Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-09-01, 17:08   Nieco inny blog

Miałem tu jakiś czas temu temat, ale prowadzony przeze mnie wówczas blog okazał się w mojej późniejszej ocenie niewypałem- brakowało jakiejś konwencji, pomysłu. Tym razem jednak jest inaczej. Nowe "dzieło" zawiera (i zawierać będzie) przemyślenia, jakie mam na temat... homoseksualizmu. To taki blog młodego geja, pozbawiony wątku seksualnego. Zależy mi na pokazaniu, jak świat wygląda moimi oczami.

Nie będzie narzekania, że ludzie są nietolerancyjni, chociaż gdzieniegdzie mogę wskazać na ich obłudę. Nie będzie też przekonywania do jedynej słusznej opcji politycznej bądź jedynego słusznego światopoglądu.
Nie będzie też niczego, co miałoby kogoś zgorszyć. Na pewno nie zamieszczę opisów aktów bądź zdjęć.

To taka... podróż do niefizjologicznego wnętrza homoseksualisty :-)

Wiem, że wielu osobom tematyka ta nie przypadnie do gustu, ale mimo to zachęcam do podjęcia próby spojrzenia na świat oczami drugiej osoby.

http://polemorfogenetyczne.blogspot.com/
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2014-09-18, 19:14   

ha ha ha,,
Uważam, że to zabawne.
Jeszcze nie otwierając tego tematu pomyślałam, co ten człowiek może mieć do powiedzenia, pewnie zacznie bredzić o swoim homoseksualizmie.
i .. nie pomyliłam się,
No świetnie. mi się nie opłaca tam wchodzić.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com