Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-06-29, 17:20   

ninja666 napisa³/a:

Z całego serca polecam.


Dla mnie nie spodobała się
_________________
There can be only one
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-06-29, 18:16   

Akeyo20 napisa³/a:

ninja666 napisa³/a:

Z całego serca polecam.


Dla mnie nie spodobała się



Co konkretnie ci się w niej nie spodobało?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2014-06-29, 19:09   

ninja666 napisa³/a:

Co konkretnie ci się w niej nie spodobało?


Pewnie za trudna.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-06, 22:08   

Ok, to wtrącę swe mało znaczące trzy grosze. Napiszę o pierwszych przychodzących mi na myśl grach których nie wymieniałam, i przepraszam, jeśli jakiś tytuł pojawi się po raz setny w tym wątku (to przynajmniej potwierdzi jego "klimat".

Limbo - Udało mi się zagrać w tę grę i cieszy mnie to. Platformowość i odcienie szarości przy tak wysokiej jakości tła zrobiły swoje. Niesamowity pomysł na realizację, wciągająca i trzymająca w "świecie limbo" fabuła. Co tu dużo mówić - ta gra składa się głównie z klimatu.

Crooked Man - Gra, którą znam z let's Play (Cryaotic) i która złamała mnie. Całą rozgrywkę trzyma w napięciu, kończąc mocnym przekazem. Mimo prostoty, całkowicie wciąga.

The Last of Us - Trudno nie wspomnieć o tej grze - jeśli ktoś w nią nie grał, to na pewno o niej słyszał. Ja sama tak jak wyżej znam ją tylko z filmów (nie miałam możliwości zagrać) I przysięgam - ryczałam nie raz przy tej grze. Wspaniała muzyka, voice acting, grafika. Wszystko się cudownie uzupełnia.

Mass Effect (trylogia) - Gra która mnie samą całkowicie pochłonęła i przy trzeciej części wypluła do rzeczywistości tak brutalnie, że jeszcze przez dobry miesiąc szukałam Garrusa. Pierwsze RPG Sci-fi, w które grałam i pierwsza gra z tego gatunku, która całą sobą mnie przekonała do wojaży kosmicznych. Oczywiście, ma swoje minusy, ale dla mnie to perełka Bioware. I nigdy nie przestanę jej kochać.

The Wolf Among Us - Moja ulubiona gra Telltale. Idealnie odwzorowuje klimat komiksów, które tak uwielbiam i fabułą utrzymuje poziom. Przeszłam dwukrotnie, i na tym się nie skończy. Rewelacyjne zakończenie - tyle w temacie.

Dobra, na tym na razie skończę, z czasem może wspomnę o innych tytułach, albo po prostu poprę wypowiedź kogo innego. Po prostu miałam potrzebę wspomnieć o tych tytułach.
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-11-09, 12:52   

Dla mnie klimatyczną grą jest Outlast. Powiem tak.. to był taki mój chrzest bojowy. Nigdy wcześniej nie grałam w survival horrory, wolałam oglądać let's playe. Na szczęście nie grałam w to sama.. Klimat to jest rewelacyjny. Niestety poza tym to trochę taka lipa, uciekanie przed świrami bez możliwości jakiejkolwiek samoobrony irytuje.

DrugÄ… takÄ… grÄ… jest Among The Sleep. Jestem oczarowana tÄ… grÄ…. Wcielenie siÄ™ w dwulatka.. jestem jak najbardziej na tak :hyhy:
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2014-11-13, 13:29   

Jak dla mnie to GTA San Andreas. ¦wietny klimat! ;) GTA IV już nieco gorsze, dla mnie lekko nudawe. W V-tkę jeszcze nie grałam ale oglądając zwiastuny wydaje się być naprawdę ekstra lecz te unowocześnienia psują klimat.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Awesoman  

Stały User



Do³±czy³: 14 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-03, 16:35   

Vice city najbardziej klimatyczne ze wszystkich GTA
 

Ferdi  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Sie 2012

   

Wys³any: 2015-02-04, 00:42   

The Last of Us polecam serdecznie, gra jest genialna i naprawdę klimat jest tak świetny, że można by obdzielić nim kilka innych gier, filmów i odcinków "Dlaczego Ja"

Limbo też ma swój klimacik, polecam też Journey - gra zmuszająca do refleksji nad przemijaniem :D Tak wspomniałem tylko o tych w miarę nowych bo gier równie klimatycznych jest multum
 

bbartekk72

User


Do³±czy³: 02 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-04, 13:29   

Awesoman napisa³/a:

Vice city najbardziej klimatyczne ze wszystkich GTA



Zgadzam się, wg mnie GTA Vice city to legenda gier akcji. Można było grać tygodniami :-)
_________________
"Perocieplenia asperadocieplenia adblogbudo astra"
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-02-12, 20:47   

"Valiant Hearts", gra o I wojnie światowej, prosta graficznie, ale w starym stylu, gdzie fabuła jest najważniejsza.
Od czasów "Sands of Time", czyli przeszło 12 lat, żadna gierka mnie tak nie wciągnęła swoją historią.
Na dodatek, z tego co czytałem i oglądałem na You Tube na kanałach osób recenzujących gry - nawet faceci beczą przy zakończeniu. ( ot, przykład https://www.youtube.com/watch?v=YStQneoiBxA, płaczący Rojo :] )
Ubisoft trzyma poziom.
 

Prudnik9  

User



Do³±czy³: 03 Lut 2015

Sk±d: S³upsk

   

Wys³any: 2015-02-18, 23:01   

Dla mnie bezapelacyjnie Silent Hill :D
_________________
I just wanna live
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-19, 15:14   

Resident Evil 1,2,3, Silent Hill - PS1,

Stalker, Vice City, Mafia 1 - PC
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-02-19, 19:58   

Muszę pochwalić niedawno powstałą nową grę - Life is Strange. Naprawdę świetny klimat, trochę inny niż dotychczas. Co prawda, nie każdemu by pasowało, ale do mnie trafił.
 

samotny123  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-19, 20:31   

Nie gram zbyt dużo, ale...

Gothic I (bezdyskusyjnie :p), GTA Vice City, GTA III (sic!) i może jeszcze Syberia
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-20, 17:48   

OOO zapomniałem o gothicu, jak mogłem :/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com