c ca?? klasa czekali?my przed sal? na korytarzu na rozpocz?cie zaj??. Zn?czona staniem po?o?y?am swój plecak na podlodze i sobie na nim usiad?am. Na przeciwko mnie siedzia? sobie taki kolega w okularkach i staromodnym sweterku (jeden z typu bucowatych kujonków) i wcinaj?c kanapk? z oble?nym salcesonem zerka? to na mnie lub troszk? ni?ej.
Trwa?o to kilka minut gdy za?apa?am ?e z miejsca gdzie on patrzy wida? mi spod sukienki.. bia?e majtki!! On tak bez s?owa gapi? si? to raz na mnie to na moje majtki widoczne mi?dzy nogami (siad?am zupe?nie nie?wiadoma ?e mo?e by? a? tak wida?). Siedzia? i prze?uwa? t? swoj? kanapk?.. gdy zobaczy?am co jest grane szybko wsta?am i uciek?am na chwil? do ?azienki. Wstyd mi by?o ?e on si? tak patrzy?.. dzi? wydaje mi si? to ?mieszne bo ten kolega (Arturek) mia? chocia? o czym my?le? w ten dzie? ;)

Dyse One  

Hiper wymiatacz

Imię: Kacper

Wysłany: 2011-03-29, 20:56   

Zanette, breee :mrgreen:

Ja jak by?em na basenie przypadkiem zawadzi?em o sznurek od stanika mojej kole?anki :] ale szybko si? ogarn??a i ma?o kto to widzia? :-P

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafa?

Wysłany: 2011-03-29, 21:47   

Zanette, je?li Ty jeste? na tym avatorze to faktycznie mia? na co popatrzec ...

Zanette  

Stały User

Cherry Blossom Girl

Imię: Żaneta

Wysłany: 2011-03-29, 22:41   

Don Rafaello napisał/a:

Zanette, je?li Ty jeste? na tym avatorze to faktycznie mia? na co popatrzec ...

Tak, na avatarze jest moje zdj?cie. Z tego co pami?tam to pó?niej te? zerka? na mnie z ukradka ale nie mia? ?mia?o?ci do mnie specjalnie zagada?.

Z innych takich wpadek to pami?tam jeszcze przygod? mojej kole?anki Magdy na lekcji wuefu w pierwszej klasie LO. Gra?y?my na dworze na boisku w pi?k? r?czn?. Traf chcia? ?e kilka godzin wcze?niej byla ulewa i na boisku by?o kilka sporych ka?u?. Podczas ?apania pi?ki ta kole?anka po?lizgn??a si? i wpad?a do ka?u?y. Gdy wsta?a okaza?o si? ?e ma mokry ca?y podkoszulek i bardzo si? jej odznaczaj? piersi!! Ch?opakiom ze starszych klas (?wiczyli obok) kopary poopada?y i gapili si? na ni? jak w obrazek. Ona zrobi?a si? czerwona jak burak i szybciutko uciek?a do szatni... do ko?ca tego dnia w szkole temat Magdy w mokrym prze?wituj?cym podkoszulku by? najwa?niejszym w szkole :oops:

Kubu? Ruchatek  

Stały User

Hedonista

Wysłany: 2011-03-29, 22:50   

Przy liceum, do którego ucz?szcza?em, znajduje si? ?ywop?ot, oddzielaj?cy szko?? od szkolnego boiska. Boisko jest natomiast ucz?szczane przez ludzi, gdy? prowadzi do parku.
W ka?dym razie jak?? kobiet? zasta?a nag?a potrzeba. Postanowi?a, ?e schowa si? za ?ywop?otem i tam si? wys-ra :mrgreen: . Jak pomy?la?a tak zrobi?a. Niestety zapomnia?a o tym, ?e za ni? znajduje si? szkolny budynek, w którego kierunku centralnie si? wypi??a. Akurat sta?em z koleg? w oknie, prócz traumy, z której leczymy si? do dzisiaj, mieli?my ?wietny ubaw :mrgreen:

Everthus  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-03-30, 10:26   

Jak by?em m?odszy i chodzi?em na basen bardzo lubi?em prze?wituj?ce stroje dziewczyn :)
Co do nago?ci, nigdy nie mia?em takich przygód, ale pewnie mam jakie? pod?wiadome l?ki, bo czasem mi si? we ?nie pojawia, ?e jestem nagi, z mas? emocji.

Swarley  

Stały User

Suit Up !

