Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Ostia | 2010-09-23, 12:15

Autor

Wiadomo¶æ

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-17, 23:58   Nataniel

Widzę, że powstał nowy dział, więc zakładam również temat dotyczący mojej osoby, wystawiając się najprawdopodobniej na stosunkowo zgodny publiczny lincz (potraktujcie to z przymrużeniem oka).

Nie zamierzam odpierać jakiejkolwiek krytyki. Uczynię z niej swoją inspirację.


Czy skoczylibyście ze mną poza Krawędź ¦wiata?
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:04   

podpis: słowa TQITa to racja. Masz dużo wiedzy. mądra z Ciebie osoba.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:08   

Wiele o tobie nie wiem. Pierwsze wrażenie, wiesz jakie było. Potem ochłonęłam i jakoś nabrałam dystansu do poprzednich utarć, ale wiesz sama, że niewiele mogę powiedzieć i nie chcę nic na siłę wymyślać zbytnio. To co mam Ci za złe to tylko to, że często obnosisz się ze swoją wiedzą i elokwencją. Jakoś mnie to irytuje. Poza tym nic do Ciebie nie mam, zaprzeczyć nie mogę, że jesteś mądra i zawsze jeśli się na jakiś temat wyrażasz to konkretnie i wyczerpująco.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:11   

Trochę wróg forumowy numer jeden.
W sumie nie wiem dlaczego.
Osobiście nic nie mam.
Na początku myślałam że jest chłopakiem:(
I byłam zła bo wtedy bawiłam sie emo pokemona, a przyszła taka Natalniel i mi sie emopokemoniła bez prawnie !

Potem okazało się, że jest to inna osoba.
A ostatnio napisała coś co czego sie nie spodziewałam, co dotyczyło mojej osoby.

O i jakaś afera ostatnio się zdarzyła w foto albumie slow.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:15   

Podpis jak najbardziej prawdziwy. Pielęgnuj swoją męską stronę, bo gdy myślałam, ze jesteś mężczyzna, byłaś moim ideałem. Nie mogłam wyjść z podziwu, że facet może mieć taką mentalność. Poznając twoją płeć, nie zasmuciłam się zbytnio. ¦miało mogę stwierdzić, ze jesteś jedną z moich ulubionych osób na tym forum.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:15   

Cytat:

podpis: słowa TQITa to racja. Masz dużo wiedzy. mądra z Ciebie osoba.

To TQIT napisał czy Nataniel o nim ? :-D Zawsze myślałem że to drugie :-D
na forum podoba mi się : wspomniana wyżej inteligencja, oczytanie, przede wszystkim chęć niesienia pomocy i konsekwencja, kompletny brak lansu, skromność, ciekawe tematy, oczytanie
nie podoba mi się: przesadna lustracja co niektórych użytkowników i niekiedy błędna interpretacja pewnych wypowiedzi lub zachowań, nie lubię jej avatarów, nie lubię braku poczucia humoru.

Czy skoczyłbym ze nią poza Krawędź ¦wiata? Pewnie tak, jakbym tylko wiedział co to :-D
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:16   

Z cała pewnością jesteś osobą bardzo inteligentną, ale jak dla mnie za bardzo sie z tym obnosisz. Nie szanujesz zdania innych, właściwe zdanie jest tylko Twoje zdanie i nie dopuszczasz myśli, że ktoś może mieć inne.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:22   

Nataniel, dobrze wiesz, że podziwiam Cię za żelazne poglądy, zdanie na poszczególne tematy. Również Twoje oczytanie, wiedza, elokwencja są godne uznania. Podoba mi się, że czasem w poważniejszych problemach starasz się dogłębnie zanalizować sytuacje. Może to dzięki temu, że z psychologią jesteś za pan brat.
Ciągle brak mi u Ciebie braku humoru, spontaniczności, jakiegoś pozytywnego zakręcenia. Czasem mam wrażenie, że pisze ze zniewieściałą 40-latką.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 08:04   

Za bardzo próbujesz udawać mondrą, a przy tym samym wiesz mało o życiu. Na wszystko masz oparcie w książkach i religii, lecz nie na życiu jakie się toczy się wokół nas. Czasami powinnaś wrzucić na luz, i nie być taka poważna ;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-18, 10:10   

Nie mam nic do ciebie, neutral, ale nie lubię cię tylko temu, że próbujesz być mądra na siłę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-18, 11:00   

Straho napisa³/a:

Nie mam nic do ciebie, neutral, ale nie lubię cię tylko temu, że próbujesz być mądra na siłę.



Straho, to ze Ty nie urodziles sie z tym naturalnym darem nie znaczy, ze inni nie zostali nim obdarzeni :] Nie wiem gdzie doszukales sie tego "na sile" ; ) "Na sile" to Ty probujesz byc zabawny.

Co do Nataniel- pozytywnie. Chociaz gdybym cos mogla dodac to zdecydowanie szczypte humoru ;)
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-05-18, 12:34   

A ja mogę powiedzieć otwarcie że cie nie lubię bo według mnie jesteś przemądrzałą fanatyczką, której czasem zdarzy napisać się coś co nie doprowadza mnie do wrzenia. I pewnie vice-versa

a i jeszcze jedno bo o ile się nie mylę masz madoxa na avatarze, generalnie i bez kitu ale tak sobie ciebie wyobrażam ni to chłopak ni dziewczyna, trzęsie się jak galaretka nie umie śpiewać a każdy się nim podnieca, takie nijakie coś...
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 15:41   

Nataniel, widać ,że osoba z mocnym charakterem oraz indywidualność.
Ma swój styl oraz oryginalny awatar. :)
Inteligentnie siÄ™ wypowiada.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-05-18, 15:50   

Mam strasznie mieszane uczucia co do Ciebie.Na pewno jesteś osobą z dużą wiedzą i przeżyciami,potrafisz pomóc i wysłuchać.Poza tym jesteś strasznie intrygująca i trochę niecodzienna-wydaje mi się jakbym znała kilka Twoich oblicz.Z drugiej strony bywasz irytująca-nie raz myślisz tak,raz inaczej,trochę brak Ci poczucia humoru.Poza tym..nie potrafię Cię tak w skrócie opisać.Na pewno Cię lubię.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 17:33   

Przyznaję, że to troszkę imponowanie wiedzą na siłę, nie wspominam Cię jakoś wybitnie źle, jesteś neutralna. A to, że mamy często odmienne poglądy to już swoją drogą.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com