Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Mróffcia  

Stały User

Mróffcia

Wysłany: 2009-11-13, 19:53   

a ja kilka lat temu piek?am cisto oprócz tego ?e nie doda?am proszku do pieczenia to jeszcze w przepisie pisa?o " do gotowej masy dodaj dwa jajka" A mas? si? gotowa?o, wi?c ja wy??czy?am gaz i odrazy doda?am jajka oczywi?cie bia?ko si? scie?o ale ja si? si? nie zniech?ci?am i upiek?am cisto z tej masy ....lepiej nie pyta? co z tego wysz?o

wiele najlepszych rzeczy które robi?am znam tylko z opowie?ci kumpli/kumpelek z oczywistych powodów ale lepiej nie b?de pisa?

wstyd pisa?....a raz si? za?o?y?am ?e umyj? si? w muszli klozetowej ...nie wiem jak to si? sko?czy?o wi?kszo?ci osób film si? urwa? ;p
A potem j? u?mierca

oola11  

Stały User

Imię: Ola

Wysłany: 2009-12-01, 16:55   

A ja kiedy?, we wakacje, wpad?am w gniazdo Os... Bola?o, i to jeszcze jak ale nigdy tego nie zapomn? xDD :wstyd:

pustu?  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk

Wysłany: 2009-12-02, 22:20   

Gadam ze znajomymi sokolnikami i obracam si? w lewo,patrze na szpony ptaka b?d?c przekonany ?e na soko?a bo przed Chwil? sta? tam kumpel z soko?em (mo?e troch? dalej jak Chwil? bo to ju? by? pokot i nie by?em do ko?ca trze?...)mówie:"kur...szpony jak u gentillisa"(czyli u jastrz?bia) oni tak patrz? na mnie lekko ze zdziwieniem,patrze wy?ej-jastrz?b uffff ale wstyd a oni a co to do h...a Wac?awa jest? :wstyd:
"W zarannej topieli drapie?ny ptak wzbi? si? do lotu wysoko, wysoko"
"B?dziesz jak ptak który szybuj?c w otch?a? ufnie wierzy,?e jego czas wiecznie trwa"

bikmak  

User

Wysłany: 2009-12-23, 15:38   

Historia pewniej kobiety i jej samochodu. Wpadka nie moja ale prawdziwa:

http://www.non-sens.pl/news.php?readmore=224

Daisy05  

User

Zakochana

Imię: Mariola

Wysłany: 2010-01-07, 19:11   

Kiedy? moja mama robi?a koktajl z borówek i truskawek (mmm... pychotka) i kaza?a mi wsypa? cukier waniliowy, a ja przez przypadek wsypa?am proszek do pieczenia :-D Na szcz??cie owoce da?o si? umy? :-)

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2010-01-07, 19:31   

By?a noc jecha?em wtedy przez Kraków, ju? w sumie wyje?d?a?em z niego (by?em tylko ja, nie mia?em pasa?erów). U mnie na mie?cie s? ronda tylko jedno pasmowe, a tam by?y trzy, a linia dziel?ca ju? zatar?a sie, wyjecha?em z ronda (jadac dobrym pasem ruchu), jednak co? mi sie ubzdura?o, ?e jad? z?ym no to ostry manewr kierownic? na prawo, a jecha? jaki? passat combi by?bym do niego odbi?, kierowca co? kln?? pod nosem, a mnie to rozbawi?o, rozbawi?o bo wkurzy?em krakusa :hyhy:

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2010-01-08, 18:33   

Nie wyspa?em si? kiedy?. Poszed?em do szko?y. Wchodz?c powiedzia?em do wo?nej: Do widzienia. Zorientowa?em si? kilka minut pó?niej :mrgreen:
To taka drobnostka, by?y g?upsze, ale mniej zabawne rzeczy :-P
"Polskie ?ycie polityczne nie mo?e by? d?ungl? afryka?sk?, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g?ow? o demokracj?, albo Polska zap?onie wojn? domow?." - Ignacy Daszy?ski

Michu_Czarny  

Stały User

o piwnych oczach :D

Imię: Micha?

