Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-12-08, 14:09   

Hana napisa³/a:

1) Wasza komunikacja to podobno dno ??


Nie zauważyłam.

Hana napisa³/a:

2) Podobno najwiecej parków miejscich w Polsce macie? Ale najwiekszy Park w Europie ma Kraków ^^ Las Wolski :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P


Nie wiem czy najwięcej czy nie i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi, wiem, że jest zielono, jest kilka spokojnych miejsc,a i nawet betonowe osiedla mają jakieś tam zielone zakątki.
A miejscie sobie Las Wolski, może kiedyś się tam przejde jak pojadę do Krk.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-08, 14:14   

Siedlce - jest sporo studentow, wybor kierunkow tez spory. Ale miasto ogolnie jest nudne. jest kilka milych barow i kawiarni, ale jezeli chce sie rozerwac to nuda. komunikacja miejscka to lipa. bezpiecznie tez nie jest.
Wrocław - kilka znajomych mieszka i studiuje i nie narzekaja, wrecz polecaja
Warszawa - duze miasto duzo mozliwosci.
Kraków - <3
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 18:10   

Według mnie, do studiowania NAJLEPSZA NA ¦WIECIE jest stolica. Wierzcie mi, przekonanie o stosunkowo droższym utrzymaniu się w Warszawie, to mit. Jeśli wie się, gdzie robić zakupy, gdzie chodzić, a nawet - jakimi jeździć taksówkami - finansowo nie odczuję się żadnej różnicy. Oczywiście, jeśli kupujecie w Piotrze i Pawle, czy chodzicie na kawkę na Chmielną, to nic dziwnego. Polecam Carrefoury, Biedronki, Lidle, itp - obiad za kilkanaście złotych, to nic anormalnego. :-P
No i kluby, puby - baja. Jeśli wie się, gdzie pójść, można cały tydzień pić za półdarmo, piwne wtorki w Remoncie, piwne środy w Parku (bosh, :serce: ), w czwartki w połowie klubów przy Mazowieckiej Ladies Night, i driny za darmo, weekend Fresh, Hybrydy, no masa, masaaaa miejsc.
Jak mam więcej kasy lubię też przejść się do Opery, żeby natknąć się na jakąś nadźganą celebrytke :-P I La Playa po praskiej stronie Wisły - latem czuję się tam, jak na Hawajach. :oczami:
Warszawa jest miastem, które dosłownie kipi życiem, a mnie, na chwilę obecną to bardzo odpowiada. Kocham to miasto za starówkę, za metro, za moją starą, zieloną Wole, za nocne budki z kebabami przy Olbrachta, za wszystko. I mówcie co chcecie, ale ja, wracając skądś sama o 3 nad ranem czuję się mega bezpiecznie - dużo policji, w śródmieściu i tak po ulicach o każdej porze kołuje się sporo osób, REWELACYJNA komunikacja (i mój kochany N42 :serce: )
Każdy student powinien odnaleźć coś dla siebie. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 18:57   

Mi za to Warszawa kompletnie się nie podoba, jak dla mnie jednym z najbrzydszych i najnudniejszych miast w Polsce. Cieszę się, że w ostatniej chwili okazało się, że mój kierunek jest w innym mieście i nie muszę tam studiować.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 19:13   

Nataniel napisa³/a:

mój kierunek jest w innym mieście


a w jakim?
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 19:14   

W Lublinie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-12-08, 19:17   

Mi również stolica się nie podoba, za każdym razem, kiedy mam tam być traktuję to jak karę. Kierowcy w stolicy tragedia, praktycznie brak kultury podczas jazdy, chamsko wjeżdżają, zajeżdżają drogę, wymuszają. Przebić się na drugą stronę wisły trochę zajmuje...
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-09, 18:56   

Nataniel, zastanawiam się na jakiej postawie wysnułaś wnioski dotyczące nudy w stolicy, jakie miejsca odwiedziłaś, które ten pogląd ugruntowały, ale podejrzewam, że nie uzyskam satysfakcjonującej mnie wypowiedzi. A szkoda. ;)

Cytat:

W Lublinie.


Już tam poza tematem - to UMCS jest tą "elitarną uczelnią" na której studiujesz? No offence, pytam bez złośliwości, kieruje mną czysta ciekawość. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-09, 19:05   

Cytat:

Już tam poza tematem - to UMCS jest tą "elitarną uczelnią" na której studiujesz? No offence, pytam bez złośliwości, kieruje mną czysta ciekawość.


Tak. I żeby było jasne - ja nie uważam jej za "elitarną" (tak samo żadnej innej uczelni w Polsce), niestety wykładowcy nieustannie nam to wmawiają, co mnie strasznie wkurza.

I moje odczucia odnośnie stolicy to odczucia ogólne, na pewno nie zostały wysnute po odwiedzeniu wielu imprez czy klubów. Po prostu stolica mi się nie podoba, jak dla mnie jest strasznie brzydka i nieciekawa (poza Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym mogłabym zamieszkać), ale Lublin jest średnio lepszy. Chyba ciężko mi dogodzić ;) .
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-10, 14:36   

póki w warszawie nie zamieszkałam Warszwy nie lubilam, a teraz nie moge sie doczekac zeby znowu wrocic do Warszawy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-09, 22:44   

Najlepszym miastem dla studentow jest Gdansk. Wogle ogolnie trojmiasto. Pelno barow, dyskotek, klubow studenckich, kin i wszystkiego czego tylko zapragniesz. Komunikacja z wyjatkiem 2 dzielnic wrecz genialna.
Warszawa? jak dla mnie za duza i za duzo tam ludzi. Ponadto w wiekszosci dzielnic strasznie smierdzi ;/ No i jest niemilosiernie drogo
Bialystok? Komunikacja prawie zerowa. Plusem tego miasta jest to ze jest dosc tanio.
Krakow? Ogolnie to slyszalam dosc pozytywne opinie ale jakos nie przepadam za tym miastem choc nie watpliwie jest piekne
Wroclaw? Tak to tez zdecydowanie jedno z lepszych miast dla studentow.
 

dave84  

User


Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 16:32   

Najlepszy jest Rzeszów!!;)
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-01-30, 19:17   

Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice.
_________________
#truestory
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 19:18   

Cytat:

Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice.



Studiowałeś we wszystkich tych miastach, że możesz wyciągnąć takie wnioski.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-01-30, 22:05   

Norbs93 napisa³/a:

Studiowałeś we wszystkich tych miastach, że możesz wyciągnąć takie wnioski.



Wygodne miasto dla studenta to takie, które spełnia okreslone warunki. Nie trzeba być studentem, aby stworzyć taki ranking. Poza tym nie czarujmy się. Więcej tu osobistej sympatii, niż obiektywnej oceny. U każdego ;)
_________________
#truestory
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com