Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

matiz55  

Hiper wymiatacz



Doczy: 12 Lip 2010

   

Wysany: 2011-09-04, 11:14   Najbardziej klimatyczne gry

Był podobny temat, ale ograniczający się tylko do rpg. Jakie są według was najbardziej klimatyczne gry? Pograłbym w coś z ciekawą fabułą i dobrym klimatem, ale ciężko mi teraz przypomnieć sobie tytuły w które jeszcze nie grałem, dlatego może sprawdzę którąś z wymienionych przez was gier.

Ode mnie mogę rzucić takie tytuły:
-Borderlands
-Wiedźmin(pierwsza część)
-Alice Madness Returns
-Max Payne 1&2
-Gta Vice City
-Gothic 2
-Bioshock
-Fallout
-Limbo
 

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doczya: 21 Mar 2010

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2011-09-04, 18:46   

Podpisuję się pod Max Pyne. Z Takich moich ulubionych dodam:
- Medal Of Honor
- Syberia 1 i 2
- Dark Sector (ja sikałam ze stracu i jednocześnie się podniecałam, ale ja dziwna jestem)
- Hitman
- Dragon Age (1 i 2 - jestem fanką)
- Assasins Creed (2 i 3, bo w jedynkę niestety nie udało mi się zagrać TT___TT)
- Thief
- The Sims xD Niezapomniane emocje xD
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2011-09-04, 18:59   

Ciężko mi wymienić wszystko. Ale na pewno:
-też Max Payne 1/2 ;p bullet time i skoki zza kanapy
-wszystkie Assassin`s Creedy
-Heroes 3 i 5
-GTA 3, VC i SA
-Fifa 2002 ;p
-PES2 ;p
-CoD MW2
-MoH Pacyfik
-NFS MW i Underground
-wszystkie gry z serii Captain Tsubasa na NESA i SNESA
-Dragon Ball Legend of the super sayans
-cała seria Dragon Ball Legacy of Goku (Buu`s Fury najlepsze oczywiście)
-Pokemon Red haha (kiedys to było)
-Starcraft 1 i 2
-Final Fantasy 10,10-2 i 12
-Naruto Ultimate Ninja 1-5
-Uzumaki Chronicles
-Batman Arkham Asylum
-Crash Bandicoot wszystkie części
-Battlefield Bad Company
-God of War 1,2
-Samurai i Dynasty Warriors oraz Warriors Orochi
-Onimusha 3
-Kessen
Jak coś przypomne to dopiszę
_________________
There can be only one
 

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doczya: 21 Mar 2010

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2011-09-04, 19:11   

NFS Underground był koszerny :D
I Pokemon Red też były zamocne - ale już na PC grałam, bo nigdy nie miałam gameboy'a :< Byłam biednym dzieckiem. Moja koleżanka miała, nigdy się nie dzieliła i wolała w jakiegoś smoka grać, nie pamiętam jak się zwał.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2011-09-04, 19:37   

Też na REWie grałem (znaczy na PC). Zapomniałem dodać Diablo 1/2 i Titan Quest
_________________
There can be only one
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Doczy: 02 Lis 2010

   

Wysany: 2011-09-05, 20:28   

-Shank
-Gta 3, VC, SA, 4
-Stalker Cień Czarnobyla, Czyste Niebo, Zew Prypeci
-Minecraft
-Max Payne 1,2
-Quake 3 Arena
-Doom 3
-Call Of Duty MW 1, MW 2
-Battlefield 2 + dodatki
-Medal of Honor wszystkie części
-Fifa 11
-NFS Underground, Underground 2, Most Wandet, Pro Street
-Hitman seria cała
-Gothic 2, 3
-Fallout
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Doczy: 29 Pa 2009

Skd: Leszno

   

Wysany: 2011-09-06, 00:42   

Wymieniamy tutaj ulubione tytuły czy te klimatyczne? Jakoś ciężko powiedzieć, że FIFA 11, w którą gram namiętnie jest klimatyczna. Rozwodząc się dalej czym jest klimat? Uznam, że zjawiskiem, w którym najbardziej utożsamiam się z bohaterem. Tak więc:
Fahrenheit - przez dużą część gry byłem przekonany, że gram w najlepszą produkcję w jaką miałem kiedykolwiek, ciężka depresyjna opowieść, fabuła, sposób prowadzenia postaci, duża ale dość pozorna swoboda dana przez twórców sprawiała, że po prostu byłem Lucasem Kane'm. Oczywiście do czasu - mniej więcej od połowy gry kiedy bohater nabył umiejętności, którymi zawstydziłby zarówno Neo jak i Johna Rambo gra zrobiła się taka nijaka i klimat wyparował.
Dalej wymienię pierwsze dwie części Fallouta głównie przez spore możliwości w tworzeniu postaci, system karmy etc
Seria Gothic - za świat, który był taki żywy, że aż chciało się wejść do monitora i tam zamieszkać.
Silent Hill 2 - za to, że autentycznie bałem się wyjrzeć za róg/wejść do kolejnego pomieszczenia.
No i oczywiście Planescape Torment - gra na wskroś smutna, szczególnie w dalszej części gry, kiedy w każdym razie ja osobiście współczułem towarzyszą Bezimiennego, nie wspominając już o nim samym, ale cóż gra samym tytułem informuje, że nie będzie ona opowieścią o małych wesołych kucykach, a o tytułowej Udręce.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2011-09-06, 14:48   

