Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jenny90  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 13:11   nieudany pierwszy raz

hej, ostatnio z facetem doszliśmy do wniosku, że chcemy razem uprawiać seks. ale z racji tego że jestem dziewicą i jak się okazało mam grubą błonę dziewiczą, nic z tego nie wyszło. jednak następnego dnia miałam dziwne krawawienie (coś jakby okres, ale to nie możliwe). co to mogło być? i co mam zrobić by następnym razem nam się udało?
Pomóżcie proszę! :)
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 14:51   

jenny90 napisa³/a:

mam grubą błonę dziewiczą


Albo on był nie doświadczony ;s

Nie mam wieku na to, jednakże swoje, myślę wiem.
Możliwe iż po prostu przebił ową błonę, jednakże nie dostatecznie. A ty przy śmielszym ruchu dokończyłaś to co on zaczął. Tak się często zdarza gdy dziewczyny uprawiają często jakiś sport :)
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

jenny90  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 19:35   

dodam jeszcze że okropnie bolało.

enchantment- dzięki za odpowiedź. fakt, uprawiałam siatkę, teraz często jeżdże na rowerze, czasami biegam. naprawdę myślisz że to dlatego... ?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 19:58   

jenny90, jeśli masz grubą błonę dziewiczą to najlepiej udać się do ginekologa, który natnie ją i będzie łatwiejsza do przebicia.
By następy raz się udał, udaj się do ginekologa - nie gryzie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 16:35   

po co nacinac? sprobujcie jeszcze raz, ale moze troche bolec, jesli sądzisz, że masz grubą błonę. Miłej zabawy;]
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-05, 17:02   

blabla napisa³/a:

po co nacinac?



Tak za zabawy, by lekarza miała co robić, by się pobawił...przed pierwszym seksem zresztą i tak powinno się pojawić u ginekologa.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-05, 18:08   

jenny90 napisa³/a:

hej, ostatnio z facetem doszliśmy do wniosku, że chcemy razem uprawiać seks. ale z racji tego że jestem dziewicą i jak się okazało mam grubą błonę dziewiczą, nic z tego nie wyszło. jednak następnego dnia miałam dziwne krawawienie (coś jakby okres, ale to nie możliwe). co to mogło być? i co mam zrobić by następnym razem nam się udało?
Pomóżcie proszę! :)


A skąd wiesz, że to "gruba błona dziewicza". Być może byłaś spięta, albo coś takiego?

Ale chyba jednak do czegoś doszło, skoro krwawisz, raczej są to jakieś otarcia. Zdarza się.
Proponuje wizytę u ginekologa, jeśli nie chcesz mieć później jakiś kłopotów.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

omrnia

Stały User


Do³±czy³: 10 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-06, 16:47   

Moim zdaniem poprostu przebił Ci błone i dlatego krwawisz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com