Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Gray  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 18 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-05-22, 12:53   

Podziwiam go bardzo za wytrwałość i za to jak sobie radzi, że się nie poddaje mimo utrudnień.
Ale obejrzałam zaledwie 6 czy 7 minut filmów bo strasznie to nudne, po Waszych komentarzach spodziewałam się że zaciekawi mnie jego sposób mówienia. I mimo, że już te same zabobony o Bogu i ochy i achy doprowadzają mnie do szaleństwa, to obejrzałam. I trochę się rozczarowałam.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Doł±czyła: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wysłany: 2009-05-22, 16:35   

Yasminne, rozumiem, że mogło Cię to nie zainteresować, ale moim zdaniem ciężko jest oceniać czterdziestominutowe nagranie na podstawie siedmiominutowego słuchania... ;)

Pozdrawiam serdecznie. ;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 18 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-05-22, 16:47   

Otóż ciężko jest słuchać czterdziestominutowego nagrania podczas gdy po siedmiu minutach jesteś zanudzony na śmierć.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Doł±czyła: 12 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-05-22, 19:08   

oglądałam kiedyś ten film i o ile sobie dobrze przypominam pierwsze 6-7 minut to nic w porównaniu z resztą :] wolę nie oglądać ponownie, bo byłam oszołomiona kilka kolejnych dni.
 

carolina  

Stały User

przemytniczka emocji



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Doł±czyła: 22 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-24, 13:21   

szczerze? jest to najbardziej imponująca osoba o jakiej słyszałam.
chciałabym stanąć z nim oko w oko.
_________________
We dwoje sami, mamy ten czas
Dla jednych tylko tyle, dla nas aĹĽ tyle.
 

MakeMeSmile.  

Stały User

I'M NOT YOUR TOY!



ImiÄ™: Marta Joanna Jot.

Doł±czyła: 29 Sie 2009

Sk±d: wiesz kim jestem?

   

Wysłany: 2009-09-02, 15:58   

Właśnie to obejrzałam.. Brakuje mi słów żeby opisać co teraz czuję.
Ten facet jest wzorem do naśladowania, moim autorytetem.
Płaczę, bo cieszę się jego szczęściem. Nie współczuję mu, bo jest zbyt wspaniałym człowiekiem.
_________________
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłam.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Doł±czył: 09 Kwi 2009

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2009-09-02, 22:37   Re:

Hmm..

Wrócę do wypowiedzi Yasminne, mnie również wszystkie ochy, achy na temat Boga, Jezusa doprowadzają do szału. Film obejrzałem cały. Dalej jestem głęboko przekonany, że istota Boska nie istnieje. Jednakże...

może to zabrzmieć głupio ale nigdy nie widziałem nikogo tak imponującego, chociaż nigdy wierzący nie byłem i nie będę, to właśnie Pan Nick przypomina mi Boga. I jeśli Bóg istnieje, anioły itd. to jestem niemal przekonany, że są w postaci ludzkiej, w postaci Nicka.
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Doł±czył: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wysłany: 2009-09-02, 23:56   

Osoba, która naprawdę potrafi żyć największym szczęściem jakim dane jest jej żyć. Szczerze to nie wiem czy mógłbym temu kolesiowi powiedzieć że nie wierzę w Boga. Może to wydawać się dziwne, ale teraz naprawdę nie dałbym mu chyba nawet najmniejszego znaku, że to w co wierzy może nie być prawdą.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com