Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.

Imię: Ania

Wysłany: 2011-12-23, 19:18   Niekryty Krytyk

Zapewne wi?kszo?? z Was obejrza?a chocia? jeden odcinek filmików Niekrytego Krytyka b?d? s?ysza?a jego audycj? w radiu Zet. Co o nim s?dzicie? Poprawia Wam humor czy mo?e wstydzicie si? za niego? Który odcinek podoba? si? Wam najbardziej, a który jest najbardziej ?enuj?cy?
Zapraszam do dyskusji! ^^
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z wi?kszych rzeczy, a w ko?cu ze wszystkiego. ?miejesz si? coraz ciszej, a? wreszcie zupe?nie przestajesz si? ?mia?. Twój u?miech przygasa, a? staje si? tylko imitacj? rado?ci, czym? nak?adanym jak makija?.

takitampan  

Hiper wymiatacz

Imię: Bartek.

Wysłany: 2011-12-23, 19:25   

Anne, Hm,ogladam niekrytego prawie od momentu gdy zaczynal"karier?".Teraz zdecydowanie robi gorsze odcinki ,kiedys potrafilem p?akac ze ?miechu podczas odcinku "skad sie bior? dzieci" a teraz si? poprostu wypali?.Wci?z te same teksty,miny.Mimo ,?e ludzie si? nim zachwycaj? to mnie si? juz przejad?.Obecnie wole lekko stronniczych lub sponsorowane przez PWN odcinki tytusa i tymona.

LandonAston. napisał/a:

Mówie mojemu bli?szemu koledze, ?e jest mi smutno. Oczekiwa?am, ?e chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo

Wysłany: 2011-12-23, 19:58   

Jest beznadziejny, bawi chyba tylko typowych studentów. Jakie? suche teksty, sztuczno?? i nerdowe gadki s? nie dla mnie. Chce by? na si?? k??liwy, ale nie ma czym k?sa?.

Onek napisał/a:

No ale ok, wy jeste?cie zajebi?ci raperzy, ?e wasz pierwszy tekst by? na poziomie diil gangu.. ;/

justa55  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-12-23, 20:07   

Bardzo lubie tego go?cia. Lubie jego ironiczne teksty. Par? razy porycza?am sie ze ?miechu. Niestety go?? teraz nie robi ju? tylu filmów co dawniej, ale jest aktywny w radiu ZET. Tam tak?e potrafi rozsmieszy?. Niekryty Krytyk ma fajne poczucie humoru. Najlepsze filmiki to: Jak je?? zup?, Teletubisie, Sk?d si? bior? dzieci, Tajemnice m?sko?ci, K?amczucha ( a tam tekst z murzy?skimi penisami xD) i wiele innych. Najs?abszy filmik to Smerfy, nie by? w ogóle ?mieszny, nudny

Isair  

VIP

Arcykap?an

Wysłany: 2011-12-23, 20:26   

Lubi?. Ogl?dam. Jednak prawda taka, ?e jego nowe odcinki nie s? ju? tak fajne. Za to audycje radiowe s? niez?e.

Bard_Zerald  

Pogromca postĂłw

Forumowy bard

Imię: Jakub

Wysłany: 2011-12-23, 20:58   

Momentami nawet zabawny, ale za du?o nie ogl?dam bo potem mi g?upio, to mi si? kojarzy z gimbusami i pseudointeligencikami którzy potem go cytuj?

Isair  

VIP

Arcykap?an

Wysłany: 2011-12-23, 21:00   

No ale nie musisz go cytowa? przecie?. A po?mia? si? czasem warto.

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty

Wysłany: 2011-12-23, 21:53   

Có?, chyba si? zu?y?. Jego dawne odcinki bardzo lubi?, ale te nowe zdaj? si? by? robione ju? na si??. Nie ?miesz? ju? tak bardzo.

Bierz, co chcesz, potem p?a? i p?acz.

Krit  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-12-23, 22:09   

"Jak je?? zup?" kocham i wielbi?, wiele starszych produkcji te?, a "diademie! Id?!" wesz?o na stale do mojego j?zyka. :P

Nowszych jako? nie ogl?da?em. Trzeba nadrobi? ; ]

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-12-23, 22:18   

Ogl?da?am na pocz?tku i bardzo mnie ?mieszy?y. Teraz ju? tylko irytuj?, a audycje w radio uwa?am za tandetne. Wszystko na jedno kopyto, jego maniera nie jest ju? nawet zabawna, tylko ?enuj?ca.

Porcelana.  

Pogromca postĂłw

Laura Palmer

Wysłany: 2011-12-23, 22:34   

Poziom ?artów balansuj?cy na granicy ?enady, ale par? odcinków widzia?am, chocia? baaardzo, bardzo dawno temu. Skoro piszecie, ?e teraz jest gorzej, to chyba nie mam ochoty zagl?da? ponownie.
My?l? o jej ch?odnych poca?unkach.

fire, walk with me...

takitampan  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-12-23, 22:40   

Porcelana., skoro teraz nie ogladalas tych nowych odcinków to nic nie straci?a?,wci?z te same ?arty,miny...

LandonAston. napisał/a:

Mówie mojemu bli?szemu koledze, ?e jest mi smutno. Oczekiwa?am, ?e chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

Wessnosa  

User

Nihonjin!

Imię: Krzysiek

Wysłany: 2011-12-23, 22:53   

Krytyk zrobi? si? nudny, przewidywalny, bo:

- T?sknili?cie za moimi ?artami o m?skich narz?dach p?ciowych, nie?

W dodatku pó?niej zacz?? si? sprzedawa?. Traci widzów. Jest... ogólnie ju? nudny.

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2011-12-23, 23:01   

Bardzo podobnie wygl?da?a sytuacja z Damianero - z pocz?tku du?o ludzi ogl?da?o jego filmy, ?mia?o si? z tekstów, bo to by?o co? nowego, innego. Ale ile? mo?na... Niekryty Krytyk sko?czy podobnie, sam sobie podkopuj?c do?ki.
ci?gni?cie tego na si?? jest bez sensu.

takitampan  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-12-23, 23:08   

to ju? nie to samo co kiedy?, wcze?niej czesto wrzuca? nowe odcinki,ka?dy zabawny a teraz wrzuci jeden na miesi? i to w dodatku wieje nud?.Proponuje tytusa i tymona i lekko stronniczych.Nowy odcinek niekrytego : http://www.youtube.com/wa...c8fFUAAAAAAAAAA

LandonAston. napisał/a:

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com