Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-14, 22:21   

Rajzon napisa³/a:

chyba sobie zartujesz?



Tak samo można powiedzieć że nie możesz się wypowiadać na sprawy polityczne bo politykiem nie jesteś. Proste.
Forum jest dla każdego, nic w tym dziwnego nie widzę że każdy się wypowiada.

Dla mnie chore, nie uprawiałem, nie uprawiam i uprawiał nie będę, tylko normalny seks.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-14, 22:26   

Capolous, i się wydało skąd tyle wiedzy teoretycznej, zero praktycznej i chcica.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-14, 22:37   

Capolous napisa³/a:


Nie powiedziałem, że nie da się nad tym zapanować. Powiedziałem, że jest bardzo trudno nad tym zapanować.



Trudne może wydawać się dla Ciebie, bo w wieku 14 lat hormony wariują wystarczy troszkę samo zaparcia.

Rajzon napisa³/a:

hahaha typ co ma 14 lat sie wypowiada w tej kwestii hahaha



Skończ waćpan nie ośmieszaj się.

^byku93 napisa³/a:

Dla mnie chore, nie uprawiałem, nie uprawiam i uprawiał nie będę, tylko normalny seks.



Dwie sprawy po pierwsze jeżeli jeszcze Cię życie tego nie nauczyło to nauczy, nigdy nie mów nigdy, tak w woli wtrącenia (błagam tylko nie rozwijaj tego zdania)
Co uważasz pod kwestią normalny seks? Czy coś takiego istnieje?

TQIT napisa³/a:

Capolous, i się wydało skąd tyle wiedzy teoretycznej, zero praktycznej i chcica.



W tej kwestii sprawdzi się jedno zdanie, seksuolog który nie uprawiał seksu nie będzie dobrym seksuologiem co najwyżej przeciętnym.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Rajzon  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Wrz 2010

Sk±d: NY

   

Wys³any: 2010-12-17, 03:19   

Waćpanie "Hiper Wymiataczu" "Starszy Inkwizytorze" w jaki sposob wedlug Ciebie sie osmieszam? Wrazam swoje zdanie, jest dla mnie smiesznym ze typ co ma 14 lat mowi o seksie oralnym i mowi ze to ZUO i ogolnie wypowiada sie nie majac na ten temat wiedzy. Widze ze tutaj tak madrze piszesz, starasz sie byc YNTELEKTUALYST¡ pokazac sie w swiecie internetu ale uwierz mi ze twoja wypowiedz o mojej wypowiedzi nic nie wniosla do danego tematu.
pozdrowienia sucharku

Spokojniej.
_________________
"Ej DJ graj to do rana a Ty rusz tym co Ci dała mama"

"Stawiasz kołnierz mówisz "fajnie jest". tniesz beke i chu*owe sample też"


A. <3
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 12:45   

Rajzon napisa³/a:

razam swoje zdanie, jest dla mnie smiesznym ze typ co ma 14 lat mowi o seksie oralnym i mowi ze to ZUO i ogolnie wypowiada sie nie majac na ten temat wiedzy.



Na jakiej podstawie twierdzisz że nie ma doświadczenia?

Rajzon napisa³/a:

pozdrowienia sucharku



tak jeszcze nikt mi nie nazwał, a brzmi to tak seksownie <3

[ Dodano: 2010-12-17, 12:46 ]

Rajzon napisa³/a:

Widze ze tutaj tak madrze piszesz, starasz sie byc YNTELEKTUALYST¡ pokazac sie w swiecie internetu



cieszę się że tak to odbierasz, ja piszę tylko to co myślę
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:37   

Rajzon napisa³/a:

Wrazam swoje zdanie, jest dla mnie smiesznym ze typ co ma 14 lat mowi o seksie oralnym


A to niby dalczego? Tak samo jakby 14 latek wyrażał sie o polityce. Na pierwszy rzut oka wygląda to dziwnie, ale jeżeli ten oto 14 latek interesuje się polityką od dłuższego czasu, jest z nią na bierząco i zna się na niej owszem mniej niż dorosły człowiek to i tak ma prawo się na temat polityki wypowiadać. Tak samo jest z seksem. Oczywiście osoba, która go uprawiała ma większą wiedzę i doświadczenie, ale to nie nieupoważnia 14 latka do wypowiadania się na ten temat.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:43   

W wieku 14 lat też uważałam, że wiele z zachowań seksualnych jest dziwne, ale poznałam - przeszło.
To tak jakby mówić, że szpinak jest niedobry, nigdy go nie próbując, a opierając swoją wiedzę na tym co mówią inni. Nigdy nie dałabym sobie odciąć ręki za to, że nie polubię szpinaku. Najpierw musiałabym spróbować. Bo inaczej to kretynizm mówić o czymś o czym nie ma się pojęcia (bo jak widać teoria tu nic nie daje tak naprawdę).

