Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mati2112  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 18

Do³±czy³: 08 Cze 2020

Sk±d: Nisko

   

Wys³any: 2020-06-08, 22:02   Nie chce mi siÄ™ żyć

Mam 14 lat. Nic mi się nie chce. Mam kochających rodziców wspólną pasję z tatą ale czuje że brakuje mi drugiej połówki. Wszystko było okej do 11 lat później brakowało mi takiej osoby do której bym się mógł wygadać i wiem że ona mi pomoże. Osoby do której mogę wszystko powiedzieć. Ile razy gadałem o tym z przyjaciółmi to wiecznie był tylko ze mnie śmiech. W wieku 13 lat poznałem osobę w której się zakochałem i wszystko było okej ale przy okazji moich 14 urodzin pierwszy raz spytała mnie o rok urodzenia no i tyle by było z tego powiedziała mi że jestem dla niej za młody sama jest rocznik 2004 więc różniło nas 2 lata. Byłem naprawdę zakochany ale ona to odrzuciła. Czuje się jakby ktoś mnie złamał na pół. Zacząłem palić. Nie chce mi się wogóle żyć.
 

światełko

User


Do³±czy³: 31 Mar 2019

   

Wys³any: 2020-06-09, 12:33   

Nie da się kogoś zmusić do miłości. Może po prostu z kimś innym będziesz szczęśliwszy, może to nie ta osoba. Poczekaj cierpliwie i spróbuj się cieszyć z życia, doceniać to piękno, jakie masz wokół i to piękno, jakie masz w sercu.
Jeśli jednak jest Ci bardzo trudno, smutno, depresyjnie to może pójdź np. do psychologa albo pogadaj z kimś, komu ufasz.
_________________
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość, a Duch Jego jest spokój
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com