Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2018-12-30, 12:25   

Nie wiem ile masz lat. Jeżeli masz 12-15 lat możesz iść do szkoły muzycznej w twoim mieście albo najbliższym mieście bo nie w każdym jest.Ewentualnie coś typu MDK. Nie musisz od razu zainwestować dajmy na to te 1,5 tyś złotych na perkusję.Zawsze możesz się tym znudzić. Dlatego lepiej iść do szkoły ewentualnie MDK.
 

korr  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Doł±czył: 23 Kwi 2013

   

Wysłany: 2019-01-02, 08:06   

Przy samodzielnej nauce pamiętaj o nagrywaniu danej partii utworu czy ćwiczenia żeby później sobie odtworzyć, grając nie wylapukemy błędów i wydaje nam się dobrze zagrane a w rzeczywistości często idzie kaleczyc utwór, wiem po sobie jak sam się uczę grać na gitarze i keyboardzie to dopóki nie nagram czegoś wydaje mi się że wszystko jest ładnie a później wychodzą kwiatki na nagraniu :) odsłuchu swoje poczynania, analizuj i ćwicz wytrwale, może cię dopaść w pewnym momencie wypalenie od nudnych ćwiczeń, dlatego przeplata naukę techniki gry rytmu itp jakimiś na początku latwymi utworami żeby była odskocznia :)
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2019-01-04, 22:52   

Raczej na pewno potrzebny ci jest nauczyciel. Perkusja to jeden z trudniejszych instrumentĂłw paradoksalnie. Nawet nie wiesz czy masz poczucie rytmu
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com