Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-25, 18:22   

Ostatnio oglądałam "Co się zdarzyło w Las Vegas", naprawdę świetne. "Dziewczyna moich koszmarów", "Poznaj mojego tatę", "Poznaj moich rodziców". "American Pie" jest niesamowicie durne i głupie, ale chyba dlatego śmieszne.

No i jak mogłam zapomnieć o Pulp Fiction? Przezabawne, niesamowicie głupie, ale zaje*******. Ale da się to oglądać tylko raz, bo później wiecie, co będzie dalej:)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 08:30   

Ali G. prze komedia :-D
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 15:41   

Wiekszość tych waszych propozycji-dodał bym jeszcze "Goraca laska" i "Boski zigolo" ale w Europie czyli druga czesc oby dwa filmy z tym komikiem Rob Schneiderem chyba.A i jeszcze chyba nie bylo nigdzie powyzej ten film ze Stillerem I Berrymore co chcieli zabic starsza sasiadkę.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-14, 15:44   

"starsza pani musi zniknÄ…c"??
kocham!!
szczegolnie sytuacja kiedy oni sie gnietli na dywanie a tu sasiadka w oknie xD
albo jak mu wmawiala ze wacha jej majtki .
masakra.
nie jest poryta, a bardzo fajna. humor ktory smieszy wszystkie pokolenia chyba :)
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2012-07-13, 23:15   

"Kacza zupa"
"Noc w operze"
"Różowa Pantera kontratakuje"
"Naga broń" (cała trylogia)
"Hot shots!"
"¦ciśle tajne"
"¦ciągany"
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-07-14, 11:29   

Ja najczęściej lubuję się w parodiach, ale takie normalne komedie też lubię, najbardziej chyba

seria Straszny Film
Totalny Kataklizm
Wielkie Kino
Komedia Romantyczna
Eurotrip
Wieczny Student
Niecne Uczynki
Dzień ¦wira
Kac Vegas
Lejdis
Kevin sam w domu
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

akwarela  

Wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 10 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-08-21, 10:04   

Mnie to bardziej śmieszą te polskie, jak "Testosteron", po prostu lubię jak ktoś dowali śmiesznym tekstem. :mrgreen: Chociaż "Kac Vegas" też było spoko.

Pamiętam, że jako dziecko uwielbiałam oglądać filmy o inspektorze Clouseau, wiecie te z Różową Panterą i zaśmiewałam się przy tym. ;)
 

lady K.  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Maj 2011

Sk±d: to masz?

   

Wys³any: 2012-08-23, 13:56   

"To właśnie przyjaźń" świetny film, nie jest aż tak bardzo głupkowaty . A co do polskich, ostatnio obejrzałam "Ciacho" .
_________________
„I niejeden caÅ‚e życie nie wie, że już byÅ‚ na szczycie.
Więc się modli u stóp krzyży za tych, którzy padli niżej.
Po czym u ich boku spocznie u stóp góry niewidocznej.”
 

Jagódka  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Kwi 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-08-25, 14:26   

Ja także polecam stare, dobre polskie kino komediowe. 'miś', 'seksmisja', 'kiler' :)
_________________
never say never
 

tomek50

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2012-08-27, 00:17   

Alternatywy 4. Nie ma lepszego filmu :-)
_________________
http://mercuryweb.pl
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-08-27, 09:32   

na kac vegas to się uśmiałam. Kac wawa tak zjechana tez miła jakies tam momenty obejrzałam z ciekawości, ale ogólnie klozetowy humor -dosłownie...

ciacho - choć grali aktorzy, których bardzo lubię, jeden z najsłabszych polskich tworów, już lepszy Oh Karol, a Lejdis to juz mistrzostwo świata przy Ciachu!
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-08-27, 14:05   

rozmarynowa napisa³/a:

Eurotrip
Wieczny Student
Niecne Uczynki
Dzień ¦wira

rozmarynowa napisa³/a:

seria Straszny Film

przyznajÄ™-zabawne.

Cytat:

"starsza pani musi zniknÄ…c"

jestem na tak ;)

Zależy, mniej inteligentna: Job, czyli ostatnia szara komórka. Z polskich też: Chłopaki nie płaczą, Seksmisja, Zróbmy sobie wnuka, Atrakcyjny pozna panią, Jak rozpętałem II wojnę światową, Sami swoi, Nie lubię poniedziałków, Rejs, Miś, Nie ma mocnych, Poszukiwany,poszukiwana, Brunet wieczorową porą, Wyjście awaryjne, Vabanki, C.K. Dezerterzy, Rozmowy kontrolowane, Kiler, U pana Boga za piecem, U pana Boga w ogródku, Dzień świra, Pieniądze to nie wszystko, Poranek kojota, e=m2, Kariera Nikosia Dyzmy, Vinci, Czas surferów, Francuski numer..

Z zagranicznych dorzucę: Dziewczyna z sąsiedztwa, To nie jest kolejna komedia dla kretynów, To tylko sex, Kocha,lubi,szanuje , Druhny.
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-30, 12:14   

Dla mnie niektóre polskie komedie takie jak Dzień ¦wira, Kogiel Mogiel czy Ciacho.
Przede wszystkim jednak lubię zagraniczne produkcje. Najchętniej jakieś komedie parodiujące inne hity, np. serię "Straszny film" lub jakieś komedię szpiegowskie w stylu "Różowej pantery".
_________________

 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-08-31, 21:02   

expirion napisa³/a:

Dla mnie niektóre polskie komedie takie jak Dzień ¦wira, Kogiel Mogiel czy Ciacho.
Przede wszystkim jednak lubię zagraniczne produkcje. Najchętniej jakieś komedie parodiujące inne hity, np. serię "Straszny film" lub jakieś komedię szpiegowskie w stylu "Różowej pantery".





Od kiedy Dzień ¦wira jest komedią? :mrgreen:

Ma elementy humorystyczne, ale komedią ten film bym nie nazwał.
 

MC97  

Stały User

an artist.



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 17 Mar 2012

Sk±d: Paradise City.

   

Wys³any: 2012-08-31, 21:13   

Polskie komedie rządzą! No to zaczynam: Kiler, Kilerów 2-óch, E=mc2, VaBank, VaBank II czyli Riposta, Poranek Kojota, Chłopaki nie Płaczą, Nic ¦miesznego, Job czyli ostatnia szara komórka, Weekend. No i chyba nie muszę wspominać o jeszcze starszych filmach jak Trylogia Sami Swoi, czy Jak rozpętałem II W¦.
No ale są też fajne komedie zagraniczne, Eurotrip, Kac Vegas oraz wszystkie z Lesliem Nielsenem. Chyba wszystko. ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com