Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Mrs Rebel

User

Wysłany: 2018-01-07, 23:34   Nie mam orgazmu!

Jestem z narzeczonym od 3 lat. Planujemy ?lub. Kocham go nad ?ycie. Jest moim wymarzonym kandydatem na m??a i ojca. Przystojny, wysportowany, bardzo poci?gaj?cy, dobrze wyposa?ony (uprzedzajac pytania). Pomimo to nie mia?am ani jednego orgazmu. Czuje si? ju? tak podle...Zw?aszcza widz?c jak jemu z tym ci??ko.
Ostatni orgazm prze?y?am z by?ym ch?opakiem który by? ma?y i brzydki. W ogóle mnie nie podniecal!! Robi?am to z zamkni?tymi oczami. Pomimo to by?o MEGA MEGA.
Dlaczego teraz, kiedy robi? to z moim idea?em mimo ?e jest przyjemnie, ten wypragniony orgazm nie przychodzi?
Ju? nie wiem co robi?.
(Pewnie b?dzie mowa o gadzetach, zabawkach które rozgrzeja atmosfere, ale to nie w tym rzecz. To wszystko jest. Nie ma szczytowania.)
Podzielcie si? swoim do?wiadczeniem.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2018-01-08, 18:27   

Co to znaczy "dobrze wyposa?ony"?

Orgazm zale?y od Ciebie samej, to Ty musisz go osi?gn??, partner nie zrobi tego za Ciebie. Mo?e zacznij si? pie?ci? sama i dowiedz si? jakie ruchy sprawiaj? Ci najwi?ksz? przyjemno??. Musisz odkry? cia?o na nowo.

DeVaneio  

Moderator

Wysłany: 2018-01-09, 14:54   

Cytat:

Mo?e zacznij si? pie?ci? sama i dowiedz si? jakie ruchy sprawiaj? Ci najwi?ksz? przyjemno??. Musisz odkry? cia?o na nowo.

Tylko pami?taj ?e to grzech i potem przeba sie z niego wyspiwiadac u ksi?dza.Najlepiej z szczegó?ami :-D

O. Spengler

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-01-09, 15:24   

metalmummy napisał/a:

Orgazm zale?y od Ciebie samej, to Ty musisz go osi?gn??, partner nie zrobi tego za Ciebie.

Ewidentnie wida?, ?e wina le?y po stronie ch?opaka. Przecie? napisa?a, ?e ostatni orgazm mia?a z poprzednim partnerem bez problemu, niech on si? bardziej postara.

Lady Virgin  

Moderator

Wysłany: 2018-01-09, 15:51   

DeSade napisał/a:

Przecie? napisa?a, ?e ostatni orgazm mia?a z poprzednim partnerem bez problemu

To, ?e z poprzednim orgazm mia?a bez problemu nie znaczy, ?e teraz wina le?y po stronie partnera. Czynników jest bardzo wile zaczynaj?c od stresu, a ko?cz?c na zmianach fizjologicznych organizmu.
Mrs Rebel, mo?e zwyczajnie za bardzo Ci zale?y. Nie powinna? traktowa? osi?gni?cia orgazmu jako cel sam w sobie. My?l?, ?e metalmummy, ma racj?. Je?li b?dziesz potrafi?a sama sobie da? przyjemno??, wtedy b?dziesz mog?a odpowiednio poinstruowa? swojego partnera.
Ale przede wszystkim rozlu?nij si?, wrzu? na luz i próbujcie pozycji, smaków. Niech sam akt stosunku b?dzie przyjemno?ci?, a nie ?ród?em rozczarowa?.
Or unsingable songs

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2018-01-09, 18:49   

Cytat:

Ewidentnie wida?, ?e wina le?y po stronie ch?opaka. Przecie? napisa?a, ?e ostatni orgazm mia?a z poprzednim partnerem bez problemu, niech on si? bardziej postara.

Nawet je?li, to powinna go poinstruowa?. Musi sama zacz?? dzia?a?. Nic jej nie przyniesie le?enie jak k?oda i czekanie na cud.
To, ?e jest dobrze wyposa?ony, nie oznacza, ?e umie to odpowiednio wykorzysta?.

