Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-03-29, 17:16   

Nie przypominam sobie sytuacji w której rodzice by tak do mnie powiedzieli, tym bardziej nauczyciele. Może dlatego, że rzadko się z nimi kłócę, a jak już to raczej na spokojnie.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Zanette  

Stały User

Cherry Blossom Girl



Imię: ¯aneta

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2011-03-29, 17:38   

Zdarzało się że i jak ripostując jednego z rodziców sama mówiłam do mamy lub ojca "nie pyskuj". Reakcją było totalne zaskoczenie - zawsze mnie to bawiło :D
_________________

 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-29, 19:44   

Moi rodzice juz dali sobie spokój z tym tekstem.
I tak ich przegadam i tak.;D
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

cris0153  

User



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Lut 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-02, 21:08   

Oj nasłuchałem się tego trochę ale to juz czas przeszły :-D
_________________
¯ycie to magia, użyj swojego płomienia, do podpalenia swojej latarni marzenia...
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-04-02, 21:42   

Nie, już raczej 'bez dyskusji'. Lub 'słyszałaś?'
-Dlaczego nie?
-Słyszałaś co powiedziałem?
-Słyszałam, ale nie rozumiem.
-Ale słyszałaś?
-Przecież mówię, że słyszałam.
I to 'no' tonem kończącym dyskusję, chociaż nic nie udowodnili :-| Cóż, raczej to już za mną.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-04-03, 15:43   

Zazwyczaj teks nie pyskuj wchodzi wtedy gdy za bardzo unosze sie i kur*** z byle powodu. I tedy wiem ze czas sie uspokoić ;d... czyli dosyc czesto :-x
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2011-04-03, 22:23   

zazwyczaj jak mam racje pada takie stwierdzenie po czym dziwnie ustępują mi ze względu iż nie cha sie juz ze mną kłócić :)
_________________
I wanna lead my life alone
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-04-04, 13:45   

Bywało że pyskowałem ale nikt się nie odważył mi to powiedziec , przynajmniej prosto w twarz .
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-04, 18:08   

Rodzice ? przeważnie nie wchodzę w konflikt lecz niestety z nauczycielami dość często,słyszę to a jestem w 2 klasie technikum.
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

antonina52

User


Do³±czy³: 04 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-04, 21:39   

Na jeszcze nigdy nie usłyszałam od rodziców "nie pyskuj" bo nigdy z nimi się nie kłócę wole to przemilczeć ale zawsze się zastanawiałam jak to jest usłyszeć takie słowa :-D
 

Iron Teenager  

User



ImiÄ™: Szymon

Do³±czy³: 04 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-04, 21:49   

Ja to dość często słyszę i moim zdaniem dorośli tak mówią gdy nie chcą przyznać nam racji co jest idiotyczne bo każdy się myli . Np. na angielskim nauczyciel wziął mój zeszyt i uznał moje ' a ' za ' u ' no to mu powiedziałem , że to ' a ' co jego odpowiedzią była " Nie pyskuj , ja ustalam co jest a , a co u " . Niektórzy dorośli maja nasrane we łbie i tyle .
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-04-12, 12:41   Nie pyskuj

Wiesz co ,z rodzicami to jest zupelnie tak,jak z dyrektorem w pracy.Szef ma zawsze racje,chocbny jej nawet nie mial,ale jest szansa,ze kiedys ci ja przyzna.To samo z rodzicami,wiadomo,ze oni chca jak najlepiej dla swojego dziecka,dbaja o nie,martwia sie,kiedy jest chore i kiedy ma jakies klopoty.Ale to,ze nieraz ty masz racje,to raczej trudno jest rodzicom ci ja przyznac,chociaz w duchu sadza inaczej.Ale jesli rzeczywiscie miewasz racje,to nie wykrzykuj jej w nerwach,tylko sprobuj porozmawiac z rodzicami spokojnie,rowniez sa ludzmi jak i ty i chetnie porozmawiaja z toba (chyba),z pewnoscia masz madrych rodzicow,a co najwazniejsze nowoczesnych,wiadomo XXI wiek i takie tam,Wejdz z nimi w jakis uklad (oni cie zawsze wysluchaja,ty zawsze bedziesz grzeczna).Trzymaj sie,dasz rade,bo rodzice,to przeciez nie glazy,zrozumieja i przytula jak trzeba.Powodzenia i glowa do gory.A to "nie pyskuj",albo "do pokoju uczyc sie"-to stara spiewka jak swiat,ja rowniez takie slyszalam jak bylam piekna i mloda,no bo teraz to jestem tylko piekna.W sumie nic by mi nie dalo odpyskowanie,bo jeszcze bym dostala w leb i to podwojnie,tak,ze dasz rade.Chociaz gdzies slyszalam,ze rodzicow tez trzeba sobie wychowac.:),:) No nie??.Baj.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-04-14, 17:44   

Od rodziców słyszę, ale nic sobie z tego nie robię, to są tylko moi rodzice i nie istnieje żaden powód, dla którego by mieli mi rozkazywać.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-14, 16:33   

Zdarzało się. Ale wtedy mówiłam: "Ja pyskuję? A co ja mówię? No powiedz mi kiedy pyskowałam?" :-D W simie były to sytuację gdy miałam swoje zdanie i za bardzo używałam ironii wobec rodziców.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-06-15, 09:05   

"Nie pyskuj" pada zwykle kiedy zaczynam prześmiewać moją mamę, podczas robienia mi wykładu na temat mojego braku ambicji i kiepskiej nauki. Nie przejmuję się tym jakoś specjalnie i nie denerwuję.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com