Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-14, 18:07   

nana napisa³/a:

Mniej naiwności, nie słuchania namowy kolegów a więcej samozaparcia :)

i właśnie o to chodzi. Bycie sobą, a nie chęc upodobania się znajomym. Jeżeli namawiają i nie akceptują Twojej decyzji, że np nie chcesz "wziąc", to znaczy tylko jedno- nie pasują do ciebie i lepiej porozgladac się za nowym towarzystwem.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-11-14, 18:42   

Nie próbowałam i nie zamierzam próbować... Nie podoba mi się to i tyle.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-15, 19:47   

Nie raz i nie dwa paliłem zioło, ale jak narazie tylko to.
Sqn nie jest wcale jakiś 'zły', zalicza sie do lekkich narkotyków.
Co innego jakieÅ› tabsy, extaza czy coÅ› takiego...
Najgorszym narkotykiem jest heroina, (tylko dla odważnych) po ok.2 latach brania nic z Ciebie nie zostaje.
Polecam film "Requiem for a dream" PL- "Requiem Dla Snu"
Opowiada o młodych ludziach którzy biorą narkotyki, aż odechciewa się patrzeć na to wszystko...
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-15, 19:51   

J.L.B napisa³/a:

Najgorszym narkotykiem jest heroina,



Wstrzykiwana dożylnie. Ostatnie dno moim zdaniem.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-15, 19:56   

J.L.B napisa³/a:

Najgorszym narkotykiem jest heroina



Każdy narkotyk zabija, ale te twarde szybciej...

no i po co ci ludzie zaczynają brać ?!
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-15, 19:58   

Cranberry napisa³/a:

no i po co ci ludzie zaczynają brać ?!



Może chcą umrzeć powoli będąc na haju? I nic nie czuć?
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-15, 20:02   

nana napisa³/a:

Może chcą umrzeć powoli będąc na haju? I nic nie czuć?



W takim wypadku to od razu "złoty strzał" ...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-15, 20:51   

Przypomniało mi sie jak omawialiśmy "Pamiętnik narkomanki" no i powiem że historia takiego człowieka bardzo przejmująca i prawdziwa
Ludzie nie biorą żeby umrzec. Owszem zdają sobie z tego sprawe ale to jest dla nich mniej ważne... są sytuacje w których człowiek jest załamany, no i wtedy przychodi taka wspaniała ulga, i jak tu się nie oprzeć? Raz spróbują .. zobaczą jak fajnie i będą brali dalej, jak skończą się kłopoty oni nadal biorą i wtedy to jest dno.
Ważne jest też towarzystwo. Ludzie są ciekawi jeśli ktoś im zaproponuje np. na disco to czemu nie, Niestety jest to też zwykłe popisywanie się.

Ja nie natrafiłam na nikogo kto by mi proponował narkotyki (i Bogu dzięki) poza tym nie zamierzam brać, nie jestem w żadnym kryzysie i tyle się o tym oczytałam że na samą myśl o o swojej przyszłości z dragami mam dreszcze. Także ja mam ten buntowniczy wiek chyba za sobą, no i swój rozum mam.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-15, 21:01   

Justencja napisa³/a:

Ja nie natrafiłam na nikogo kto by mi proponował narkotyki (i Bogu dzięki)

a ja na takich natrafilam, ale w zyciu mi nie przyszło do głowy, żeby spróbowac...
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-16, 07:55   

Wszyscy podajecie przykłady książkowe utarte przez psorów z dziedziny psychologi, którzy podają tylko ten jedyny motor działania narkomanów. Bo było im źle, a jakoś nikt nie podał ciekawości, zobaczyć jak to jest na haju. W większości to jest motorem do brania. To nie tak że narkoman była na dnie i stoczył się poniżej możliwego dna. Najczęściej żyją w kochających rodzinach, gdzie dobrze się zarabia, a potem wszystko niszczą przez uzależnienie. Fakt nie można wykluczyć popisu czy ucieczki od problemów z tym że to drugie jest rzadziej spotykane. Skąd ja tak twierdze? Ponieważ część ludzi która bierze po pewnym czasie gdy uświadamia sobie co się stało z życiem chce się leczyć fakt nie wszyscy bo innym pasuje to że mózg produkuje gigantyczne ilości endorfiny.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-17, 20:11   

Zniszczyć sobie zycie już na samym początku... bezsens. Dlatego jestem przeciwnikiem narkotyków.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-17, 20:25   

Tak są różne motywy, zwłaszcza teraz, kiedy na każdym kroku można spotkać się właśnie z narkotykami, wszedzie o nich słychać. Pełno tego.
Ludzie nie zdajÄ… sobie sprawy, a nawet jak sobie zdajÄ… to to do nich nie dociera.

stubarwny napisa³/a:

Zniszczyć sobie zycie już na samym początku... bezsens.


Młodosć to to trudny okres, ale każdy ma swój rozum. Dlatego masz rację.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:36   

Ja przez jakieś pół roku co tydzień balowałam i brałam pixy. Teraz bardzo tego żałuje bo nie mogę się często skupić, mam problemy z pamięcią i nie panuje nad emocjami. Zresztą miałam dużo problemów w szkole i w domu bo często kłóciłam się przez to z mamą.
Także nikomu nie polecam. -.-

[ Dodano: 2008-12-07, 16:37 ]
A powód... Hmm głównie po to by się oderwac od szarej rzeczywistości.
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

KoR_Ne!ja^^  

Stały User

Religijna dziwka



ImiÄ™: Kornelia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 06 Gru 2008

Sk±d: £od¼

   

Wys³any: 2008-12-07, 23:32   

Myślę że ludzie siegają po narkotyki z ciekawości, dla zabawy i przez towarzystwo, ja na początku wziełam z ciekawości, potem mi się to spodobało i brałam dla zabawy. W moim towarzystwie narkotyki były częstym gościem, więc branie było jeszcze łatwiejsze. W końcu moja najlepsza przyjaciółka postanowiła coś z tym zrobić i udało jej się... Za to jestem jej wdzięczna:)
_________________
Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań
To trzyma za ręke jak prawdziwy mężczyzna
Ja jak mała dziewczynka sie poddaje posłusznie
Jak zawoła to przyjdę jak rozkaże to pójdę
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-08, 12:29   

Ja jaram trawę, nie codziennie, ale od czasu do czasu. Ten stan organizmu jest nie do opisania, radość i wena ogarnia cały mój organizm :mrgreen: w ostatnie wakacje na łebka wyjaraliśmy po trzy lufki, bania była niesamowita, kazdy gadał sam do siebie, i nie wiadomo z czego się śmiał. A co do innych narkotyków typu amfa, to nie biore się za nie, bo po co sobie zdrowie niszczyć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com