Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

MatkaDołączyła: 11 Lip 2011

   

Wysłany: 2011-10-26, 13:48   

Stratocaster napisał/a:

Przezroczysta, ale chyba nie przeszkadzało Ci to jakoś zbytnio?Byłam przerażona. Spaliłam się ze wstydu i natychmiast uciekłam z plaży. :oops:
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Azjatek  

Mega wymiataczDołączyła: 12 Mar 2011

   

Wysłany: 2011-12-04, 00:14   

W te wakacje, gdy robiliśmy ognisko u kumpla, aż dwa razy jednej nocy znajomi widzieli mnie nago :wstyd: Mieliśmy rozłożone 3 namioty, zachciało mi się zmienić ubiór, więc poszłam do jednego z nich, a że troszkę wypiłam, nie pomyślałam o tym, żeby zamknąć wejście od namiotu. Rozebrałam się i dopiero wtedy ogarnęłam, że to nie w tym namiocie są moje ubrania, więc krzyczałam żeby przyjaciółka przyniosła mi ciuchy. Siedziałam tak sobie nago czekając na rzeczy, gdy nagle z dostawą przyszedł kumpel. Nieźle się chłopak speszył, a ja w panice zakryłam się... butami.
Potem poszłam do domu kumpla pod prysznic. Nie było nikogo w domu, więc pomyślałam, że luzik totalny, mogę mieć swoje rzeczy wszędzie. Gdy już wzięłam prysznic, poszłam do salonu po ręcznik, oczywiście nago. Akurat wtedy, jak na złość, wszedł mój chłopak z kumplem. Odwróciłam się i spojrzałam na nich z przerażeniem w oczach no i potknęłam się o ręcznik... Wtedy miałam ochotę się na nich rzucić i wydrapać oczy :-D
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

anastasia  

User

Anastasia


Imię: Anastazja

Dołączyła: 01 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-06-04, 11:46   

A miałyście jakieś sytuacje, że to Wy widziałyście kogoś nago? Z rodziny lub kolegę z klasy :D?
 

KamilKy

User


Dołączył: 12 Sie 2020

   

Wysłany: 2020-08-13, 00:11   

Mnie raz widziała nago koleżanka z klasy... W 6 klasie podstawówki mieliśmy badania bilansowe w pomieszczeniu u szkolnej pielęgniarki. Pierwszego dnia badania miały dziewczyny a drugiego chłopacy. Wyszło tak, że ja byłem ostatni. Wchodzlismy parami, w głównym pomieszczeniu rozbieraliśmy się do majtek, a dopiero za parawanem zdejmowaliśmy majtki i pani doktor sprawdzała stopień rozwoju narządów płciowych. Jako że byłem ostatni, pani doktor od razu kazała mi się rozebrać do naga i położyć na kozetce przy drzwiach. Chwilę tak leżałem gdy ona coś grzebała w papierach gdy nagle otworzyły się drzwi i do pomieszczenia ktoś wszedł. Na początku nie zwróciłem na to uwagi bo tam co chwilę kręciła się szkolna pielęgniarka, ale przeżyłem szok gdy usłyszałem głos mojej koleżanki. Zerwałem się jak oparzony i zasłoniłem, ale dziewczyna przez dobra chwilę wcześniej patrzyła się prosto na moje klejnoty na wierzchu. Zrobiłem się czerwony, ona zresztą też. Gdy mówiła, ledwo powstrzymywała uśmiech. Okazało się, że koleżanka miała przyjść na drugi dzień po jakieś dokumenty po naszym bilansie, zobaczyła, że już nikogo nie ma na korytarzu więc pomyślała że to już po badaniach i po prostu wskoczyła do środka. Do końca roku patrzyła się na mnie w klasie jakoś głupio..
 

Hania098089

User


Dołączył: 15 Wrz 2020

   

Wysłany: 2020-09-15, 23:17   Sytuacjq

Ja miałam taką jedną sytuację z pięć lat temu poszłam na basen tam była sauna postanowiłam pójść do niej . Gdy weszłam byłam cała naga wtedy wszedł umięśniony chłopak i zaczą mi się przyglądać podobało mi się to lecz nie wiedziałam co robić wtedy podszedł do mnie i spytał czy się spotkamy w parku odpowiedziałam nie zdecydowanie że możemy się spotkać pod wieczór wtedy zaczął mnie obmacywać i wtedy się obudziłam.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com