Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-07, 20:54   

Wasi rowiesnicy 60 lat temu strzalali konfidentom w leb a wy sie martwicir ze czujecie pustke lol
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-08, 18:35   

A do kogo mamy dziś strzelać? 1000 lat temu nasi rówieśnicy zabijali w lasach "cesarskich". 500 lat temu tłukli Moskali w Litwie. 400 lat temu zdobywali Smoleński. 200 lat temu zaciągano ich do wojska carskiego. A nam zostało czuć pustkę. Aż przyjdzie jakaś nowa wojna. Wtedy będziemy zabijali i ginęli, ale myślę że z tą samą pustką co teraz. Albo zostanie zapchana przez hasła jakiś reżimów, z którymi będziemy się identyfikować lub które będziemy zwalczać. Ale czy to zastąpi uczucia, czy zastąpi potrzebę posiadania przyjaciół, znajomych. Wątpię... A Tobie, jeśli czujesz "pełnie życia", zazdroszczę. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz czuć tego, co My: ci co nie zabijają Niemców, nie tłuką Moskali, nie zdobywają żadnej z twierdz, nie są zaciągani do obcych wojsk ani naweti nie "strzelają w łeb konfidentom", tylko czują pustkę i osamotnienie.
 

kotekmagellanek  

User


Do³±czy³a: 30 Sie 2017

   

Wys³any: 2018-01-18, 21:36   

Ej no to skoro tylu z nas czuje się samotnym, bez przyjaciół i nie widzą sensu życia to załóżmy jakąś grupkę samotnych, gdzie będziemy mogli porozmawiać o tym co czujemy, każdy nas tam zrozumie i poznamy nowych, może fajnych ludzi. :)
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-20, 15:46   

kotekmagellanek napisa³/a:

Ej no to skoro tylu z nas czuje się samotnym, bez przyjaciół i nie widzą sensu życia to załóżmy jakąś grupkę samotnych, gdzie będziemy mogli porozmawiać o tym co czujemy, każdy nas tam zrozumie i poznamy nowych, może fajnych ludzi. :)


Ja jestem za. Gdzie proponujesz tą grupę założyć?
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2018-03-10, 19:19   

ups chyba tylko na czczym gadaniu siÄ™ skoÅ„czyÅ‚o ಠ_ಠ
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-03-18, 19:32   

Z grupą nie wyszło, ale mi wyszło :-D . Podjąłem działania, by znaleźć znajomych w Klasie. I na razie idzie dobrze. W problemach osamotnienia radzę powiedzieć o tym ludziom z którymi spędzasz wiele czasu. To na pewno pomoże.
 

kotekmagellanek  

User


Do³±czy³a: 30 Sie 2017

   

Wys³any: 2018-04-15, 19:53   

slavianin napisa³/a:

Z grupą nie wyszło, ale mi wyszło :-D . Podjąłem działania, by znaleźć znajomych w Klasie. I na razie idzie dobrze. W problemach osamotnienia radzę powiedzieć o tym ludziom z którymi spędzasz wiele czasu. To na pewno pomoże.


Ehh szkoda, że Ci ludzie zazwyczaj mają kompletnie gdzieś te nasze problemy i je bagatelizują albo w ogóle nie chcą słuchać. Właśnie częściowo w tym rzecz, że ja bardzo bym chciała komuś to opowiedzieć, ale moi znajomi wolą się pośmiać i pogadać na luzie, niż poważnie rozmawiać. A czasem to jest potrzebne.
Ale jeszcze raz gratuluję wzięcia się w garść i ogarnięcia :)
 

hiphop  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2018

   

Wys³any: 2020-05-31, 17:13   

Hehe, szkoda że wcześniej tutaj nie wchodziłem bo bym @slavianin i @kotekmagellanek dodał do mojej grupy istniejącej w latach 2017 - 2020 zrzeszającej ludzi z problemami społecznymi :)

[ Dodano: 2020-05-31, 19:25 ]
Szkoda że tutaj dużo dziewczyn rezygnuje z celu: -> rozmowy, poznania kogoś po:
-> dwóch postach
-> tygodniu

Czasami trzeba trochę więcej czasu w to włożyć, cierpliwości by kogoś poznać, a wygląda to tak Drogie Panie jakbyście szukały sobie atencji, pocieszenia na chwile ( Nie idźcie tą drogą! ) .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com