Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MargaTunn  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-09-01, 18:50   Napletek - co jest?

Siema, mam 17 lat byłem u chirurga, który sprawdził mi napletek i powiedział, że wszystko jest okej i to się z wiekiem jeszcze rozszerzy.

Problem jest taki, że nie mogę ściągnąć napletka z żołędzia, a tym bardziej przy wzwodzie, mogę go ściągnąć do momentu, gdy widzę wędzidełko. Czy to jest stulejka? Czemu lekarz odesłał mnie do domu, a nie skierował na 'zabieg'?
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-09-01, 19:08   

MargaTunn napisa³/a:

Czy to jest stulejka?



Tak, to jest stulejka.

MargaTunn napisa³/a:

Czemu lekarz odesłał mnie do domu, a nie skierował na 'zabieg'?



Chyba pijany był. Idź do rodzinnego po skierowanie do urologa. Tam załatwisz sprawę. Ja wolałbym zapłacić za prywatny zabieg, ale wykonują go też na funduszu.
 

MargaTunn  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-09-01, 19:34   

Byłem u rodzinnego i dostałem skierowanie do tego chirurga, więc co teraz zrobić? On twierdzi, że to z wiekiem jeszcze się poszerzy (pierścień). Mówiłem lekarce,że chce do urologa, spytała o wiek i stwierdziła, że powinienem iść do chirurga umówić się na zabieg, chodź nie zaglądała tam.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-09-01, 20:59   

MargaTunn napisa³/a:

On twierdzi, że to z wiekiem jeszcze się poszerzy (pierścień)



Masz 17 lat, chyba czas zaczynać łowy, a nie czekać aż się poszerzy. Skoro ta lekarka wysłała cię do chirurga, to może leć do jakiegoś innego lekarza ogólnego.
 

MargaTunn  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-09-01, 23:38   

dzilu96 napisa³/a:

MargaTunn napisa³/a:

On twierdzi, że to z wiekiem jeszcze się poszerzy (pierścień)



Masz 17 lat, chyba czas zaczynać łowy, a nie czekać aż się poszerzy. Skoro ta lekarka wysłała cię do chirurga, to może leć do jakiegoś innego lekarza ogólnego.





Co masz na myśli pisząc "łowy", przypuszczam, ale nie chce wyjść na zboczeńca :mrgreen:



Tej lekarce powiedziałem, że mam efekt balonika i napletka nie dam rady ściągnąć, jedynie do połowy. No i wypisała skierowanie, poszedłem tam i chirurg powiedział to co napisałem i mnie odesłał do domu.

[ Dodano: 2012-09-03, 21:05 ]
Dobra powiem tak mogę ściągać już napletka całkowcie podczas mycia, ale wydaję mi się, że podczas wzwodu byłoby to problemem, więc to też stulejka, ale niecałkowita, tak?
 

Habasi  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Wrz 2012

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2012-09-29, 05:30   

MargaTunn, jeśli takie "ćwiczenie" pomaga, to na razie poleciłabym Ci raczej jeszcze popróbować. Stulejkę w zasadzie się operuje, jednak jeśli jest szansa, że dasz sobie radę bez operacji, to może lepiej od tego zacząć. Podczas wzwodu też próbuj, delikatnie i po trochu. Z higieną pod napletkiem też nie powinieneś mieć dużego problemu - wodę z jakimś delikatnym środkiem myjącym możesz wpuścić pod niego za pomocą gruszki.
_________________
I am Jack's complete lack of surprise.
 

lighter  

Stały User


Do³±czy³: 22 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-10-02, 08:20   

No i dobrze, że wysłała go do chirurga. Tylko chirurg ściągnie napletek nie wiem o co wam chodzi, samo się nie zrobi. :wstyd:
 

MargaTunn  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-10-02, 14:15   

Habasi napisa³/a:

MargaTunn, jeśli takie "ćwiczenie" pomaga, to na razie poleciłabym Ci raczej jeszcze popróbować. Stulejkę w zasadzie się operuje, jednak jeśli jest szansa, że dasz sobie radę bez operacji, to może lepiej od tego zacząć. Podczas wzwodu też próbuj, delikatnie i po trochu. Z higieną pod napletkiem też nie powinieneś mieć dużego problemu - wodę z jakimś delikatnym środkiem myjącym możesz wpuścić pod niego za pomocą gruszki.




Co do higieny nie mam problemu, bo mogę ściągnąć całkowicie napletek, gdy nie jest penis wzwodzie, a, gdy jest to już trudniej, lekko mogę, ale jakby coś 'blokuje', wydaję mi się, że wędzidełko jest za krótkie, ale delikatnie będę próbował.
 

Creusek  

Stały User

Oj tam, oj tam ^^



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 15 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-10-19, 19:36   

To nie jest stulejka, a osoby ktore mowia inaczej niech sie doucza, albo nie wypowiadaja sie w temacie ktorego nie rozumieja.
 

Lubimy-To-Robic

User



Do³±czy³: 09 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-01, 14:41   

Spokojnie,cały czas dojrzewasz,więc Twój penis także rozwija się i nie ma powodu do obaw. Próbuj ją odciągnąć podczas zwodu,u jednych jest to szybciej u innych dłużej i przychodzi później.
_________________
Sklep lubimy-to-robic.com sprzedaje tylko oryginalne produkty Durex i Unimil w tym Conamore czy New Caress oraz prezerwatywy Kamasutra.
 

Przemek97  

User


ImiÄ™: Przemek

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-05, 17:10   

Ja bym się tak nie przejmował, popieram kolegę wyżej, jeszcze dojrzewasz. a to że nie możesz "ściągnąć" napletka to nie znaczy, że jesteś jakiś chory, z czasem powinno się poprawiać.
 

naturysta93  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-24, 18:21   

Lubimy-To-Robic napisa³/a:

Spokojnie,cały czas dojrzewasz,więc Twój penis także rozwija się i nie ma powodu do obaw. Próbuj ją odciągnąć podczas zwodu,u jednych jest to szybciej u innych dłużej i przychodzi później.



ja jak miałem jakieś 14 lat to wtedy pierwszy raz ściągnąłem i pamiętam że w zwodzie mi nie chciało zejść, ale na luzie spokojnie i wtedy się dobrze rozciągnął
_________________
Naturyzm jest wspaniały :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com