Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ona1996  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-15, 17:35   Nie potrafiÄ™ poradzić sobie z bólem po rozstaniu

Nie wiem co ze sobą robić gdy łapie mnie ogromny ból w sercu...
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-04-15, 20:38   

Zając się czymś nie myśleć o tym. Tak jest najlepiej i najprościej. Ale mimo to i tak to nic nie da. :-/
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-16, 11:24   

Wyjść do ludzi, znaleźć angażujące hobby, organizować sobie czas tak, żeby jak najmniej myśleć. Nie oglądać ckliwych filmów o miłości ani nie czytać książek tego typu ;) ani się obejrzysz a przestaniesz myśleć o tym co się stało. Mówię z doświadczenia ;)

Choć oczywiście na początku jest trudno, ale da się przeżyć :) dasz radę!
 

fugam  

User



Do³±czy³a: 16 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-16, 13:49   

Pamiętam jak ja rozstałam się z chłopakiem z którym byłam 6 lat. Dużo pomogły mi spotkania ze znajomymi, angażowanie się w hobby na które wcześniej nie miałam czasu i praca z ludźmi, która akurat w tym okresie mi się trafiła. Nie dobijaj się i nie nakręcaj, dasz radę! :)
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2018-04-16, 17:26   

Jeśli należysz do bardzo emocjonalnych osób ten ból po prostu trzeba przeżyć, przeczekać, z czasem zacznie schodzić. Wyjdź do ludzi, będzie na pewno to trudne ale uwierz mi że ostatecznie poczujesz się lepiej niż leżąc w łóżku. Rozmowy z innymi zwłaszcza o emocjach troche rozładują ciśnienie które masz w sobie. Poszukaj sobie jakiegoś zajęcia. Odkop rzeczy które kiedyś lubiłaś robić, posłuchaj muzyki, zacznij uprawiać jakąś aktywność fizyczną, zrób coś typowo dla siebie.
 

awatary

User


Do³±czy³: 27 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-04-20, 21:17   

Nie masz co się przejmować. Nie był ciebie wart poprostu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com