Aby mówić o seksie (i gwarantować swoją aktywność w nim czy nie) trzeba chociaż trochę go poznać, ale nie tak z filmów dla dorosłych, czy statystyk. Poza tym wypadałoby dojrzeć w tej kwestii, bo predyspozycje psychiczne mają na aktywność seksualną duuuży wpływ.

Inaczej jest jeżeli mówimy o praktykach, które nas nie zachęcają (np. właśnie seks oralny), bo budzą nasze obrzydzenie, ale zachowuje się przy tym inną aktywność seksualną (bo widać, że ta niechęć do praktyk wyłania się z naszych potrzeb lub ich braku, a nie z ogólnego zniechęcenia do seksu).

Cytat:

Oczywiście osoba, która go uprawiała ma większą wiedzę i doświadczenie, ale to nie nieupoważnia 14 latka do wypowiadania się na ten temat.


A i owszem, ale dość znacznie zawęża tematy, na które może się wypowiadać. Bo statystyka to tylko statystyka, a teoria to nie praktyka. Mówić można, co nie znaczy, że jest to wszystko prawdą.
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:45   

[/b]Einmana,[b] co chcesz dokładnie przez swój post powiedzieć?
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:46   

Cytat:

co chcesz dokładnie przez swój post powiedzieć?


Ni mniej, ni więcej niż to co napisałam.
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:49   

Einmana napisa³/a:

Ni mniej, ni więcej niż to co napisałam.


¦wietnie, tego się domyślam, ale możesz dodać komentarz do tego co napisałaś?
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 18:55   

Ale po co? Co mam komentować? Mój własny komentarz na temat seksu wśród społeczeństwa nastoletniego i jego wiedzy na ten temat?
 

Rajzon  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Wrz 2010

Sk±d: NY

   

Wys³any: 2010-12-18, 01:13   

Dzieci 14 letni maja wiedze na temat seksu - patologia sie szerzy
_________________
"Ej DJ graj to do rana a Ty rusz tym co Ci dała mama"

"Stawiasz kołnierz mówisz "fajnie jest". tniesz beke i chu*owe sample też"


A. <3
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-18, 07:56   

Rajzon napisa³/a:

Dzieci 14 letni maja wiedze na temat seksu - patologia sie szerzy



Nazywaj to jak chcesz, fakt faktem że wiek inicjacji seksualnej obniża się (a raczej się obniżył). A jeżeli chodzi o tylko o wiedzę teoretyczną to mnie to osobiście cieszy jeżeli jest ona zgoda z prawdą to akurat powód do dumy że mamy pod tym względem coraz lepiej wyedukowane społeczeństwo.

Takie pytanie gdzie według Ciebie zaczyna się młodzież a kończy dziecko?

Einmana napisa³/a:

Inaczej jest jeżeli mówimy o praktykach, które nas nie zachęcają (np. właśnie seks oralny), bo budzą nasze obrzydzenie, ale zachowuje się przy tym inną aktywność seksualną (bo widać, że ta niechęć do praktyk wyłania się z naszych potrzeb lub ich braku, a nie z ogólnego zniechęcenia do seksu).



:!: :!: :!:
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-18, 08:57   

Rajzon napisa³/a:

Dzieci 14 letni maja wiedze na temat seksu - patologia sie szerzy



Patologią było to jakieś 5 lat temu. Poza tym - odkąd wiedza na jakiś temat jest patologią?
Bardzo dobrze, że 14latek już coś o tym wie (może niekoniecznie super, że wypróbował to empirycznie). Lepsze to niż wiara w jakieś suchary serwowane przez jeszcze mniej rozgarnięte koleżeństwo.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-18, 09:07   

Ostia napisa³/a:

Bardzo dobrze, że 14latek już coś o tym wie


Akurat do tego 14-latka u góry, znaczy się Capolousa, to się nie odnosi, szczególnie gdy spojrzy się na bzdury, które wypisywał m.in. o podnieceniu w innym temacie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com