Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-01-03, 20:04   Nie klei sie rozmowa?

Siemson, wbijam do was z problemem, ktory strasznie mnie drazni od 2dni XD Pisze od 4-5dni z pewna dziewczyna (znajoma z gimnazjum), ale pare lat brak kontaktu mielismy. Generalnie mam wrazenie, ze rozmowa przez fb nie klei sie, zreszta zawsze wydawalo mi sie, ze rozmowa przez fb, smsy nie szla mi zbyt dobrze i dzieki temu troche psulem sytuacje, wiec naet jestem w stanie powiedziec, ze to z mojej winy xd Do rzeczy, w ciagu dnia wymienimy sie mzoe 2-3 wiadomosciami jak nie mniej, ja cos tam napisze jak dzis zapytalem sie o gatunek muzyczny... ona odczyta i potem...cisza. Ja czaje, ze kazdy ma swoje zajecia i nie ma czasu tak na momencie odpisac, ale zazwyczaj odpowiedz na moje wiadomosci mialem po chwili, wiec mimo iz mialem wrazenie, ze kijowo mi idzie, to jednak szlo a tu tak metnie. :kwasny: Stwierdzilem ,ze wole wyciagnac od niej numer, rozmoa face2face czy chociazby rozma przez tel jest dla mnie bardziej komfortowa niz pisanie, ale tu pojawia sie problem bo nie chce znowu pisac, nie chce wyjsc na desperata, osobe, ktora sie narzuca. Dodam, ze wymienilismy sie zdjeciami, napisala, ze niewiele sie zmienilem co mnie zaskoczylo, bo pierwszy raz to uslyszalem. Mam wnioskowac, ze nie jest zainteresowana czy jak to odebrac? :evil:
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-01-03, 20:32   

Cigarette napisa³/a:

Generalnie mam wrazenie, ze rozmowa przez fb nie klei sie,


Też mi odkrycie :-D

Cytat:

Mam wnioskowac, ze nie jest zainteresowana czy jak to odebrac?


,,znaczy bo wiesz...ONA JEST DZIEWCZYNĄ !!! MUSISZ SIĘ DOMYŚLEĆ !!! :]
A tak powaznie to przestan do niej pisać bo czas marnujesz.To tak jak gadanie z ścianą.Rozmowa może być niezwykle interesująca.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-01-03, 22:19   

DeVaneio napisa³/a:

Cigarette napisa³/a:

Generalnie mam wrazenie, ze rozmowa przez fb nie klei sie,


Też mi odkrycie :-D

Cytat:

Mam wnioskowac, ze nie jest zainteresowana czy jak to odebrac?


,,znaczy bo wiesz...ONA JEST DZIEWCZYNĄ !!! MUSISZ SIĘ DOMYŚLEĆ !!! :]
A tak powaznie to przestan do niej pisać bo czas marnujesz.To tak jak gadanie z ścianą.Rozmowa może być niezwykle interesująca.



No dobra, ale jest tak, ze podczas pisania z jedna osoba lapiesz to flow i rozmowa jakos sie trzyma, ma te rece i nogi. Tutaj nie ma tego i tego nawet gorzej, a wiem ,ze podczas normalnej rozmowy zupelnie inaczej by to wygladalo, teraz pastwie sie nad soba, bo moglem po dniu pisania chociazby odrazu lapac ten numer, a nie wsiakac w to pisanie. Teraz mysle, ze pozamiatalem i moge znikac, ale nie chce bo ma dziewczyna fajne czolko XD Odczekac jakis dzien-dwa sprobowac z tym numerem, czy odrazu smialo walic do niej z tym? :-D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2018-01-04, 13:34   

Niektórzy nie mają daru do pisania. Ale gdyby jej zależało to myślę, że w końcu odezwałaby się sama, cokolwiek odpisywała. Możesz zaprosić ją face to face gdzieś, nie ma w tym nic złego. Ale jeśli będzie tak samo sztywno jak w sieci, lub nawet zacznie się wykręcać, to lepiej nie zawracać sobie głowy.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-01-04, 17:32   

Dziewcze pracuje jakies 5-10min niecale drogi od mojego domu, a studiuje doslownie tyle samo drogi tez ode mnie xD Tutaj akurat mam pole do popisu, ale bez numeru ani rusz, a nie popelnie 2 czy 3 raz tego samego bledu i nie bede proponowac spotkania pisemnie, tutaj nie zrobie tego xd W sumie poczekam jakis czas, mi sie nie spieszy, mam swoje zajecia etc Stad tez moze jej olewcze podejscie do mnie, bo zdarzalo mi sie nie odpisywac przez dzien+/-
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-01-04, 21:19   

Cytat:

No dobra, ale jest tak, ze podczas pisania z jedna osoba lapiesz to flow i rozmowa jakos sie trzyma, ma te rece i nogi.


