Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Capolous  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2011-01-09, 03:16   

Ach, bez sensu jest takie gdybanie!

TQIT  

VIP

Wysłany: 2011-01-09, 08:34   

Capolous napisał/a:

Ach, bez sensu jest takie gdybanie!

:arrow:

Capolous napisał/a:

Mo?emy za?o?y? ró?ne warianty - przyjemno??, pro?ba (ewentualnego) partnera czy w???nie presja otoczenia.

A poza tym par? osób bym w tym w?tku popar?, ale nie chce mi si? cytowa?. Porcealna. z tego co pami?tam m?drze pisa?a.

niesca  

Stały User

Imię: Agnieszka

Wysłany: 2011-01-09, 10:55   

Niby tak,ale przecie? chodzi tutaj o przyjemno?? obu partnerów.Ale czy ma?o jest udawanej przyjemno?ci? Chocia? ja nigdy nie udaje :mrgreen:

Wizygotka  

User

Wysłany: 2011-01-09, 16:52   

slow napisał/a:

anastacia napisał/a:

*z racji ?e zawsze uwa?am ?e ludzie kieruj? si? uczuciami **

Szczególnie czternastolatka ulegaj?ca presji rówie?ników.

Dupa nie presja, jeszcze nigdy nie spotka?am si? z presj? dotycz?c? seksu w jakikolwiek sposób. Tu wspomniane s? czternastolatki, có? - gimnazjum mam dawno za sob? i naprawd? r?cz? za to, ?e w moim ?rodowisku nie rozmawia?o si? w tym wieku o seksie. Raz by?a taka sytuacja - kole?anka twierdzi?a, ?e by?a w ci??y ale "wydali?a zarodek". Ca?a szko?a si? z niej ?mia?a. Ale teksty typu "Kasia, ju? wszystkie robi?y?my loda to ty te? musisz!"? Wydaje mi si?, ?e ca?e to gadanie o presji to bujda na resorach.

Dodam, cho? to mo?e ma?o istotne, ?e ?yj? w do?? du?ym mie?cie, nie obracam si? ani w kr?gach "cnotek" ani degeneratów, ale styczno?? chc?c-nie chc?c mam z ró?nymi lud?mi i naprawd? nigdy ?adnej presji nie odczu?am, a nawet nie zauwa?y?am.

TQIT  

VIP

Wysłany: 2011-01-09, 17:06   

Wizygotka napisał/a:

Dupa nie presja, jeszcze nigdy nie spotka?am si? z presj? dotycz?c? seksu w jakikolwiek sposób.

Jeste? nadzwyczaj ograniczona i ?lepa przy okazji skoro za presj? uznajesz dopiero

Wizygotka napisał/a:

"Kasia, ju? wszystkie robi?y?my loda to ty te? musisz!"

Wizygotka napisał/a:

Wydaje mi si?, ?e ca?e to gadanie o presji to bujda na resorach.

IMO - wydaje Ci si?.

Wizygotka  

User

Wysłany: 2011-01-09, 21:22   

TQIT napisał/a:

Jeste? nadzwyczaj ograniczona i ?lepa

Dzi?kuj? :) specjalnie poda?am przerysowany przyk?ad, ale przecie? kilkukrotnie podkre?li?am, ?e nie spotka?am si? z ?adnego rodzaju presj? dotycz?c? sfery seksualnej (a nie tylko z tymi ekstremalnymi przypadkami) kiedy mia?am 14 lat, a nawet troch? pó?niej. No ale co ja tam wiem, przecie? jestem ?lepa i ograniczona i pewnie prawie wszystkie czternastolatki w Polsce s? poddane dzia?aniu niebywa?ej presji ze strony do?wiadczonych ju? seksualnie rówie?niczek ;)

TQIT  

VIP

Wysłany: 2011-01-09, 22:02   

Wizygotka napisał/a:

No ale co ja tam wiem, przecie? jestem ?lepa i ograniczona i pewnie prawie wszystkie czternastolatki w Polsce s? poddane dzia?aniu niebywa?ej presji ze strony do?wiadczonych ju? seksualnie rówie?niczek

Wszyscy albo nikt?

janko  

Hiper wymiatacz

Imię: janek

Wysłany: 2011-01-09, 22:10   

Istnieje te? taka forma wypowiedzi, któr? nazywamy ironi?. Zgoogluj to sobie.

CrazyIdeas  

Stały User

Spontanicznie

Imię: Aleksandra

Wysłany: 2011-01-10, 22:26   

- moja postawa. Je?li jest mi?o??/zauroczenie i obie strony dobrowolnie si? godz? bez ?adnego przymusu my?l?, ?e to nic z?ego :)

Mati1123

Stały User

wiecznie samotny

Wysłany: 2011-01-23, 20:03   

Lepiej ?eby robili oralny ni? zwyk?y

^byku93  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-01-23, 20:08   

Mati1123 napisał/a:

Lepiej ?eby robili oralny ni? zwyk?y

A to czemu? Je?li kto? ma we ?bie pouk?adane to normalny seks mo?e uprawia?.

Einmana  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-01-23, 20:31   

Cytat:

Je?li kto? ma we ?bie pouk?adane to normalny seks mo?e uprawia?.

Je?li.
Niektórzy nie maj?. I wtedy lepiej w?a?nie, aby to by? seks oralny.

^byku93  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-01-23, 21:28   

Einmana napisał/a:

Je?li.

Tak, tylko nie ka?dy podchodzi do seksu w wieku nastoletnim w sensie "A to przerucham i zostawi?". Niektórzy podchodz? do tego powa?nie i wiedz? ?e z tym wi??e si? ryzyko.

Einmana  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-01-23, 21:32   

Cytat:

Tak, tylko nie ka?dy podchodzi do seksu w wieku nastoletnim w sensie "A to przerucham i zostawi?". Niektórzy podchodz? do tego powa?nie i wiedz? ?e z tym wi??e si? ryzyko.

Chyba nie dotar?o:

Mieszko  

Wymiatacz

Imię: Dominik

Wysłany: 2011-05-22, 20:42   

Fazikus napisał/a:

Capolous napisał/a:

Bardzo cz?sto s?ysz? ludzi, którzy uwa?aj?, ?e na przyk?ad seks z penetracj? pochwy uprawia si? dopiero po ?lubie a seks oralny przed.

To takie oszukiwanie siebie je?eli kto? postanawia zachowa? czysto?? do ?lubu to panuje nad swoimi ??dzami i nie uprawia pettingu. Ludzie którzy zachowuj? czysto?? to dla nich cia?o partnera ma by? pewnego rodzaju niespodziank? czym? czego "nigdy nie widzieli".

To gorzej jak po ?lubie si? dowiedz?, ?e np. w ?ó?ku partner jest do bani albo partnerka. Ślubuj? Ci mi?o??, wierno??... w ciemno, dla mnie to jest troch? oszukiwanie samego siebie. Ja wol? wiedzie? jak mi jest z moj? partnerk?, a pó?niej bra? ?lub. Za samym ?lubem ko?cielnym jestem za, z reszt? mam w planach 10.11.2012 roku ;)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com