Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-02, 11:35   Najlepszy film na jakim byÅ‚eÅ›/aÅ› w kinie

Filmy oglądać możemy w TV, na komputerze, DVD, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że to w kinie ogląda się najlepiej(o ile na sali nie znajduje się stado kretynów przeszkadzających w oglądaniu). Jaki najlepszy film zdarzyło się wam oglądać w kinie?
Byłem na wielu filmach, chodziłem na takie, które były nastawione na efekty specjalne(mowa tu o Transformers, 2012, Avatar) jednak żaden z nich mnie zbyt nie zachwycił. Najlepszym filmem jaki widziałem w kinie jest Mroczny rycerz. Jak argumentuję? ¦wietna muzyka genialnie się sprawdza przy możliwościach kina, efekty specjalne też bardziej mi się podobały niż w tych typowo efekciarskich filmach. Wciągająca fabuła, niezła gra aktorska i oczywiście genialna kreacja Heatha Ledgera.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-10-02, 11:42   

Tak, mi również najlepiej ogląda się w kinie, jednak bardzo lubię nocne seanse z oczami blisko monitora, nie tak małego znów. Jeżeli chodzi o kino to.. uczeń czarnoksiężnika, mimo, że byłem na wielu potencjalnie lepszych.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-10-02, 11:47   

Był taki czas, że często zdarzały mi się wypady do kina to ze znajomymi, to z Blondynem i ogólnie lubię. Fajny klimat, szkoda tylko, że coraz drożej.
Najbardziej podobał mi się chyba film "Dear John". Zrobił na mnie największe wrażenie.
_________________
meow
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 14:50   

niedawno byłam z Moim na Incepcji.

całkowite zaskoczenie związane z fabułą i choć pojawiło się kilka momentów których początkowo nie zrozumiałam, z biegiem czasu wszystko się rozjaśniło.
końcowa scena odświeżyła moje wspomnienia związane z filmem Titanic, zachomikowane (mimo że nie chciałam nawet sama przed sobą tego przyznać) gdzieś w obszarach umysłu o których nie chciałam pamiętać.
za każdym razem, kiedy oglądałam historię Jacka i Rose zdawało mi się, że widzę ją pierwszy raz, wciąż te same wzruszenia, choć oglądałam to już trylion razy (często pojawiało się w tv w trzech czy dwóch częściach). może to dlatego, że nieświadomie sama szukam takiej miłości. pełnej poświęceń, takiej do ostatniego tchu i romantycznej.

mimo wszystko wolę oglądać w domu, jest taniej i nie ma obaw, że gdy wyjdę z kina wszyscy będą się gapić na czarne strugi tuszu zmieszanego ze łzami, na moich policzkach.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-10-02, 14:58   

W kinie?
Kołysanke, ostatnio. Zwłaszcza dzięki ludziom na sali. Dostraczali ćwierć tej dawki śmiechu, co na ekranie.
Avatar, bo mimo mojego uprzedzenia pozytywnie mnie zaskoczył, choc nie lubie tego typu filmów.
Ogólnie to preferuje oglądanie filmów w domu.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:27   

Pasja, 300, Królestwo Niebieskie, Władca pierścieni : Drużyna pierścienia
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Pyskata.

Stały User



Do³±czy³: 19 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:43   

Wyspa tajemnic. Na prawdÄ™ fajny film.
Wszyscy z kina wychodzili w milczeniu i mieli po prostu zryte mózgi.
_________________
Mamy tu komplet i lubiÄ™ jak jest konkret.
Kiedy gubiÄ™ rozsadek i wÄ…tek.
Ej ty zamykamy drzwi, wokół sami V.I.P.
Fokus ***** śpi, rzeź niewiniątek.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:45   

Pyskata. napisa³/a:

Wyspa tajemnic. Na prawdÄ™ fajny film.
Wszyscy z kina wychodzili w milczeniu i mieli po prostu zryte mózgi.


Zupełnie o tym zapomniałem, a też na tym byłem.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-02-09, 15:14   

9 Kompania z resztą jeden z moich ulubionych filmów.
 

Kasiarzynka  

User



Do³±czy³a: 26 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-04-23, 23:08   

Rzadko chodze do kina - głównie z racji tego, że mam sporo kanałów filmowych w n-ce i nawet nie czuję takiej potrzeby- więc jak już idę na jakiś film to nie jest to pierwszy lepszy, przeprowadzam zawsze wstępną selekcję. Najlepszy z obejrzanych w ciągu ostatniego roku to zdecydowanie Incepcja.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-02-11, 16:35   

"Król Lew" i trylogia "Władcy Pierścieni".
 

Mikoorap  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 15 Lut 2017

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-02-15, 09:34   

Wczoraj byłem na "Ciemniejsza strona Graya". Całkiem spoko, ale to zdecydowanie nie był najlepszy film na jakim byłem. Najlepszy to chyba Szybka 5.
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2017-02-15, 23:15   

"JesteÅ› Bogiem"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com