Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

eM  

Administrator

Imię: lipek92@gmail.com

Wysłany: 2008-03-22, 17:20   Naj?mieszniejsze g?upstwa jakie zrobili?cie

No w?a?nie, czy zdarzy?y wam si? jakie? ?mieszne sytuacje? ;-) Mo?e chcecie o tym napisa??

vialink  

Administrator

te? cz?owiek .. :)

Imię: Bartek

Wysłany: 2008-03-25, 12:42   

lipek napisał/a:

No w?a?nie, czy zdarzy?y wam si? jakie? ?mieszne sytuacje?

Tak .. zdarzy?y si? ;]

lipek napisał/a:

Mo?e chcecie o tym napisa??

Raczej nie ;]

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl

Wysłany: 2008-03-27, 14:38   

vialink, to po co si? odzywasz? Je?li nie chcesz niczego nowego wnie?? do tematu to nie pisz bo ?miecisz ^^

vialink  

Administrator

te? cz?owiek .. :)

Imię: Bartek

Wysłany: 2008-03-27, 19:59   

Jocker .... jak bym pisa? tak jak ty to bym raczej siedzia? cicho :P .... godnie zast?pujesz naszego Olka .... :P

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl

Wysłany: 2008-03-28, 16:17   

Staram si? ... 8-) Tylko dzi?ki komu nasz kochany olek dosta? bana ^^

damian15  

Wymiatacz

licealista ;PP

Imię: Damian

Wysłany: 2009-03-21, 22:12   

Ojjj by?y takie sytuacje xD
Gdy jeszcze mieszkalismy u babci na wsi, to wszed?em do kurnika, tym wej?ciem, co kury wchodz? i nie mog?em wyj??.

P.S. Szuka?a mnie ca?a rodzina

mloda2345  

Pogromca postĂłw

Imię: Kinga

Wysłany: 2009-03-21, 23:11   

Haha widz?,?e nie tylko ja lubi?am kurki odwiedza? w kurniku. Oczywi?cie jak poprzednik te? tym samym wej?ciem co kurki wchodzi?am. Tyle,?e si? jako? nigdy nie zaklinowa?am xDD

Cadi96  

Stały User

..Vampire..

Imię: Claudia

Wysłany: 2009-03-22, 07:13   

Tyle tego by?o ?e a? wstyd wymieniac :-/ :mrgreen:

damian15  

Wymiatacz

licealista ;PP

Imię: Damian

Wysłany: 2009-03-22, 13:01   

mloda2345 napisał/a:

Haha widz?,?e nie tylko ja lubi?am kurki odwiedza? w kurniku. Oczywi?cie jak poprzednik te? tym samym wej?ciem co kurki wchodzi?am. Tyle,?e si? jako? nigdy nie zaklinowa?am xDD

Ja sie nie zaklinowa?em, tylko wszed?em do kurnika, a jak ju? by?em w ?rodku, to nie wiedzia?em jak wyj??, bo nie wiedzia?em co najpierw w?o?y? do otworu, r?ce, g?ow?, czy nogi xD

TQIT  

VIP

Wysłany: 2009-03-22, 13:04   

Pami?tam jak raz robi?em ciasto z truskawkami. Brat przyniós? do domu z pola, patrz?: mokre s?, wi?c umyte. Potem cz?stuj? rodziców: jeden zgrzyt mi?dzy z?bami.

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2009-03-22, 13:31   

To by?o jeszcze za czasów liceum 2 klasa, zamiast na religi? poszli?my na hal? sportow?, mia?a wtedy tam lekcje ta?ca przed studniówk? nasza dyrektorka z inna klas?. Ci?ta baba. Dojrza?a nas. Ja z 3 kolegami z klasy uciekali?my prze dziure w drzwiach, oni przeszli a ja nie, bo zaklinowa?em si?. Dojecha?a nas w ubikacji jak si? chowali?my da?a po uwadze i zwyzywa?a od dzikich kotów :-P

mloda2345  

Pogromca postĂłw

Imię: Kinga

Wysłany: 2009-03-22, 16:05   

damian15 napisał/a:

Ja sie nie zaklinowa?em, tylko wszed?em do kurnika, a jak ju? by?em w ?rodku, to nie wiedzia?em jak wyj??, bo nie wiedzia?em co najpierw w?o?y? do otworu, r?ce, g?ow?, czy nogi xD

a luzik, ?le to zinterpretowa?am... :mrgreen:

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2009-03-22, 16:35   

No nie wiem czy to takie ?mieszne, ?e w przeci?gu 30 minut zdemolowa?am ca?y pokój.
Nikogo oprócz mnie i brata nie by?o w domu. Zacz??o si? od tego, ?e mój m?dry brat pchn?? mnie na szaf?, tzn. - mo?na powiedzie? - rega?. Jako, ?e nie by? przymocowany do niskiej szafki, na której sta? - spad? na pod?og?. Na pó?ce sta? telewizor, wi?c ca?y si? roztrzaska?. W locie otworzy?y si? drzwiczki od szafki u góry i si? wy?ama?y. Rega? w kawa?kach. Do pokoju wszed? mój dziadek - oczywi?cie rzuchwa do pod?ogi. Chwyci? resztki tej szafki i po?o?y? na t? ni?sz?. Nagle górna cz??? zachwia?a si? i spad?a na kolejn? cz??? meblo?cianki - na oszkoln? szafk? z...naczyniami. Oczywi?cie wszystkie kieliszki i szklaneczki, czyli ca?a kolekcja mamy, w kawa?kach. ;P Wtedy dziadek wzi?? tamten rega? i od?o?y? go na ?ó?ko (które swoj? drog? te? by?o nie?le zdruzgodate po upadku rega?u). Sko?czy?o si? za tym, ?e gdy dziadek wyszed? z mieszkania, rega? spad? na stó? obok ?ó?ka i z?ama? go wpó?.
I pochwili do pokoju wszed? tata. ;D My?la?am, ?e b?dzie gorzej, ale sko?czy?o si? na 2-tygodniowym szlabanie. Poza tym ja i tak wypiera?am si? winy, bo - oczywi?cie zgodnie z prawd? - mówi?am, ?e to mój brat mnie popchn??. Ale ja na miejscu mojego taty równie? nie dobiega?abym kto to zrobi? - szlaban dla obu smarkaczy i tyle. ;P

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3

Imię: Kasia

Wysłany: 2009-03-26, 20:06   

Ja co chwil? robi? co? w klasie. Nie b?d? tego opisywa?, bo pewne sytuacje (w sumie wi?kszo??) to wynik mojej g?upoty i zasady "najpierw pomy?l potem zrób/powiedz". :-P Wystarczy mi ?e w klasie jestem oficjalnie uznana za wariatk?. :-)

motyl14  

Wymiatacz

Wysłany: 2009-10-15, 17:44   

Ja pami?tam jak robi?am babk? piaskow? robi?am i zamiast proszku do pieczenia wsypa?am bu?k? tart? :mrgreen: :-P

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com