Imię: XXX

Wysłany: 2011-03-30, 20:06   

Mo?e nie byla to a? tak zabawna historia xD , ale kiedy? za?o?y?em si? z dziewczyn? ?e napisze wypracowanie na 8 stron , Na pewien temat ... a ona w zamian za to sici?gnie koszulke , nic wi?cej to by?y pocz?tki znajomo?ci ;) , ja napisa?em wszystko ok , nie chcia?a jej sci?gn?c bo powiedzia?a ?e si? wstydzi i ?ebym ja te? to zrobi? ... opiera?em si? strasznie ale ok w ko?cu si? zdecydowa?em zdje?em koszulke a potem zacze?em zdejmowa? jej zdejmuje i zle z?apa?em na wysoko?ci stanika chcia?em poprawi? uchwyt poci?gam j? do góry... Razem ze stanikiem :D by?o na co popatrze? :) , nawet nie zauwa?y?em jej reakcji by?em zbyt ... zaj?ty :P , ona poprawi?a stanik i sama zdje?a koszulke , nigdy pó?niej nie rozmawiali?my/ nie wrócili?my do tej sytuacji .

mist  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-03-31, 08:39   

Obie w sumie by?y w podstawówce ;D
Raz na wfie biega?am bez koszulki, a staników jeszcze nie nosi?am, bo nie by?o na co (jak by?am m?odsza, to zawsze chcia?am by? facetem ;) ) no i do dzi? ta historyjka kr??y w?ród nauczycieli mimo, ?e by?o to z 7 lat temu.
A dwa, to jak za?o?y?am si? z koleg? o to, ?e oboje poka?emy si? sobie nago (te? podstawówka, albo wczesna gimnazjum). Wtedy to dopiero by?o weso?o ;D

Everthus  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-03-31, 15:45   

Nie wiem czy to si? nadaje do tematu, ale raz kolega w gimnazjum, podczas biegów, dosta? ostrego ataku biegunki, kry? si? za drzewkiem, a pó?niej wfista odwióz? go do domu (auto si? uda?o przewietrzy? ;)

Mi?q  

Stały User

Pogromca majtek

Wysłany: 2011-04-01, 16:10   

RAz mia?em tak? g?upi? sytuacj? ?e gdy sta?em na wfie w szatni to dziewczyny mnie widzia?y jak si? kompie ale nawet si? nie zawstydzi?em bo znam warto?? swojego cia?a ;)

Tropix  

Stały User

Imię: Dawid

Wysłany: 2011-04-17, 14:49   

Nasze cia?a s? po to aby si? poznawa? :). Nie ma si? co wstydzi? nago?ci. Zrozumia?em to dzi?ki swojej dziewczynie, z któr? jestem i ju? b?d? zawsze.... Wstydzi?em si? swojego nagiego cia?a, ale dzi?ki niej si? wszystko zmieni?o. Z tych dziwnych sytuacji to mo?e fakt, ?e nie wstydzili?my si? pokaza? swoich nagich cia? za pierwszym razem :)... i chocia? nie dosz?o wtedy do mi?o?ci fizycznej to rozebrani ca?kiem przytleli?my si? i le?eli?my wtuleni w siebie...

slow  

Moderator

Wysłany: 2011-10-25, 13:02   

By?o kilka takich sytuacji. Zsun??a mi si? suknia na turnieju ta?ca. Podczas zdawania wa?nej odznaki je?dzieckiej z nerwów przeceni?am swoje zdolno?ci i wsiad?am na zbyt krótkich strzemionach. W efekcie robi?c du?y rozkrok porwa?y mi si? spodnie. Przejecha?am z ty?kiem na wierzchu ca?y egzamin. Cz??? skokow? tak?e. Panowie byli zachwyceni. A? wstyd, gdy u?wiadomi?am sobie, ?e mog?o to si? przyczyni? do pozytywnego wyniku. :-)
Podczas wyborów Miss otworzy?o mi si? zapi?cie od stanika. Na szcz??cie ju? podczas zej?cia. :-) By?y tak?e chwile z przemoczon? bia?? sukni?, z kawa?ami na koloniach polegaj?cymi na zabieraniu sobie rzeczy, czy ró?nymi zak?adami :-)

madeline134  

Moderator

Wysłany: 2011-10-25, 14:58   

Nie przypominam sobie niczego, prócz sytuacji na basenie. Kilka razy podczas skoku do wody, ale te? "pomocy" kolegi zosta?am pozbawiona górnej cz??ci stroju k?pielowego. Tragedii nie by?o, szybko wszystko wraca?o na miejsce. :-)

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka

Wysłany: 2011-10-25, 15:13   

Rok czy dwa lata temu b?d?c nad morzem opala?am plecy, w zwi?zku z czym rozpi??am biustonosz. Pogoda by?a cudowna, s?oneczko ogrzewa?o moje plecy, zasypia?am, a? nagle rozdzwoni? si? mój telefon, od razu poderwa?am si? na równe nogi, a biustonosz zosta? na kocyku. :oops:

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man

Wysłany: 2011-10-25, 23:26   

Przezroczysta, ale chyba nie przeszkadza?o Ci to jako? zbytnio? przecie? jeste? przezroczysta ;)

jakos nigdy nie zdarzyla mi sie sytuacja, zeby kto? zobaczy? mnie nago, jesli tego nie planowa?em;) nie licz? oczywiscie jakich? sytuacji basenowych, ale moim zdaniem to normalne w takich miejscach.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com