Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-10-07, 16:31   

Straho napisa³/a:

Aha, czyli nie sprawdzałeś nigdy moich zgłoszonych postów. Uczcie się ludzie, to jest właśnie przykład wzorowego moderatora.



Ja po jakimś czasie również przestałem je sprawdzać. Dlaczego? A no dlatego, że za każdym razem zgłoszony przez ciebie post był zgodny z regulaminem, a zgłaszałeś go tylko dlatego że osoba, która go napisała miała odmienne zdanie niż ty. Ciesz się, że jeszcze nie dostałeś warna za nagminne zgłaszanie postów, które tego zgłoszenia nie wymagały.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-07, 16:41   

eM napisa³/a:

Ciesz się, że jeszcze nie dostałeś warna za nagminne zgłaszanie postów


To już jest chyba szczyt wszystkiego. Ty to poważnie gadasz? Nie wiem czy jesteś tak uwzięty na mnie, czy tylko chcesz mnie postraszyć. Warn za zgłasznie postów. O kurna hahaha to przydzielcie limit zgłaszanych postów. Jesteście nie możliwi.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 16:46   

Straho napisa³/a:

eM napisa³/a:

Ciesz się, że jeszcze nie dostałeś warna za nagminne zgłaszanie postów


To już jest chyba szczyt wszystkiego. Ty to poważnie gadasz? Nie wiem czy jesteś tak uwzięty na mnie, czy tylko chcesz mnie postraszyć. Warn za zgłasznie postów. O kurna hahaha to przydzielcie limit zgłaszanych postów. Jesteście nie możliwi.


Jak nie za nadmierne zgłaszanie postów to za upierdliwość powinieneś tego osta dostać :-P
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-10-07, 16:51   

Cytat:

To już jest chyba szczyt wszystkiego. Ty to poważnie gadasz? Nie wiem czy jesteś tak uwzięty na mnie, czy tylko chcesz mnie postraszyć. Warn za zgłasznie postów. O kurna hahaha to przydzielcie limit zgłaszanych postów. Jesteście nie możliwi.



Czytaj ze zrozumieniem i całość, a nie tylko fragmenty.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-07, 16:54   

eM napisa³/a:

Czytaj ze zrozumieniem i całość, a nie tylko fragmenty.


Widocznie źle sformułowałeś ten post, skoro według ciebie nic nie zrozumiałem.

Stwierdzeniem, że mogę dostać warna za zgłaszanie postów przekonałeś mnie o jednym. Nie chce ci się ich sprawdzać to wolisz dac komuś bana aby nie dawał ci do roboty więcej niż masz w grafiku.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-10-07, 17:06   

Straho napisa³/a:

Stwierdzeniem, że mogę dostać warna za zgłaszanie postów przekonałeś mnie o jednym. Nie chce ci się ich sprawdzać to wolisz dac komuś bana aby nie dawał ci do roboty więcej niż masz w grafiku.



Ponownie napiszę: czytaj ze zrozumieniem (zwróć uwagę na ostatnie zdanie, a w szczególności na ostatni człon).

+ http://www.e-mlodzi.com/c...68,45.htm#61702
Również ostatnie zdanie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 19:28   

Straho napisa³/a:

To już jest chyba szczyt wszystkiego. Ty to poważnie gadasz? Nie wiem czy jesteś tak uwzięty na mnie, czy tylko chcesz mnie postraszyć. Warn za zgłasznie postów. O kurna hahaha to przydzielcie limit zgłaszanych postów. Jesteście nie możliwi.



Opcje są 2. Albo nie rozumiesz regulaminu, albo zgłaszasz posty złośliwie, wiedząc, że są zgodne z regulaminem, robiąc na złość administracji. W pierwszym przypadku proponuję opuszczenie forum, bo nie ma chyba sensu, żebyś uczestniczył w czymś, czego do końca nie pojmujesz. Jeśli zaś prawdą jest możliwość nr 2, to zasługujesz na warna za spamowanie.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-08, 13:59   

McLarenLbn napisa³/a:

Coco Chanel napisa³/a:

o słuszności warna decyduje moderator, w tym przypadku Kometa, o ile pamiętam.


Czyli Kometa zadecydowała, że nazywanie kogoś kretynem nie zasługuje na warna, a offtop zasługuje.
Cudownie...
Warto dodać, że Straha to ona wprost ubóstwia.



Małe sprostowanie,proszę nie wysuwać takich wniosków jeśli nie wiesz co dokładnie zaszło.
Po pierwsze Cherry Lipstick dostała ostrzeżenie słowne i wiadomość.Swoją obrazę umieściła w sb, niestety archiwum nie ma, więc mogłam bazować jedynie na wiadomości od użytkownika Straho.
Po drugie. Straho dostałeś warna za offtop i obrazę użytkownika ,a przede wszystkim za niezastosowanie się do wcześniejszych zaleceń moderatora.Było ostrzeżenie słowne i prośba ,żebyście rozwiązywali takie sprawy na PW.
Nie zastosowałeś się ->dostałeś ostrzeżenie.
Po trzecie McLarenLb wierz mi,że potrafię spojrzeć obiektywnie na poczyniania użytkowników bez względu na to,czy daże ich sympatią,czy też nie.

Straho , kolejna Twoja bezsensowna skarga i kłótnie użytkowników. Czytaj dokładnie to co piszą do ciebie administratorzy i moderatorzy,a nie będzie problemów.
I zgadzam się z eM większość zgłoszonych przez Ciebie postów jest zgodna z regulaminem.Zgłaszasz odmienne opinie , a nawet kulturalne uwagi.
Nie przyjmujesz do siebie konstruktywnej krytyki,wybacz,ale uważam ,że jeśli chcesz zostać politologiem musisz to zmienić.Ba , jeśli chcesz być szanowany i chcesz,aby inni liczyli się z Twoim zdaniem to musisz naprawdę wiele zmienić w swoim postępowaniu.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com