Zamknij oczy i skoncentruj si? na uczuciach. Przesta? my?le? o tym, ?e musisz mie? orgazm. Po prostu dotykaj si? w czasie seksu. Od samej penetracji osi?gni?cie orgazmu jest w?tpliwe. ?echtaczka tu gra g?ówn? rol?. Trzeba j? pobudzi? stymulacj?.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-01-10, 15:06   

Lady Virgin napisał/a:

Czynników jest bardzo wile zaczynaj?c od stresu, a ko?cz?c na zmianach fizjologicznych organizmu.

A sk?d mo?esz wiedzie? w jakim odst?pstwie uprawia?a ona seks z poprzednim partnerem i z nast?pnym?
I czy odst?p by? na tyle d?ugi, ?e zasz?y w niej na tyle istotne zmiany, ?e mia?o to wp?yw na jej stosunki z obecnym partnerem?
Kobieta nie pisze jak zestresowana. Przypuszczam wr?cz, ?e jest to swego rodzaju prowokacja.

Mrs Rebel napisał/a:

Ostatni orgazm prze?y?am z by?ym ch?opakiem który by? ma?y i brzydki. W ogóle mnie nie podniecal!!

Mo?e dziewczyna ma jaki? fetysz, ?e podniecaj? j? pod?wiadomie brzydcy ludzie, i tylko w taki sposób osi?ga orgazm. Gdyby rzecz le?a?a w czym? innym, jak mniemam nie wspomina?aby o brzydocie partnera poprzedniego, zaznaczaj?c przy tym jak niezwyk?e cechy posiada jej narzeczony.
Tak czy siak, wina le?y po stronie faceta, chocia?by w aspekcie wygl?du.
Tamten by? brzydszy, lecz zdecydowanie lepszy. Czemu nie ma wzmianki o umiej?tno?ciach obecnego, tylko zosta?y wymienione cechy jego wygl?du?
Druga sprawa, przyjemnie mo?e by? to kiedy kobieta prze?ywa orgazm zale?ne jest od owulacji.
Czasami zaspokojona zostanie pieszczotami, i takie te? s? jej oczekiwania - przyjemno?? p?yn?ca z samego obcowania, i tak dalej.
Innym razem chce zazna? jedynie orgazmu. I to s? zwykle procesy nie?wiadome.
Mo?e autorka tematu robi, to w nieodpowiednich momentach, czyli kiedy jej organizm chce, ?eby by?o przyjemne jedynie.
To te? niewykluczone.

Oczywi?cie nie wykluczam, ?e tak jak wspomnia?a? mo?e mie? to zwi?zek z szeregiem innych czynników, których jest od groma.
Z do?wiadczenia swojego i innych kole?anek, wniosek nasuwa mi si? póki co taki - to faceci s? z?ymi kochankami.
Ale bywa i tak, ?e s? dobrymi kochankami, a nic z tego dobrego dla kobiety nie wynika, bo mo?e by? zaburzona.
Niemniej tre?? powy?szego tematu podpowiada mi bardziej opcj? pierwsz?, czyli, ?e jej kochanek pomimo, ?e przystojny, nie jest w stanie sprosta? jej wymaganiom.

[ Dodano: 2018-01-10, 15:11 ]

metalmummy napisał/a:

Nawet je?li, to powinna go poinstruowa?. Musi sama zacz?? dzia?a?.

Tak, to wa?ny element. Poza tym, jest wiele poradników, jak w ogóle podej?? do tego problemu.

metalmummy napisał/a:

Przesta? my?le? o tym, ?e musisz mie? orgazm.

