Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-04-30, 14:29   Nawiedzone domy

nie ma takiego tematu więc zakładam
czy są może w warszawie jakieś nawiedzone domy (nie pytajcie po co tak chce wiedzieć)
może znacie ich historie? od ilu lat są puste fotki/klimatyczne miejsca).
tak wiem szukałem ale mało tego chce wasze zdanie znać. ;/
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Ostatnio zmieniony przez freestylee 2011-04-30, 15:36, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2011-04-30, 14:58   

http://lmgtfy.com/?q=nawiedzone+warszawa
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-01-19, 17:28   

http://www.sadistic.pl/zakazany-las-vt149315.htm
_________________
You know who i am
 

andrewKi

User


Do³±czy³: 06 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-06, 13:23   

Uwielbiam oglądać takie miejsca jak mówisz :) mi się od razu przypomina Kozubnik cały chociaż raczej nie jest nawiedzony. A swoją drogą w podobnym klimacie zerknij sobie: http://www.archirama.pl/opuszczone-miejsca/opuszczone-miejsca-opuszczone-miasto-czarnobyl-zobacz-jak-wyglada-po-27-latach-od-katastrofy-elektro,77_2338.html ciekaw jestem czy wytrzymałbym tam sam chodząc po tym mieście ;) jak tak wygląda jak na zdjęciach.
 

rid27

Stały User

noob report pls



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-06, 14:24   

Na lubelszyczyźnie z tego co pamiętam to w Izbicy jest nawiedzony dom. Oczywiście jest ich o wiele więcej, ale w tym na pewno coś siedzi. Nie dość, że jest to do teraz ziemia niepoświęcona(najbliższy kościół ze 20 km od Izbicy) to w trakcie IIW¦ odbyła się tam jakaś masakra ¯ydów.
Nie ma za co.
_________________
I guess I can go anywhere I want. If only I knew where to go. - Layne Staley
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-05-06, 15:34   

w Owińskach pod Poznaniem jest opuszczony szpital psychiatryczny, niesanowite miejsce ze smutna historie:
" W jego murach mieścił się niegdyś klasztor cystersów, jednak w wyniku antypolskich i antykościelnych działań rządu pruskiego zostal zlikwidowany. w opuszczonych budynkach utworzono zakład psychiatryczny, ktory w ramach E-Action(ktorej celem bylo wymordowanie chorych i niedorozwiniętych) zostal zlikwidowany. w chwili likwidacji zakładu przez hitlerowców było tam 1100 chorych. osoby dorosle wywieziono do lasów, rozstrzelano i zakopano, dzieci zostały zagazowane w prymitywnych komorach przy użyciu tlenku węgla, spalin samochodowych, a następnie cyjanowodoru.  z tego powodu o budynku szpitala krążą plotki, mówiące, ze to miejsce nawiedzane przez duchy."
bylam, polecam : 3
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

rid27

Stały User

noob report pls



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-06, 22:05   

Cukierkowa napisa³/a:

w Owińskach pod Poznaniem jest opuszczony szpital psychiatryczny, niesanowite miejsce ze smutna historie:
" W jego murach mieścił się niegdyś klasztor cystersów, jednak w wyniku antypolskich i antykościelnych działań rządu pruskiego zostal zlikwidowany. w opuszczonych budynkach utworzono zakład psychiatryczny, ktory w ramach E-Action(ktorej celem bylo wymordowanie chorych i niedorozwiniętych) zostal zlikwidowany. w chwili likwidacji zakładu przez hitlerowców było tam 1100 chorych. osoby dorosle wywieziono do lasów, rozstrzelano i zakopano, dzieci zostały zagazowane w prymitywnych komorach przy użyciu tlenku węgla, spalin samochodowych, a następnie cyjanowodoru.  z tego powodu o budynku szpitala krążą plotki, mówiące, ze to miejsce nawiedzane przez duchy."
bylam, polecam : 3



