Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-18, 17:49   

usiądź w parku na ławce kup 10 paczek drożdży i jedz :-P ale pamiętaj, ze gdy zaczniesz zatruwać środowisko ekolodzy Cię dorwą i unicestwią :mrgreen:
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-03-18, 17:56   

Długo będzie trwała jeszcze ta płytka dyskusja o drożdżach?
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-18, 18:10   

stubarwny napisa³/a:

Długo będzie trwała jeszcze ta płytka dyskusja o drożdżach?


A co Ci w tym nie pasuje ? Nigdy nie słyszałeś, ze drożdże w jakiś sposób wpływają na wzrost ? tak samo jak mleko, tran etc ??

Chyba nie muszę się odwoływać do tego postu bezpośrednio poprzedzającego mój powyższy. To nie dział gier i zabaw forumowych.
//s.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-03-18, 18:13   

Ower napisa³/a:

tak samo jak mleko



Reklam się naoglądałeś?
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-18, 18:17   

Cytat:

Reklam się naoglądałeś?


nie mam czasu na ogladanie TV a juz na pewno na reklamy :P chyb ze na comdeycentral ;]
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-18, 20:06   

//Koniec OT.Wszelkie "błyskotliwe" wypowiedzi zostawcie sobie na prywatne dyskusje.
_________________
Drugs&hugs.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-03-18, 20:10   

To ja tylko w cleu naprostowania kolegi:

Drożdże nie spowodują że urośniesz. Możesz zacząć uprawiać sport, wisieć na drążku i wcześnie chodzić spać. A resztę masz zapisaną w genach i już.
Poza tym masz 13lat. Zazwyczaj to wygląda tak, że dostaje się w pewnym momencie skoku wzrostowego i w miarę krótkim czasie rośnie.
 

PUNK96  

Wymiatacz



ImiÄ™: Tymek

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Sty 2010

Sk±d: Zapolice

   

Wys³any: 2010-03-18, 20:41   

Spróbuje jeszcze diety w, której skład będą wchodzić warzywa z największą ilością witaminy D. Jak myślicie pomoże :-x :?:
_________________
,,Ani ludzi, ani świata nie widzimy takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi widzieć się nauczyliśmy" - Stefan Pacek
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-18, 20:48   

PUNK96, Jeśli faktycznie masz problem ze wzrostem to najlepiej jeśli udasz się do endokrynologa,który zadecyduje,czy w Twoim przypadku potrzebna będzie terapia.
Masz dopiero trzynaście lat,Twoja ciało zmienia się ,więc bardzo prawdopodobne,że jeszcze wyskoczysz w górę.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-18, 20:54   

Pij mleko, będziesz miał lepsiejsze kości.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Norway  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-03-18, 21:00   

Sprawdź czy masz skrzywienie kręgosłupa, jeszcze nie jesteś w tym wieku tzw. "szybkiego wzrostu". Pilnuj się i chodź wyprostowany, nie krzyw kręgosłupa! Plecak na dwa ramiona!

Ja przez taki szajs miałem ładne problemy ... prawie 20 stopni skrzywienia :P.
Po rehabilitacji i ćwiczeniach... Jakoś się naprostowało, ale tylko dlatego że wtedy jeszcze nie zakończyłem tego okresu "szybkiego wzrostu".

Miałem farta.
_________________
Czas dorosnąć..
 

PUNK96  

Wymiatacz



ImiÄ™: Tymek

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Sty 2010

Sk±d: Zapolice

   

Wys³any: 2010-03-18, 21:26   

Miska mleka rano, 4x kakao - dziennie
WystarczajÄ…co?


Ps.:Mam skrzywienie kręgosłupa ale to od tego, że jak byłem mały to na dyskotekach dotykałem stopami głowy leżąc na brzuchu xD . Teraz mam problem i wyglądam trochę jak wróbel... Delikatna Lordoza :( . Ale to inna sprawa.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-18, 21:33   

Wystarczy :-D
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2010-03-19, 21:47   

Na wzrost najlepsze są "Danonki" :D:D Haha żart.A tak na poważnie NIE DA się żadnymi tabletami nie wiem przyspieszyć wzrostu bądź inaczej więcej urosnąć.
Wszystko zależy od genów i tyle. Masz w sumie 13 lat i jeżeli naprawdę odznaczasz się bardzo niskim wzrostem to powinieneś zgłosić się do poradni. Tam Cię zbadają i powiedzą co i jak. I wtedy jeżeli wykażą ,że coś jest nie tak to będziesz poprostu leczony na tą przypadłość jakimiś zasrzykami.
Druga kwestia to taka,że masz dopiero 13 lat - a chłopcy dojrzewają do 21 roku życia. Czyli masz jeszcze przed sobą 8 lat. Nie licz ,że nagle z dziecka wyrośniesz na dużego faceta.
Masz brata starszego - to możesz się do niego porównać.Jeżeli go nie masz to zapytaj się twoje tatę jakim wzrostem mniejwięcej odznaczał się w twoim wieku.
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

bezosobowan  

Wymiatacz

modern myth



ImiÄ™: Norejczelzerejczel

Do³±czy³a: 16 Mar 2010

Sk±d: miasto koszmarów

   

Wys³any: 2010-03-20, 13:37   

Chłopie masz 13 lat.!
JA wiem, na przykładzie kolegów z klasy jak w krótkim czasie chłopcy w wieku gimnazjalnym potrafią urosnąć.!

jak przyszliśmy do pierwszej klasy to pawie wszyscy z nich byli takiego samego wzrostu jak dziewczyny. A teraz na zdecydowaną większość każda z nas musi patrzeć z podniesioną w górę głową i karkiem zgiętym do kąta 90 stopni.
więc luzuj. :)
Tylko poczekaj.
_________________
"- a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije,
nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ?
- uczucie gdy widzisz osobę, a nie możesz z nią być.
- dokładnie."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com