Zgadzam się.Jak bardzo zaangarzujesz się w rozmowę to nawet z ścianą randka może być fajna :-D

Cytat:

Tutaj nie ma tego


Nie oczekuj ze kawał drewna zacznie z tobą gadać.Takie cuda to w bajkach typu Pinokio :]

Cytat:

ze podczas normalnej rozmowy


Chyba ja o czymÅ› nie wiem.Jak wyglÄ…da normalna rozmowa z kamieniem :-D ?

Cigarette napisa³/a:

teraz pastwie sie nad soba, bo moglem po dniu pisania chociazby odrazu lapac ten numer, a nie wsiakac w to pisanie.


Gepetto,nie zadreczaj siÄ™ ;)
Nawet jak byś dostał ten numer to Pinokio by Ci wiele nie powiedział.To przecież drewno :]

Cytat:

Odczekac jakis dzien-dwa sprobowac z tym numerem, czy odrazu smialo walic do niej z tym?


Pamiętaj że to gimnazjalistka.Na wiele nie licz :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-01-04, 22:05   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

No dobra, ale jest tak, ze podczas pisania z jedna osoba lapiesz to flow i rozmowa jakos sie trzyma, ma te rece i nogi.


Zgadzam się.Jak bardzo zaangarzujesz się w rozmowę to nawet z ścianą randka może być fajna :-D

Cytat:

Tutaj nie ma tego


Nie oczekuj ze kawał drewna zacznie z tobą gadać.Takie cuda to w bajkach typu Pinokio :]

Cytat:

ze podczas normalnej rozmowy


Chyba ja o czymÅ› nie wiem.Jak wyglÄ…da normalna rozmowa z kamieniem :-D ?

Cigarette napisa³/a:

teraz pastwie sie nad soba, bo moglem po dniu pisania chociazby odrazu lapac ten numer, a nie wsiakac w to pisanie.


Gepetto,nie zadreczaj siÄ™ ;)
Nawet jak byś dostał ten numer to Pinokio by Ci wiele nie powiedział.To przecież drewno :]

Cytat:

Odczekac jakis dzien-dwa sprobowac z tym numerem, czy odrazu smialo walic do niej z tym?


Pamiętaj że to gimnazjalistka.Na wiele nie licz :-D


W sumie to wygrales, bo humor mi tym porpawiles XD
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-01-04, 22:12   

Cigarette napisa³/a:

W sumie to wygrales, bo humor mi tym porpawiles XD


I o to chodziło :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

psEjmi  

User

psEjmi


ImiÄ™: Emilia

Wiek: 21

Do³±czy³a: 24 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-02-27, 14:13   

Dziewczyna możne gra niedostepna zebys się o nia jeszcze bardziej staral. To już taki gatunek. Wiec jeśli Ci zależy to napisz. Jeśli ona nie będzie Toba zainteresowana a jest pewna siebie i odwazna to sama Ci to pokaze ale pamiętaj wtedy się nie przejmuj bo to wcale nic nie swiadczy o Twojej osobie
 

ZNE

User



Do³±czy³: 17 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-03-23, 17:52   

Wielu z nas powoli wkracza w dorosłe, "poważne" życie, a czasem nie wiemy jak zachować się przy innych, jak z nimi rozmawiać albo jak nawiązywać znajomości.
Jesteśmy zakochani, a nie wiemy jak zwrócić na siebie uwagę, tak żeby wszystko poszło po naszej myśli.
Przychodzę na pomoc. Od kilku lat prowadzę szkolenia i warsztaty z powyższych tematów. Do tego tworzę kanał na Youtube, tam znajdują się odpowiedzi na większość pytań. https://www.youtube.com/c/zne711
Oprócz tego, można szybko zadać mi pytanie przez stronę www.fb.com/ZNEhelp . Zapraszam do kontaktu
_________________
Słucham uważnie i wspólnie rozwiązujemy problemy.
Zapraszam do subskrypcji kanału, tam rozwiązujemy wiele takich problemów :)
Youtube -> wyszukaj "ZNE JAK"
Do zobaczenia! :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com