Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-06-15, 17:26   

2-3 klasa gimnazjum i pierwsza liceum to tak dość często słyszałam to od nauczycieli,a szczególnie od dyrki ktorej w gimnazjum nie nawidziłam (zresztą z wzajemnością).
W domu chyba nie.
_________________
Aby zaspokoić potrzeby większości ludzi potrzeba seksu i alkoholu. Do zaspokojenia moich potrzeb wystarczy motocykl.`Zetka`
 

milosc132243  

User



Imię: Aśka

Wiek: 25

Do³±czy³a: 09 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-09, 19:37   

Ja szczególnie słyszę to od rodziców,gdy wiedzą,że mam rację i ucinają rozmowę,żeby mi jej nie przyznać.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-07-09, 20:28   

Słyszę to tylko w domu. Rodzice mówią to zawsze, kiedy kończą im się argumenty. Czyli przy praktycznie każdej kłótni z ojcem (z mamą sie nie kłocę, zwyczajnie rozmawiam). Po takich słowach zaczynam się śmiać z ojca i kłótnia się kończy bo robi mu się głupio.
 

weron.  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-09, 21:55   

ja za rzekome "pyskowanie" miałam obniżoną ocenę ze sprawowania w 1 LO :evil:
 

Tiopos

User


Do³±czy³: 15 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-12, 23:05   

Ja jak ostatnio dosłownie wydarłem się na mamę to (Tata miał się przez nią wyprowadzać) to dostaję wykład w takich sprawach np. mówienie swojego zdania. Coś takiego "Ty masz ** lat. a ja mam ** jak przeżyjesz tyle co ja to pogadamy"
 

wodaTruskawkowa  

Stały User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-19, 14:51   

Czasem słyszę, ale wtedy zawsze powtarzam, że też mam prawo głosu i wyrażenia swojego zdania
_________________
za dużo marzeń, jak na jedno życie
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-07-24, 20:05   

Chyba jednak tak otwarcie to nie mówisz do rodziców,możliwe,że pod nosem?A glośno calkiem coś innego odpowiadasz,prawda?Myślisz,że ja się nie wściekałam i to ile razy,ale rodzic to rodzic,wie co dobre dla dziecka i napewno nie chce dla niego źle.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Sorgenskamer  

User


Wiek: 42

Do³±czy³a: 22 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-22, 16:41   

Twoja mama zalazÅ‚a sobie nowego faceta, którego ty nie znosisz? Twierdzisz, że nie powinni siÄ™ spotykać, bo patrzy w niego jak w obrazek zapominajÄ…c o Tobie? Jeżeli chcesz o tym porozmawiać zgÅ‚oÅ› siÄ™ do mnie. WyÅ›lij numer telefonu na k.nowaczynska@tvn.pl a ja oddzwoniÄ™. Rozmowa jest poufna, wiÄ™c nie martw siÄ™ – dyskrecja zapewniona.
Pozdrawiam
Kinga Nowaczyńska
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-11-22, 17:46   

Oj pamiÄ™tam te czasy jak pyskowaÅ‚em do rodzicòw ;-D albo jak kÅ‚òciÅ‚em siÄ™ o jakÄ…Å› gÅ‚upote a oni jak zwykle z tekstem do mnie "idź do pokoju" lub "odrobiÅ‚eÅ› lekcje" ja natomiast ,że nie lubiÅ‚em siÄ™ uczyć to musiaÅ‚em iść na kompromis zmieniÅ‚o siÄ™ to dopiero od szkoÅ‚y zawodowej
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

lynics  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Roberto

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-11-22, 20:20   

Kilka razy usłyszałem, bo jam jest grzeczny syn/uczeń ;)
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-11-23, 07:50   

Kilka razy słyszałem tą gadkę od swoich rodziców. Zwykle wtedy kiedy wiedzieli, że mam rację i to im nie pasowało. Po zacnym stwierdzeniu "nie pyskuj", słyszałem po chwili "do pokoju", co miało oznaczać, że rozmowa zastało zakończona.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

Psyśka:)

User


Do³±czy³: 10 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-10, 12:24   

hehe standard"nie pyskuj" zawsze to słyszę gdy ja a nie rodzice mam racje:) brakuje im argumentów dlatego to mówią :mrgreen: :-D :hyhy:
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-10, 12:26   

Albo dzieciak już naprawdę opowiada takie głupoty, że nawet nie chce się sensownie mu odpowiadać.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-12-19, 13:12   

Prawie każdy rodzic tak mówi,jak brakuje mu właśnie argumentu.To dobrze,że mówi nie pyskuj,a nie gorzej jak to bywa w innych rodzinach.Co wcale nie jest śmieszne. :kwasny:
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

cruelty  

User



Do³±czy³a: 18 Gru 2011

Sk±d: wielkopolska.

   

Wys³any: 2011-12-19, 18:48   

Am , ja takie coś słyszę zawsze gdy podczas np. kłótni moich rodziców zaczynam bronić jednego z rodziców , wtedy słyszę to od tego drugiego.

No i oczywiście , że pokazuje swoje zdanie i wychodzi na moje to wtedy symbolicznym argumentem mych rodziców jest ''nie pyskuj'' ;d
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com