Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2011-07-04, 19:58   

Najbardziej cieszyłam się jak dostałam psa :-P .
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-06, 16:44   

Ojj, mnóstwo tego było.
Jedne z wielu takich chwil: codzienne mecze piłki nożnej z kuzynami i bratem, kiedy to o wyznaczonej porze braciszek krzyczał "idziemy na Klan!" i przerywaliśmy mecz, a po serialu kończyliśmy go grając do późna.
Jak u większości - pierwszy pies, który wabił się Murzynek.
Cudowne zjazdy rodzinne, których teraz jest o wiele, wiele mniej...
Pierwsza deskorolka <3
Niezapomniane prezenty - konik na biegunach, rowerek i wszystkie pluszaki, które mam do dziś.
Całodniowe zabawy z kuzynostwem.
Pierwsze "związki", trzymanie się za rękę i te rumieńce pojawiające się na policzkach przy każdym komplemencie małego partnera ;)
DÅ‚ugie szczere rozmowy z rodzicami.
Bitwy na poduszki, bawienie się klockami Lego i wyścigi samochodami na pilota z bratem.
Zabawy w tropicieli i łowców z kuzynostwem oraz bratem w zbożu, na wakacjach u babci.
Długo by wymieniać, bo przyjemnych momentów było strasznie dużo. Jedyne złe chwile, które pamiętam to wypadek taty, pierwszy upadek na desce i wypadek ze skakanką, po którym do dziś mam ślad - kamyki "w kolanach" ;)
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-07-06, 20:25   

Moje dzieciństwo nie było zbyt ciekawe. Więcej nieprzyjemnych chwil niż przyjemnych. Przyjemnych już nie pamiętam. Za to teraz mam plany i marzenia, które (mam nadzieję) w przyszłości się spełnią.
 

7miak  

User


Do³±czy³: 06 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-06, 21:06   

Pierwszy chomik :-)
 

Humorzasta  

User



Do³±czy³a: 30 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-07-06, 22:00   

Wakacje u dziadka na działce!
 

ziutello

Stały User

dobra faza



Do³±czy³: 07 Lip 2011

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2011-07-07, 21:42   

umawianie się z koleżankami, że "tej nocy nie śpimy", a potem budzenie się rano ze zdziwieniem.
zakradanie się po słodycze do koszyka.
wakacje u dziadków na działce, Grecja.
wszystkie zabawy w rodzinę, "stop zabawa!" i obmyślanie planu ;D
tańce z kotem.

dużo tego było ;>
_________________
Baby you don’t know, you don’t know my mind.
 

karolex  

User

Just like a melody



ImiÄ™: Shady

Wiek: 26

Do³±czy³: 09 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-07-07, 22:31   

Ah, bazgranie czegoÅ› po chodnikach pod blokiem, zabawa w rysowanÄ… ulicÄ™ - ulica na chodniku rysowana kredami, samochody to rowery.
Siedzenie do 22 na huśtawce pod blokiem, wygłupy, zabawa w chowanego-zaklepywanego,
zabawa w białą damę patrzy ( :?: )
wyjazdy na wieÅ›, zabawy z psem na Å‚Ä…ce na wsi, urzÄ…dzanie na wsi ogniska,
zabawy w śluby a potem wesela z kolegami i koleżankami pod blokiem,
budowa miasta w piaskownicy, gra w podchody, gra w monopoly,
obgadywanie innych :evil: , zapraszanie siebie do domów, gra w "kategorie biegane",
rozkładanie namiotów i zabawa w biwak, spotkania na sankach, gra w wyzwanie, chodzenie do sklepów, gra w pomidora, gra w głuchy telefon, zabawa w duchy, wyścigi na rowerach, lata przedszkola i zerówki...

WRÓÆCIEE!!! :-|
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-10, 19:54   

Urodziny u koleżanki, u której w ogródku stał dmuchany basen. Niezła zabawa była. :-D Ogólnie mam dość dobre wspomnienia z okresu przedszkolnego, właśnie takie jak to, tyle że zazwyczaj szczegółów już nie pamiętam.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-10, 22:18   

To troszkę dziwnie zabrzmi ale to chyba było wtedy kiedy pierwszy raz wypiłam pierwsze piwo (lat ok. 9) i całe, a nie pianka. Oj wtedy to byłam duszą towarzystwa :D Komunia kolegi wtedy chyba była, pamiętam latałam po podwórku jak szalona.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com