Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

rolniqq  

User


ImiÄ™: kuba

Wiek: 33

Do³±czy³: 15 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-21, 13:47   

jak dostałem pierwszy rower ; d
_________________
MafiaPl.com
 

ev.

User



Do³±czy³: 18 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-22, 13:11   

te beztroskie lata, gdy latałam z przyjaciółkami w krótkich sukienkach dookoła dmuchanego basenu robiąc gwiazdy i fikołki.
oraz moje pierwsze 'zaręczyny' i szukanie krasnoludków na placu zabaw (byłam zbyt łatwowierna i wpychałam głowę dosłownie wszędzie w poszukiwaniu małych stworków)
_________________
save me from the ones that haunt me in the night,
i can't live with myself, so stay with me tonight.
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-22, 17:39   

Dużo było przyjemnych chwil.
Szczególnie zabawy ze starszym kuzynem. Np. resorkami w piasku, albo zabawa klockami lego. Był starszy, zawsze miał lepsze pomysły, a ja mu zazdrościłem, bo zawsze zbudował coś fajniejszego^^
Kolejną przyjemną chwilą była gra w piłkę z tatą. Rzadko miał czas, ciężko pracuje cały czas. A nawet pół godzinki kopania i byłem szczęśliwy cały dzień.
Następna rzecz... To chyba gra na osiedlu jak byłem u cioci na wakacji. 20 dzieciaków, biegających po placu zabaw kupa zabawy. U siebie tego nie miałem, mało dzieci w okolicy.
Dzieciństwo miałem świetne ;) Kto by pomyślał że już mi 18 stuka
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Daniel95  

Wymiatacz

Zamotasupłany



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-02-03, 21:29   

Wszystkie chwile dopóki nie dostałem komputera. Potem było już coraz gorzej .
_________________
Znajdziesz prawdziwy rap, jeśli chce Ci się go szukać
 

Dexter16  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-10, 12:54   

Praktycznie całe dzieciństwo wspominam baaardzo dobrze :-D Wszystkie chwile spędzone na osiedlu z paczką, od rana do późnego wieczora, w domu byliśmy tylko na posiłki. Nawet teraz, jako 15/16/17 letnie chłopiska wychodzimy, lecz już rzadziej i krócej. Niestety, te czasy już nie wrócą... a szkoda :-) Było super, ciesze się, że miałem takie dzieciństwo, bo nawet jakby całe moje życie okazało się do bani, to przynajmniej będę pamiętał, że chociaż to mi się udało :mrgreen:
 

Meggie Sond  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Lut 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-02-10, 17:12   

Daniel95 napisa³/a:

Wszystkie chwile dopóki nie dostałem komputera. Potem było już coraz gorzej .


strzał w dziesiątkę. skończyło się skakanie po dachach, wszelkie manewry trzepakowe, dwa i pół tysiąca rzeczy, które teraz uważam za marnotrawstwo czasu. niedobrze się dzieje. ale i tak wolę swoje dzieciństwo niż to, które obecne dzieciaki mają. od początku do końca era komputera, straszne.
_________________
It's later than you think..
 

Dexter16  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-11, 10:38   

Meggie Sond napisa³/a:

strzał w dziesiątkę. skończyło się skakanie po dachach, wszelkie manewry trzepakowe, dwa i pół tysiąca rzeczy, które teraz uważam za marnotrawstwo czasu. niedobrze się dzieje. ale i tak wolę swoje dzieciństwo niż to, które obecne dzieciaki mają. od początku do końca era komputera, straszne.



A mnie to na szczęście nie zaraziło, mimo posiadania komputera od 7 roku życia, ciągle latałem po osiedlu od rana do nocy. Chociaż to może dlatego, że był to baaardzo cienki sprzęt jeszcze bez dostępu do internetu :-D Ale masz rację, to co się teraz dzieje to masakra.
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-11, 19:44   

te poranki i zapach świeżego powietrza w wieku 4 -6 lat. <3
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-20, 18:56   

Zabawy w chowanego na osiedlu
Wszystkie chwile spędzone z paczką z osiedla
Zabawy z rodzicami
£apanie chrabąszczy
Skoki z huśtawki, kto dalej
I dużo innych rzeczy :]

Ja też mimo, że wcześnie dostałem komputer od rana do wieczora byłem na dworze
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:16   