Wysłany: 2010-02-04, 15:49   

Mi si? par? lat temu przytrafi?a historia z której do dzi? si? ?miej? wspominaj?c tamte czasy... otó? wraca?em ze znajomymi z pizzy i id?c chodnikiem chcia?em ust?pi? komu? miejsca wchodz?c na traw?, a tam co? Rów!! I oto jak wyl?dowa? w rowie na trze?wo by Michu_Czarny :evil:

innych g?upstw by?a masa ale to naj?mieszniejsze ;p

krasnal12  

Wymiatacz

Imię: Natalia

Wysłany: 2010-04-11, 15:08   

By?o tego mnóstwo. np.
Kiedy? sz?am korytarzem ty?em i rozmawia?am z kumpel?. Ona powiedzia?a co? w stylu: "odwró? si? bo zaraz w kogo? walniesz", wi?c si? odwróci?am i wpad?am wprost na jakiego? ch?opaka. Tak si? go przestraszy?am ?e zacz??am g?o?no krzycze?. Po czym wybuch?am ?miechem razem z otaczaj?cym mnie t?umem. Oczywi?cie potem wszyscy wytykali mnie palcami'

lub:
U nas na informatyce jest tak ?e komputery stoj? zaraz ko?o siebie i jeste?my podobierani w pary. Wi?c jak weszli?my do sali nauczyciel kaza? zaj?? nam swoje miejsce, odsun??am sobie krzes?o i wrzuca?am plecak pod biurko nie zauwa?aj?c ?e kolega odstawi? mi krzes?o. Kiedy chcia?am na nie usi??? nie by?o go tam i tak wysz?o ?e wyl?dowa?am na ziemi z wielkim hukiem. Wszyscy zacz?li si? ?mia?, w??cznie ze mn?, nie mia?am si?y wsta? wi?c kumpela mnie podnios?a. Sko?czy?o si? na tym ?e owy kolega dosta? minus 20 pkt.

VVeronika_-  

User

Imię: Weronika

Wysłany: 2010-04-11, 21:40   

G?upi pomys? i Zaje***ty polew.
Nie ma to jak zapali? zio?a,
zaraz przed wej?ciem do ko?cio?a.
Dodam, ?e wtedy mia?am bierzmowanie
i na dodatek sta?am w pierwszym rz?dzie.
heheh! normalnie nigdy tego nie zapomn? ;dd.
:-D
:evil:

CyŚ  

Mega wymiatacz

S.M.O.K

Imię: Cy?

Wysłany: 2010-04-12, 20:41   

Kiedy? posz?am na lekcji do toalety, któr? na owe lekcje zamykali, jeszcze w gimnazjum to by?o. No i sprz?taczka mnie tam zamkn??a xD Pisa?am do kole?anki z klasy, ?e ma mnie 'otworzy?' xD
A raz udawa?am bociana na ?awce, i pani pedagog wesz?a... ?miesznie by?o ^^'

Moje male?stwo <3

Quku?ka  

Pogromca postĂłw

'taka katarynka'

Wysłany: 2010-04-12, 20:44   

Na wycieczce szkolnej pod koniec podstawówki pokaza?am cycki (w staniku) facetom którzy przechodzili obok naszego o?rodka. Jeden wpad? na s?up. Wygra?am wtedy 20 z?. w zak?adzie.

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka

Wysłany: 2010-04-17, 13:00   

kiedy? czytali?y co? na lekcji i by?o takie zdanie: gdy wyznajesz mi?o?? nie ?uj gumy.
przej?zyczy?am si? i przeczyta?am: gdy wyznajesz mi?o?? nie ?a?uj gumy :-D

no i jeszcze mnóstwo takich sytuacji, ale lepiej nie mówi? ;)

iskierka  

Wymiatacz

marzycielka.

Wysłany: 2010-04-17, 13:19   

Michu_Czarny napisał/a:

Mi si? par? lat temu przytrafi?a historia z której do dzi? si? ?miej? wspominaj?c tamte czasy... otó? wraca?em ze znajomymi z pizzy i id?c chodnikiem chcia?em ust?pi? komu? miejsca wchodz?c na traw?, a tam co? Rów!! I oto jak wyl?dowa? w rowie na trze?wo by Michu_Czarny :evil:

hahahahaha! :mrgreen:

te? mia?am mnóstwo takich sytuacji, ale teraz jako? wszystkie wylecia?y mi z g?owy ;p

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marze?.

Wysłany: 2010-04-17, 16:34   

Tak, tak, sytuacja prosto ze sklepu szkolnego. Pe?no ludzi, korytarz i te sprawy. Kupowa?am paluszki i sklepikarka si? mnie pyta czy s?one, ja jej odpowiedzia?am: "nie, solone", cho? oczywi?cie chodzi?o mi o te z sezamem, ale my?lami by?am daleko, daleko, wi?c wysz?a g?upota, z której si? ?mia?y osoby stoj?ce najbli?ej mnie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com