Nie no z fifą to żart, wiadomo ;p PES2 wg mnie na ten swój klimat ;p
Jakbym miał wymienić ulubione gry, to by dnia zabrakło, tyle ich już było.
_________________
There can be only one
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-09-06, 16:01   

Hetman1999 napisa/a:

-Minecraft


To jest klimatyczne?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2011-09-06, 16:09   

Dobra, niektórych poniosło ;p
_________________
There can be only one
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Doczy: 29 Pa 2009

Skd: Leszno

   

Wysany: 2011-09-06, 16:45   

Szej-Hulud napisa/a:

To jest klimatyczne?


Dla prawiczków z autyzmem na pewno :D
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Doczy: 02 Lis 2010

   

Wysany: 2011-09-07, 19:34   

Akeyo20 napisa/a:

Fifa 2002 ;p
-PES2 ;p



dla mnie te gry są zupełnie bez klimatu i ich nie potępiam więc z czym macie problem ?

sydnej napisa/a:

Dla prawiczków z autyzmem na pewno :D



Jak masz kompleksy to idź do psychologa, tutaj raczej każdy ma prawo do swojego słowa, i dla mnie minecraft ma to coś, nic człowiek swojego powiedzieć nie może

Na marginesie, skoro The Sims są klimatyczne to minecraft nie może ;/
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doczya: 21 Mar 2010

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2011-09-08, 00:31   

Hetman1999, jak chcesz, to Ci napiszę, czemu simsy moim zdaniem są klimatyczne.

Uważam, że klimat to nie tylko dużo wybuchów, efektów, i innych super męskich i zapierających dech w piersiach bajerów. Dla mnie to także coś, co sprawia że w grę chce się grać ciągle od nowa, sprawia ona dużą frajdę i prawdziwie wciąga. Mnie Simsy zauroczyły od pierwszej części, można też rzec, że jestem fanką wszystkich serii tej gry. Gra jest wciągająca, zabawna i spójna. Wszelkie dodatki przyjemnie ze sobą współgrają i zapewniają rozrywkę na wiele godzin. Nie jest to gra fabularna, dzięki czemu można w nią grać bez końca. Balans pomiędzy realizmem, a karykaturalnym przedstawieniem rzeczywistości jest, moim zdaniem bardzo dobry. Dodatkowo, jak tyle już lat pogrywam w tę grę, to zawsze miałam z nią miłe skojarzenia. Nawet jeśli mi się nudziła, to zawsze do Niej wracałam.
Pomijam już kwestie czysto techniczne, takie jak dźwięk, grafika i interfejs.
Dla mnie ta gra ma klimat, ale familijny, lekki, trochę humorystyczny, a przede wszystkim spójny i subtelny. To po prostu przyjemna gra.

Co do minecraft'a...Naprawdę nie rozumiem fascynacji tą grą. No ale kwestia gustu... Pytanie tylko, Czy ty także byłbyś w stanie określić, co jest Twoim zdaniem w niej takiego klimatycznego? Bo jeśli nie, to moje Simsy biją twojego minecraft'a na głowę :D Bwahahahahahaha!

A tak poza tym, to zagrałabym w UGH! *3*
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Doczy: 02 Lis 2010

   

Wysany: 2011-09-08, 15:40   

Qukułka, Nie mam nic do Twoich simsów ale widzisz dla mnie ta gra jest tak słaba jak dla Cb minecraft.Sama powiedziałaś że to kwestia gustu więc po co ta dyskusja ?

A co do Minecrafta to mamy świat który możemy dowolnie przebudowywać, tworzyć różne budowle, trasy kolejkowe, można wykorzystać swoją wyobraźnie, i nic Cię nie ogranicza,a frajde minecraft też dostarcza,
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-09-08, 18:03   

Hetman1999 napisa/a:

A co do Minecrafta to mamy świat który możemy dowolnie przebudowywać, tworzyć różne budowle, trasy kolejkowe, można wykorzystać swoją wyobraźnie, i nic Cię nie ogranicza,a frajde minecraft też dostarcza,


Ale grywalność nie jest wyznacznikiem klimatu.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com