Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Doł±czyła: 17 Lut 2015

   

Wysłany: 2017-08-23, 20:56   

Jeśli chodzi o krem na punktowe nakładanie na pojedyncze wypryski, to mogę polecić Benzacne 5% ;) po nim trzeba jakimkolwiek kremem nawilżającym posmarować te miejsca, ponieważ Benzacne wysusza.
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

chelmiec

User


Doł±czył: 13 PaĽ 2017

Sk±d: CheĹ‚miec

   

Wysłany: 2017-10-13, 12:27   

Trądzik najlepiej leczyć od środka ... przejdź się do lekarza. Zbada i zaleci co trzeba.
 

Justtina  

Wymiatacz


Doł±czyła: 30 Lis 2012

   

Wysłany: 2018-07-12, 10:34   

Nie jest łatwo dobrać kosmetyki do takiej cery. Warto skorzystać z tych porad: https://epolka.pl/jak-wyleczyc-tradzik-5-domowych-sposobow/ i postarać się wyleczyć trądzik. Wtedy pielęgnacja będzie znacznie łatwiejsza. Sama skóra będzie się też lepiej prezentować.
 

elabarbara

User


Doł±czył: 07 Kwi 2017

   

Wysłany: 2018-10-18, 09:51   

A używałaś kremu regulujący sebum i przeciwtrądzikowy Calluna Medica ? Jeśli nie to spróbuj. Moja siostra która zmaga się z trądzikiem od dawna próbowała przeróżnych kremów itd. Ale odkąd używa ten krem to widać efekty. Z tej serii warto też używać maseczki z biocelulozy na trądzik. Warto poczytać opis produktów bo wszystko jest dokładnie opisane. Może i tobie pomoże ten krem. Ostatnio nawet widziałam jak kasia Cichopek na insta też reklamowała ten krem.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com