Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Makabraa | 2014-04-08, 20:25

Autor

Wiadomo

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-04-09, 21:31   

A kim był po zmartwychwstaniu, wampirem czy zombie?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-04-14, 15:03   

philosophus napisa/a:

A kim był po zmartwychwstaniu, wampirem czy zombie?


A czy po Wniebowstąpieniu wciąż miał ciało?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



Imię: Shlomo

Doczy: 02 Cze 2014

   

Wysany: 2016-04-19, 17:30   

Wielu zasluzonych na tym swiecie bylo, poczawszy od Abrahama i Mojzesza, poprzez Felixa Mendelssohna, Kafke, von Neumanna czy Bohra, na Herzlu, Davidzie Ben-Gurionie, Kosinskim, Y. Shamirze konczac. Trudno wszystkim wymieniac, lecz gdy ich brakuje, latwo to zauwazyc. Kiedy wspaniali prokuratorzy PRLowscy zostali wyrzuceni z polski ze wzgledu na ich narodowosc, bardzo szybko okazalo sie ze wymiar sprawiedliwosci (az do dzis) nie jest sobie w stanie dac rady bez nich.
 

Julieta

User


Doczy: 23 Lis 2016

   

Wysany: 2016-12-07, 20:17   

najwięksi zbrodniarze
 

Jakobson  

User

Rock Lee



Imię: Jakub

Wiek: 27

Doczy: 06 Lut 2017

Skd: Mazury

   

Wysany: 2017-02-08, 00:49   Tolkiem

Tolkien - "Hobbit" i "Władca Pierścieni" silnie odziałuje na moją osobowość. Piękna historia o przyjaźni, dobru, złu, wojnie, miłości. Uczy, żeby się nie poddawać, że uczucia mają moc dzięki której możemy dokonać niemożliwego, że życie to nie tylko przyjemności, że warto kochać, okazywać miłosierdzie, że warto polegać na sobie wzajemnie, że trzeba być zdolnym do poświęceń, że trzeba wyznawać jakieś wartości... Dzięki temu jestem wrażliwszy. W "Powrocie Króla" po 1289 (mniej więcej) stronach płakałem jak dziecko ze wzruszenia gdy Frodo powiedział do Sama "Ciesze się, że jesteś tutaj ze mną Samie, tutaj, w oststniej godzinie tego świata". Mam marzenia, chce zwiedzić świat a to zawdzięczm jemu. Tolkien "mnie stworzył".
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

aluminium

User


Doczy: 22 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-04-23, 06:42   

Myślę że mam w historii kilka kobiet, które może nie zrobiły nic dla samej historii, ale się w niej zapisały mocnym charakterem.
Z innych ludzi to będzie Jan Paweł II, papież Polak. Nieskończony wzór. Chciałabym być chociaż podobna, ale raczej nie wyjdzie.

Jest ich jeszcze bardzo wielu- Piłsudski, Kościuszko, Dąbrowski(dzięki niemu pośrednio mamy hymn narodowy). Z innych krajów to Napoleon Bonaparte - mimo że na końcu wszystko spektakularnie schrzanił.
 

Invivo

User


Doczy: 19 Cze 2019

   

Wysany: 2019-08-08, 16:15   

Uwielbiam:
- Darwina( Stworzył teorię ewolucji <3 )
- Mendla ( Dzięki ci panie za groszek oraz podstawy genetyki)
- Einsteina(Rewolucjonista fizyki, prawdziwy naukowiec, zawsze podziwiałam za niesamowite zdolności do przedmiotów ścisłych)
- Skłodowską-Curie( Za talent, upartość i odkrycia )
- Bohra, Heisemberga i wszystkich od fizyki kwantowej(Byli i są niedościgłymi wzorami do, których w życiu nie będę podobna, bo mam za mały móżdżek).
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com