Wyjazdy z rodzicami.Szczególnie ten jeden,na Mazury.Wszelkie zagraniczne,jak również te z tatą na narty zimą czy też latem kiedy to chodziliśmy godzinami po szlakach.Wyprawy rowerowe,pikniki i zabawy.I nasze wieczorne granie w karty,gry czy układanie puzzli.
Zabawy na wielkim podwórku,dziecięce przyjaźnie i miłostki.
Wyjazdy do babci i dziadka.
Nie potrafię wymienić jednej chwili,bo myślę że całe moje dzieciństwo było przyjemne i szczęśliwe.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:43   

Pamiętam taką jedną sytuacje, która wbiła mi się w podświadomość na lata. Nie wiem w jakim byłam wtedy wieku, miałam kilka latek, bo te wspomnienia są jednak bardzo rozmazane i niekompletne, ale ciągle tkwią w mojej głowie. Pamiętam, że była zima, to była gwiazdka, a ja razem z rodzicami i bratem jechałam do dziadków na wieś. Zasnęliśmy po drodze oboje i tato po dotarciu na miejsce przeniósł nas na łóżko, a kiedy otworzyłam oczy nie byłam do końca świadoma tego gdzie jestem. W pokoju paliły się tylko lampki choinkowe, my spaliśmy, a cała rodzina siedziała w kuchni. I pamiętam dokładnie, jak każdy kolejno szczegół pomagał mi odzyskać świadomość - kredens babci, żywa choinka, jej zapach, paczki z prezentami, duży obraz Matki Boskiej wiszący przy drzwiach, głosy rodziców i dziadków dochodzące z kuchni i mój brat-dzieciak śpiący obok mnie... Nie wiem na czym polega magia tego wspomnienia, ale wszystkie te szczegóły do dzisiaj wywołują ciepło na serduszku, jest w tym coś strasznie fajnego, mimo, że to zwykłe, żadne przełomowe wspomnienie.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-02-26, 12:30   

ja też kompa dostałem 7/8 lat miał neta i fajne gry ale 67mb ram to za mało troche :hyhy: :mrgreen:
-zabawy kto przejdzie przez ulice a kto nie
-zagrzebywanie sie po głowe w piachu
-(kiedyś zawaliłem rower i pojechałem dokoła bloku ale szacun +100 ) :hyhy: :hyhy:
:wstyd:xdd
-beztroskie życie
-wypady na tydzień na wieś- historyjka (wujek do mnie uważaj bo naprawiali kombajn i powiedział bym uważał bo moge czymś dostać- stoje stoje i jeb dostalem rurą od ziarna sie wyglebałem tyle pamiętam :mrgreen:
-nocne przejażdzki po wsi :-P
i tak to miałem kilka przykrych ale te są znośnie
a kiedyś starzą panią potrąciłem ale on sama upadła a ja jej nie widziałem a ona ( miałem z 4/5 lat ) a ona zadzwoniła na policje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wstyd:
-albo jade rowerem i sie zderzyłem z 4 osobami ich rowery rozwalone a ja płacze :-o
albo walnołem też rowerem w samochód srobiłem koziołka a do domu nie pamiętam jak doszedłem.... tyle jest więcej xd :]
byłem nieuważny i nieodpowiedzialny :padam:
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-17, 11:09   

Zabawy w gotowanie. Wspólny sylwester kiedy przyjeżdżała cała rodzina. Zabawy z kuzynami. Cały czas dopóki nie poszłam do przedszkola. :-P
 

szaszka  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Cze 2011

Sk±d: Stargard Szczeciñski

   

Wys³any: 2011-06-25, 13:20   

Cieszę się, że jako dziecko nie miałam tych wszystkich nowinek technicznych. Te wszystkie wyjścia na osiedle, paczka znajomych, gry w piłkę, wszystkie głupkowate zabawy, codzienne chodzenie do koleżanek, raz do tej raz do tej, i wszystkie wakacje u kuzynek, to już nie wróci, ale wspomnienia mam najlepsze na świecie ;)
 

Claudiaa.  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Cze 2011

Sk±d: we mnie tyle mnie?

   

Wys³any: 2011-06-25, 15:15   

Jak teraz patrzę na zabawki, którymi dzieci bawią sie na podwórkach te wszystkie autka na akumulatory i nie wiadomo co jeszcze.
W dzieciństwie liczyłam na siebie i swoją kreatywność w wymyślaniu zabawek.
Mogłam bawić się wszystkim od gałązki z drzewa po garnki ;D
Ale nie żałuję.
Z kuzynostwem zawsze organizowaliśmy jakieś przedstawienia oczywiście braliśmy pieniądze za wstęp oraz sprzedawaliśmy jakies obrazki ;D
A poźniej z całym tym szmalem do sklepu po KINDER JOY! ;p
_________________
ZazdroszczÄ™ ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com