O tak.
To tylko dzia?a stresuj?co na kobiet?.

dariazaw

User

Imię: dariazaw

Wysłany: 2020-08-29, 11:47   

Równie? mam podobny problem. Nie mam orgazmu i bardzo mnie to m?czy. mój narzeczony pyta si? czemu tak jest. Czy mi si? nie podoba. Prawda jest taka,ze on bardzo mi si? podoba ale co ma mu powiedziec ? Dosz?o do tego,ze podczas seksu zaczynam si? denerwowa?

kinga198

User

Wysłany: 2020-09-04, 13:15   

Jak zaczniesz si? denerwowa? to ju? nic z tego nie b?dzie. Co mu powiedzie?? Prawd?, ?e nie masz, ale nie wiesz czemu. Po prostu tak ju? jest i to nie jego wina. Te? mam rzadko i jak s?ysza?am pytania tego typu to nie chcia?am odpowiada? by nie ogl?da? za?amanej miny partnera. W ko?cu trzeba by?o porozmawia? i teraz jeszcze bardziej si? stara. Jak to was b?dzie stresowa? to nawet ochota na zbli?enia wam odejdzie. Dobrze bedzie zastanowi? si? równei? nad wprowadzeniem jakich? urozmaice? oraz podkr?ceniem atmosfery. Uzywali?cie zabawek erotycznych? Przetestowali?cie afrodyzjaki? Fajny jest sex elixir.

berli

User

Wysłany: 2020-09-18, 07:26   

Có?, takie rzeczy si? zdarzaj?. Ka?dy z nas jest inny. S? osoby które ?atwo si? pobudzaj? je?eli o to chodzi a s? te? takie, na które trzeba troch? wi?cej czasu.
Zna?am osoby które nigdy nie mia?y orgazmu. Ot, takie zimen ryby.
Je?eli chodzi o afrodyzjaki, to zainteresuj si? jeszcze hiszpa?sk? much?.

Kazamate

User

Wysłany: 2020-09-22, 09:49   

Te? o tym my?la?am Tylko problem jest w tym,ze tych wszystkich hiszpa?skich much jest ca?a masa. I powiedz mi tutaj kochana co wybra?? Na co si? zdecydowa??

Malwina78

User

Wysłany: 2020-10-31, 17:31   

Czasem jest tak ?e stres potrafi wszystko zniszczy?. Ja tak mia?am jak ci?gle liczy?am, czy mam dni p?odne czy niep?odne. To by? jaki? koszmar! Od kiedy posz?am do mojej ginekolog a ona przepisa?a mi belar? ,pigu?ki antykoncepcyjne. To nareszcie nie mam stresu. Mog? sie kocha? kiedy chce, nic mnie nie ogranicza.Jak dla mnie sprawa idealna.

Balenka

User

Wysłany: 2020-10-31, 18:05   

Zdadza sie stres moze wszystko zniszczy?. A powiedz mi jak skutki uboczne? Bo s?ysza?am ze niektóra antykoncepcja potrafi nawet zmniejszy? libido?

dariazaw

User

Imię: dariazaw

Wysłany: 2020-12-29, 07:26   

Moim zdaniem problem mo?e by? w?a?nie w psychice. Mo?e nastawiasz si? zbytnio na orgazm i tak do niego d??ysz,ze po prostu nie jeste? w stanie go osiagn??? Tak w?a?nie bywa. Presja nie jest niczym dobrym i na pewno nie pomaga w seksie. Tak poza tym to propnuj?:
?adn? bielizn?
jaki? fajny nastrój
ewentualnie kup sobie co? podniecaj?cego. Fajne s? zele intymne, które poprawiaj? odczucia w ?echtaczce. Ale nie pisz? tutaj o durex o bo ten moim zdaniem jest kiepski, ale zdecydowanie lepszy jest libi gel

berli

User

Wysłany: 2021-01-08, 12:50   

Ewentualnie sex elixir. Jest to hiszpa?ska mucha, która kupi?am jakie? pól roku temu, teraz u?ywamy okazyjnie na weekendy raczej ale mog? z pe?nym przeoknaniem napisa?,?e podnieca (chocia? pocz?tkowo w to troch? nie wierz? bo my?la?am, ?e s? to jakie? czary mary ale jednak nie). Jesli nie jeste? podniecona to to pomo?e Ci si? bardziej podnieci?. A je?li podniecenie jest wi?ksze to seks jest bardziej udany bo lepiej wszytko odczuwasz. Sam libi gel o którym tutaj pisa?a kole?anka równie? polecam. Nie dostanie si? go niestety stacjonarnie, ale mo?na zamówi? przez neta. Jeszcze niez?y jest czerwony durex.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com