Polecasz, bo dziwne, nie przyjemne miejsce czy może rzeczywiście tam straszy i możesz to potwierdzić? ;)
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-05-06, 22:30   

rid27 napisa³/a:


Polecasz, bo dziwne, nie przyjemne miejsce czy może rzeczywiście tam straszy i możesz to potwierdzić? ;)

duchow zadnych nie widzialam : P polecam, bo to miejsce jest magiczne. czuc tam jakby obecnosc tych ludzi, widac ze poprostu oderwano ich od codziennych czynnosci i zabrano. na noc bym tam nigdy nie zostala.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

rid27

Stały User

noob report pls



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-06, 22:45   

Cukierkowa napisa³/a:

polecam, bo to miejsce jest magiczne. czuc tam jakby obecnosc tych ludzi, widac ze poprostu oderwano ich od codziennych czynnosci i zabrano. na noc bym tam nigdy nie zostala.



£aał! Za ten opis należy ci się piwo!(upomnij się kiedyś) Zachęciłaś mnie. Już wiem gdzie jadę w wakacje ^ ^
 

anestea  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Maj 2013

Sk±d: Lbn

   

Wys³any: 2013-05-07, 20:04   

Cukierkowa napisa³/a:

Owińskach pod Poznaniem jest opuszczony szpital psychiatryczny, niesanowite miejsce ze smutna historie:
" W jego murach mieścił się niegdyś klasztor cystersów, jednak w wyniku antypolskich i antykościelnych działań rządu pruskiego zostal zlikwidowany. w opuszczonych budynkach utworzono zakład psychiatryczny, ktory w ramach E-Action(ktorej celem bylo wymordowanie chorych i niedorozwiniętych) zostal zlikwidowany. w chwili likwidacji zakładu przez hitlerowców było tam 1100 chorych. osoby dorosle wywieziono do lasów, rozstrzelano i zakopano, dzieci zostały zagazowane w prymitywnych komorach przy użyciu tlenku węgla, spalin samochodowych, a następnie cyjanowodoru.  z tego powodu o budynku szpitala krążą plotki, mówiące, ze to miejsce nawiedzane przez duchy."
bylam, polecam : 3



i mnie zaciekawiłaś, jestem często w Poznaniu więc chyba nawet się wybiorę, tym bardziej, że mówisz, że wywołuje to miejsce takie odczucia, ciekawa jestem ;d
_________________
..."Szczęście jest jak motyl.
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się.
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu..."
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-11, 11:13   

Na youtube jest pełno filmów o takich miejscach .
http://www.youtube.com/watch?v=mqRRsyq6-HE
 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-07-12, 11:14   

W Warszawie nie wiem, ale kiedyś podczas imprezy w jakimś pustostanie kumplowi spadła szyba na łeb, potem nikt tam nie chodził, bo wszyscy mówili, że straszy, a mnie się wydaje, że po prostu ze starości szyba spadła i tyle (budynek się rozlatuje powoli). Albo przez kota, bo mnóstwo tam mieszka takich.
Często ludzie właśnie przez bezdomne zwierzęta, które chronią się w pobliskich pustostanach myślą, że straszy :D
 

CeeM  

Stały User

wejdz na mój profil



Do³±czy³: 29 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-07-15, 10:26   

W takim domu ducha nie spotka(oko w oko) jedynie przypomni o sobie,że tutaj jest.Mi się przytrafiło wraz z kolegami coś takiego.Mówili coś tam, że w okolicy jest dom, w którym straszy. No cóż...mnie takie rzeczy interesują(ta adrenalina).Pierwsze drzwi my otworzyliśmy i zamknęliśmy następne już coś otworzyło(klamka się ugieła,bo specjalnie na to spojrzałem czy to nie przeciąg).Potem słyszeliśmy skrzypienie podłogi,ktoś jakby tańczył na górze.Powiem Wam, że tyle rzeczy na raz fajne nie jest...i godzina jeszcze lepsza...po 2 nad ranem.
 

liplim

User


Do³±czy³: 17 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-17, 13:11   

Nie wierzÄ™ w takie brednie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com