Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 20:15   

Najlepiej to dajcie sobie po pysku, zamknąć temat i nie było tematu. I nie przeżywać tak.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-10-05, 20:15   

Cytat:

bo jak na razie to tylko się użalasz nad sobą.


haha...no babo rozwaliłaś mnie teraz.. :mrgreen:
powodzenia życze..

yo
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Agyness  

Wymiatacz



ImiÄ™: Basia

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 20:18   

"Uważacie,że go prowokuje...Ale ciekawe czy potraficie spokojnie patrzeć jak ktoś sie lansuje i kreuje waszym kosztem ...ja nie z tych...wybaczcie " czyli ja to sobie wymyśliłam?
_________________
SÄ… dwa pytania, które czÅ‚owiek musi sobie zadać: pierwsze brzmi “DokÄ…d idÄ™?” a drugie: „Kto idzie ze mnÄ…?” JeÅ›li kiedykolwiek postawisz sobie te pytania w zÅ‚ej kolejnoÅ›ci – masz problem.

<3
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-10-05, 20:34   

Jest sprawiedliwość. Był OT, była prośba - był i warn.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 20:43   

Cytat:

Tutaj jest po prostu państwo w państwie.



Nikt nie trzyma Cię w tym państwie - drzwi otwarte.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-06, 02:01   

Oj dzieciaki, dzieciaki. Fanka Straho - tego jeszcze nie grali :-o

To już się robi żenujące, co ten chłopak wyrabia. Całkowicie zasłużony warn za offtopowanie i kolejny raz rzuca się do całego świata. Pretensje do moderatorów? Wstydziłbyś się, gdybyś w pewnym momencie nie dostał ogromnej taryfy ulgowej (do tej pory nie rozumiem z jakiego powodu) to nie byłoby Cię w tym momencie na forum, bo obrażałeś wszystkich równo i wszyscy mieli to gdzieś. Wobec czegoś takiego Twoje skargi wyglądają komicznie.

Mizantrop napisa³/a:

Nikt nie trzyma Cię w tym państwie - drzwi otwarte.

_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-06, 13:10   

Chciałabym dodać, że moderator oczywiście nie pokrzywdził Cię z nienacka.
Mianowicie pojawiło się ostrzeżenie słowne (nawet widziałam), w tym momencie mogliście już przejść na prywatną rozmowę...a najlepiej w ogóle jej nie zaczynać.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-06, 19:45   

Mizantrop napisa³/a:

Nikt nie trzyma Cię w tym państwie - drzwi otwarte.


Masz mi tylko tyle do powiedzenia? Bardzo ciekawe jak na takiego "wioskowego" cwaniaczka jak ty. Byłem zdania, że jestes bardziej kreatywny.

poem sometimes napisa³/a:

To już się robi żenujące, co ten chłopak wyrabia


A przyglądałeś się sobie? Widziałeś co ty robisz tutaj na forum? Zamieszanie, tylko i wyłącznie zamieszanie.

poem sometimes napisa³/a:

bo obrażałeś wszystkich równo i wszyscy mieli to gdzieś


Gdybym kogoś obrazał to miał bym ostrzeżenia, ale ty jesteś zazdrosny o to. I kto tu jest wiekszy dzieciak.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-10-06, 19:46   

Straho napisa³/a:

poem sometimes napisał/a:
bo obrażałeś wszystkich równo i wszyscy mieli to gdzieś

Gdybym kogoś obrazał to miał bym ostrzeżenia, ale ty jesteś zazdrosny o to. I kto tu jest wiekszy dzieciak.
_________________

obrażasz i to wiele osób co wyrażą tylko inne zdanie niż ty
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-06, 19:48   

jr_ napisa³/a:

obrażasz i to wiele osób co wyrażą tylko inne zdanie niż ty


W takim razie życzę sobie, abyś mi podała przynajmniej pięć przykładów gdzie kogoś obraziłem z powodu jego innego zdania.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-06, 19:51   

Straho napisa³/a:

Masz mi tylko tyle do powiedzenia?



Jak bym napisał więcej to wjechałbym na twoje chore ego i byś znów szczekał jak psy na wsi przy budzie. Bo o wszystko szczekasz. Jeśli ktoś napiszę o tobie prawdę, zdanie to już zgłaszasz post.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-06, 19:56   

Mizantrop napisa³/a:

Jak bym napisał więcej to wjechałbym na twoje chore ego i byś znów szczekał jak psy na wsi przy budzie. Bo o wszystko szczekasz. Jeśli ktoś napiszę o tobie prawdę, zdanie to już zgłaszasz post.


Widać nie znasz mojego ego. Rzecz polega na tym, że jeżeli napiszesz o mnie coś w sposób grzeczny to ja się nie rzucam bo po co, no ale jak chcesz się popisać niczym artysta wśród debilów to mam stac obojętnie? Nie wiem na czym jedziesz, że rzucasz takimi śmiesznymi tekstami.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-06, 20:01   

Straho napisa³/a:

Rzecz polega na tym, że jeżeli napiszesz o mnie coś w sposób grzeczny to ja się nie rzucam bo po co, no ale jak chcesz się popisać niczym artysta wśród debilów to mam stac obojętnie?



Mhm, a ile razy posty Poema albo Agusiek zgłaszałeś bo napisali coś o tobie w sposób kulturalny ? zgłaszasz to co jest o tobie i nie pasuje ci.
Ale dobrze, zapamiętam sobie i będę sprawdzał twoje zgłoszone posty niby te napisane obraźliwie.

Straho napisa³/a:

Nie wiem na czym jedziesz, że rzucasz takimi śmiesznymi tekstami.



Na tym samym co ty.

btw. kończę dyskusje bo ona do niczego nie doprowadzi. Ja mam swoje zdanie, ty swoje.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-06, 20:10   

Mizantrop, jesteś moderatorem. Czego, więc nie zamkniesz tego tematu ?
Jego celem było wyjaśnienie słuszności warna, którego dostał Straho.
Wydaje mi się, że wyjaśnione, a ta dalsza dyskusja to, jak powiedziałeś, do niczego nie prowadzi.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-07, 16:07   

Mizantrop napisa³/a:

Ale dobrze, zapamiętam sobie i będę sprawdzał twoje zgłoszone posty


Aha, czyli nie sprawdzałeś nigdy moich zgłoszonych postów. Uczcie się ludzie, to jest właśnie przykład wzorowego moderatora.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com