Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

karokrakow  

Stały User



Doł±czyła: 15 Wrz 2013

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2013-09-16, 17:18   

Do moich ulubionych naleĹĽÄ… na pewno: Emir Kusturica, Tadeusz Konwicki, Andrzej Munk i Wojciech Has...
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 29

Doł±czył: 14 Mar 2010

   

Wysłany: 2014-01-06, 00:26   

Tarantino, siÄ™ wie.
 

BobaTerra  

User

Bounty Hunter



Doł±czył: 11 Sty 2014

   

Wysłany: 2014-01-12, 18:11   

George Lucas, Spielberg
_________________
Kolejny nudny podpis o tym jak ĹĽycie jest okrutne... OMG HEARTH ATTACK... DEAD... NOT BIG SUPRISE
 

Szkolnis_pl

User


Doł±czył: 06 Lut 2014

   

Wysłany: 2014-02-06, 20:05   

Zdecydowanie Tarantion- każdy jego film jest zrobiony po mistrzowsku,ma klimat i niesamowitą,ciekawą fabułę. Na drugim miejscu jego uczeń - Rodrigez.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek o maksymalnych wymiarach 400 px szerokości oraz 50 px wysokości. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 100 postów.
 

Awesoman  

Stały User



Doł±czył: 14 Sty 2015

   

Wysłany: 2015-01-17, 13:09   

Kubrick! Scorsese, Terry Gilliam, Alfred Hitchcock, Francis Ford Coppola, Woody Allen, Sergio Leone, Ridley Scott (choć jego filmy są dość nierówne), David Fincher i Nolan.
 

imaginary  

User

why so serious?



Doł±czyła: 14 Lut 2014

   

Wysłany: 2015-01-17, 21:59   

Nie wiem, czy potrafię wymienić najlepszego, aczkolwiek do moich ulubionych należą David Fincher, Christopher Nolan, Darren Aronofsky, Alfred Hitchcock, a ostatnio bardziej zainteresowała mnie twórczość Wesa Andersona i Xaviera Dolana.
_________________
The truth is rarely pure and never simple.
 

Bezimienny wÄ™drowiec  

Stały User



Wiek: 28

Doł±czył: 19 Maj 2015

   

Wysłany: 2015-05-19, 18:44   

Jak dla mnie John Carpenter, Sergio Leone, Sam Peckinpah, James Cameron, Ishiro Honda, kiedyś jeszcze lubiłem Spielberga.
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Doł±czyła: 01 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2015-06-20, 02:12   

Na pierwszym miejscu zdecydowanie David Lynch. Ma filmy zbyt charakterystyczne, żeby ich nie rozpoznać i oczywiście ten klimat <3 . Ta cała teatralność w jego filmach idealnie obrazuje nasze życie.

Lubię też to, co z obrazem robi Lars von Trier. Nie ucieka się do półśrodków. Jasno i wyraźnie pokazuje to, co ma nam do powiedzenia.

Zaskakująco wysokie oceny mają u mnie filmy Nolana, chyba za "epickość". W każdym razie wie, co i jak trzeba skręcić, żeby złapać wzrok widza na dłużej.

Zawsze mam też sentyment do tego, jak Haneke w swoich "Funny Games" pokazuje to, co noszą w sobie widzowie. Skręcił wszystko genialnie, bo to jeden z tych filmów, gdzie to, co słyszymy jest nierozerwalnie połączone z tym, co widzimy, nic na ekranie nie jest przypadkowe, to musi być "ta scena" związana z "tym dialogiem".
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2018-07-27, 18:07   

R.Polański

M.Scorsese

J.Cameron

Q.Tarantino

W.Allen

S.Stallone

Sama śmietanka <3
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com