Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-13, 17:15   

Nom niestety...
http://www.lodzcity.pl/wy...a-czlowiek-foto
¦.P J.¦ (*)
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

bloomy  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kama

Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-13, 22:09   

ja p******* ! 0.o
ja już do £odzi nie będę jeździła xD . boje się x D
_________________
____
Tak, że pewnego dnia możesz to być Ty, mogę to być ja...
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-16, 04:00   

Ty lepiej uważaj, żeby w Twojej miejscowości Cię nie dopadli.
Nie wierzę ani w niebo ani w piekło. Jak już byłby to stan ducha, a nie miejsce. Ale i tak nie bardzo to do mnie przemawia.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Yasiek  

Stały User


ImiÄ™: askdj;ladh

Wiek: 33

Do³±czy³: 23 Sty 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-01-23, 13:37   Re: Niebo, PiekÅ‚o

vialink napisa³/a:

Niebo, czyściec, piekło - któreś z tych miejsc na pewno na nas czeka.


Ojj zdecydowanie złe rozpoczęcie tematu. Ja przykładowo wierzę w reinkarnację i co teraz? To, że ty uważasz istnienie nieba czy piekła za normalne i w pewnym sensie oczywiste, nie znaczy że wszyscy muszą.
Sam już nie wiem co napisać. Taki początek psuje resztę dyskusji :-P
 

KolesGIT  

User

LoL


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Lut 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-02-08, 22:26   ;/

Ja mam swoje wytlumaczenie ... wedlog mnie najbardziej trafne i tlumaczace odrazu "duchy"

Nieba-kojarzy mi sie z niebieska kraina, chmurami... szczesciem, brakiem jakichkolwiek potrzeb, tylko milosc i dobro...

Pieklo-bol, zlo, krzyk, nienawisc... sztan mi sie z tym jesczcze kojarzy, hitler i ogien, ciemna grota i wszyscy cierpia...

czysciec... no to jest moja oryginalna, jedyna w swoim rodzaju teoria... wieze w to bo nie wiem jak mam sobie to przedstawic...

Wiec tak:

kiedy idziesz do czysca to jestes duchem. Blakasz sie po swiecie, nikt cie nie moze zobaczyc ani uslyszec... musisz przecierpiec za swoje grzechy... czasami jednak ktos cie dojrzy, stad biora sie osoby ktore widzialy duchy...wlasnie tak to sobie tlumacze...
_________________
O co chodzi? Co sie dzieje? Gdzie ja jestem? omg?
 

Amadeo  

Stały User

KsiÄ…dz Dobro Dobro



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-11, 00:43   Re: Niebo, PiekÅ‚o

vialink napisa³/a:

Niebo, czyściec, piekło - któreś z tych miejsc na pewno na nas czeka.



Na jakiej podstawie możesz, puchu marny, ty wietrzna istoto, stwierdzić, że 'któreś z tych miejsc na pewno nas czeka'? Przecząc moim przekonaniom zakładam na chwilę, że piekło istnieje. Jest to, w takim razie, kompleks wypoczynkowy szatana, gorzej mają niestety 'goście'. Natłok wszelkiego zła, jakie poczynili w życiu nagle spływa na nich i przez wieki obłąkane dusze szlajają się po tym całkowicie odlotowym kompleksie jakim jest piekło. Znowu wygrał szatan.

Niebo - Niebo to, według mnie, miejsce, takie, jak je przedstawił H. Bosch na swym malowidle "Odród ziemskich rozkoszy". Pełno ludzi, panuje niewyobrażalny gwar, lecz nikomu to nie przeszkadza, każdy zajmuje się sobą,a nad wszystkim górują anielskie śpiewy.

Czyściec - miejsce dla niepewnych. niezadeklarowanych...
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 22:08   

Nie zastanawiałem się nad tym, bo dla mnie znaczenia nie ma gdzie będę jeśli tak wogle można powiedzieć, bo nie wiem czy będę gdzieś czy jak po śmierci. Dlatego jest to dla mnie bezsensowne takie rozmyślanie o tym czego się nie dowiemy nie sprawdzając tego.
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-14, 22:12   

Mi ciężko jest zaplanować kolejny dzień więc po co myśleć na zapas? Będzie co ma być, trzeba wykorzystać to co się ma w danej chwili;)
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

bloomy  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kama

Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-14, 23:00   

a ja się zastanawiam, co trzeba zrobić żeby pójść do piekła a co do nieba. xD
_________________
____
Tak, że pewnego dnia możesz to być Ty, mogę to być ja...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-23, 22:31   

Nie zastanawiam siÄ™ nad tym.
Bo wiem tylko tyle, że pójdę do piachu a nie nieba czy tam piekła no chyba, że zostanę spalony to do piachu nie pójdę.

A straszenie dzieci wg. mnie jest durne. Jak nie będzie grzeczny to pójdziesz do piekła....
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 14:18   

Mizantrop napisa³/a:

Bo wiem tylko tyle, że pójdę do piachu a nie nieba czy tam piekła no chyba, że zostanę spalony to do piachu nie pójdę.



Zobacz sobie skecz Neo-nowki :mrgreen:

,,Kurski-następny ździwiony(mówi Lucyfer)-dałem go do innych ździwionych
-Czyli :?: (Mówi Bóg)
-Do Ateistów :mrgreen:
Pozwoliłam sobie przytoczyć ;)
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-07-28, 20:29   

Nie wiem jak niebo i piekło, ale czyściec (który jest już częścią nieba) wyobrażam sobie jako pokój: metr długości na metr szerokości. W tym pokoju będziemy my i osoba, której nie przebaczyliśmy, w stosunku do której celowo czyniliśmy złe uczynki, z której uczyniliśmy sobie wroga. I będziemy w tym pokoju siedzieć tak długo, aż jej nie przebaczymy, nie wykażemy zrozumienia, a następnie jej z całego serca nie pokochamy. Jak już to nastąpi (jeśli w ogóle) to pojawia się kolejna osoba z listy i tak, aż do momentu, w którym nasze serce będzie całkowicie czyste od pogardy, nienawiści i egoizmu.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com