Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: motyl | 2009-11-13, 21:21

Autor

Wiadomo¶æ

Siemiq  

User

Siemiq.



ImiÄ™: Damian.

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: Pomorskie. ;]

   

Wys³any: 2009-11-13, 20:48   Niedowaga chyba od zawsze.

To jest mój jedyny problem z dojrzewaniem. Od zawsze mało ważę ;x. Do tego od pół roku ciągle chudnę. Aktualnie ważę 47kg.. -.- A mam 185cm wzrostu OO. No mało jem to prawda. Jednak uwielbiam reakcję lekarzy na bilansach czy pielęgniarek w szkole :D. Może ktoś ma podobną sytuację? Próbowałem przytyć, lecz w efekcie schudłem 2kg xd. Hyh.. Pozdro. ;)
_________________
^^.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-13, 20:50   

Siemiq napisa³/a:

No mało jem to prawda.


Te jedz więcej (ale zdrowo, żeby nie było że namawiam do złego)
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2009-11-13, 20:52   

Masz straszną niedowagę.! nawet moja koleżanka która przy wzroście 169 cm tyle waży wygląda jak kościotrup,to jestem ciekawa jak z Tobą...Byłeś z Tym u jakiegoś specjalisty,lekarza?Bo to może być wynikiem jakiejś choroby.A tak poza tym to jak wygląda Twoja codzienna dieta?
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-11-13, 20:57   

Może po prostu jedz jak chłopak a nie ;p
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Siemiq  

User

Siemiq.



ImiÄ™: Damian.

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: Pomorskie. ;]

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:07   

Jedz więcej? Ja wystarczy, że zjem dwie kanapki i jestem pełny. Nieraz tylko bułka słodka wystarczy na cały dzień ;D. Mam nadzieję, że to żadna choroba nie jest.. Moja dieta? Rano jem rzadko tosty, w szkole raczej tylko piję, obiad to zjem normalnie, a kolacje jem zależnie od humoru. I codziennie przeżywam gadanie rodziców czy znajomych, że mam więcej jeść. Przydałoby się te 7-8kg.. Ale na siłę nie dam rady jeść. -.-
_________________
^^.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:20   

Siemiq, radzę się wybrac do lekarza. Sam nie ustalisz przyczyny i też sobie nie pomożesz. Może masz coś z tarczycą, zaburzeniami wchłaniania, czy alergię pokarmową. Po wszystkich badaniach powinieneś pójśc do dietetyka po odpowiednią dietę.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostatnio zmieniony przez motyl 2009-11-13, 21:26, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:23   

kurde oddałbym Ci ze 15 kilo.
Wcinaj słodycze i frytki i pizze i chipsy.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:25   

o rany. Jak możesz o bułce przeżyć cały dzień?
Uprawiasz jakieÅ› sporty?nie potrzebujesz energii..??
Musisz jeść porządne śniadanie,potem w szkole znowu to samo,obiad,podwieczorek i kolacja.Postaraj się o regularność. I stopniowo zwiększaj porcje jedzenia,bo wiadomo, że jak masz mały żołądek to nie zmieści się tam za wiele.I mimo tego, że musisz jeść więcej to staraj się o to by to były wartościowe rzeczy,bo inaczej tylko zbędnego syfu Ci przybędzie.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:25   

waśnie może to coś z tarczycą lub tasiemca masz :kwasny: to taka mało optzmistzczna wersja :-/
_________________
cześć
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:29   

Jak by miał tasiemca to miałby inne objawy, to samo z tarczycą - tak na marginesie.

Udaj siÄ™ do lekarza, dietetyka.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:44   

Mizantrop napisa³/a:

to samo z tarczycÄ… -


To zależy akurat, ale TSH powinno rozwiac objawy. I można wykonac samemu, u mnie w przychodni to koszt 15zł.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 21:48   

Objawy TSH można rozpoznać "gołym okiem".
Bo jak za mało to są typowe objawy niedoczynność tarczycy a jak za dużo to nadczyność. A jest mnóstwo objawów. Od zwiększonej wagi ciała, przez tachykardie do bezsenności etc. Może nie rozpoznać, ale podejrzewać, że w tym tkwi problem.

Ale nie ma co się dziwić, że waży ile waży, skro przez cały dzień zjada bułkę...
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Siemiq  

User

Siemiq.



ImiÄ™: Damian.

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: Pomorskie. ;]

   

Wys³any: 2009-11-13, 23:04   

Norbs93 z chęcią przyjmę te 15kg. A z tą bułką na cały dzień tylko trzy razy mi się przytrafiło. Byłem z tym u lekarza pod naciskiem rodziców z dwa razy i miałem przypisane wizyty gdzieś tam i jakąś dietę.. Ale to było z rok temu i wtedy nie chciałem sobie pomóc. Nic z tym nie robiłem. ;c Teraz żałuje, no ale za błędy się płaci niestety.
_________________
^^.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2009-11-13, 23:10   

No więc zamiast żałować, nie popełniaj tego błędu po raz drugi i czym prędzej wybierz się do tego lekarza.!
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-14, 19:25   

http://www.e-mlodzi.com/wychudzenie-vt9214.htm
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com