Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶æ

paulinnkkka

User


Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-26, 10:54   Niewiem co sie dzieje..?:/

Chodze z chlopakiem juz prawie miesiac ale ostatnio nam sie nieuklada....ciagle sie klocimy raz juz prawie zerwalismy.....zabrania mi sie spotykac z kolegami ani pisac komentarzy na fotce. na poczatku czulam ze jestes znim zakochana ale teraz niezbyt to odczuwam i niejestem pewna czy go kocham niemam motylkow w brzuchu gdy znim jestem....:/ co weglug was powinnam zrobic...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-26, 11:16   

Moim zdaniem byłaś nim tylko zauroczona!
Było fajnie ale przeszło Ci gdy facet zaczął Cie ztrasznie kontrolować, to normalne odczucie.
najlepiej z nim pogadaj o tym co sie dzieje z wami i dlaczego zrobił się taki zaborczy.
Lub po prostu z nim zerwij związek to ma być przyjemność a nie odczucie jakiegoś przymusu.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-26, 13:13   

myślę, że nic do niego nie czujesz, poczatkowo Ci sie podobał, jednak przy bliższym poznaniu stracił swój urok, znam to. Nie ma sensu tego ciągnąć.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-26, 13:19   

Ty chyba sama najlepiej wiesz jak jest między wami i co do niego czujesz.
Po tych kilku zdaniach na prawdę trudno coś doradzić.
Sama podejmij decyzje, żebyś potem niczego nie żałowała:).
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-26, 13:32   Re: Niewiem co sie dzieje..?:/

paulinnkkka napisa³/a:

niemam motylkow w brzuchu gdy znim jestem....:/


Ta, jak się nie ma motylków w brzuchu to się kogoś nie kocha. Paranoja, jak Wy, dziewczyny, wbijecie sobie coś do głowy to już amen.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-26, 13:35   

paulinnkkka napisa³/a:

zabrania mi sie spotykac z kolegami ani pisac komentarzy na fotce.


A to tyran. Słuchaj, jeżeli chłopak zabrania ci tak prozaicznych czynności, to znaczy, że nie jest wart ani ciebie, ani twojej uwagi.

paulinnkkka napisa³/a:

ale teraz niezbyt to odczuwam i niejestem pewna czy go kocham niemam motylkow w brzuchu gdy znim jestem....:/


Skoro przestałaś cokolwiek odczuwać, nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Weź się w garść, napyskuj mu i zostaw. Jak zmądrzeje, wróci.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-26, 21:27   

A weźcie dajcie spokój. Takie bydlaki nigdy się nie zmieniają. Zostaw chłopa. Jak już Cię nie interesuje to tymbardziej. Zresztą miesiąc to mały staż. Więc czym tu się martwić? Daj sobie spokój i zajmij się czymś lepszym. A on niech sobie inne frajerki kontroluje.
 

egzystencjalna  

User

tzw.Kvasia



ImiÄ™: Kvasia ; )

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

Sk±d: z nieba tzw CidR/Ry

   

Wys³any: 2008-10-29, 17:39   

ah.. no nie wiem.. pogadaj z nim o tym żeby trochę przystopował.. bo to że jesteście razem nie znaczy że ty nie możesz mieć kolegów...

Miesiąc to nie długo... więc nie myślę że zdążył Ci się znudzić... może zraziłaś się do niego przez to że on Cie tak ogranicza...? a może to było tylko takie zauroczenie?... tez się zdarza... dajcie sobie może trochę czasu... zobaczysz czy ci na niem tak na prawdę zależy ; )
_________________
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

"Ludzie nie mają czasu, aby cokolwiek poznać.[...] Jeżeli chcesz mieć przyjaciela...oswój mnie!"
 

sylwia1666222  

User



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Wrz 2008

Sk±d: ³dz

   

Wys³any: 2008-11-02, 11:08   

bylas strasznie zauuroczona , ale zey przez dwa miesiące znudzić sie sobą to bardzo szybko:):):) musisz z nim pogadac poważnie jesli oboje chcecie starać sie naprawić to wszystko miedzy wami , a jeśli nie to zostańcie przyjaciółmi .... Ludzie mówią że człowiek uczy sie kochać i uczy sie miłości dopiero gdy jest z drugim człowiekiem , nie ma tak ze zaczyna z kimś byći juz go KOCHA... drugiego człowieka trzeba sie nauczyć , pokochać jego wady i zalety , a gdy nadejdzie chwila załamania ,by tego wszyskiego zabrakło , wtedy sie zawsze wraca...
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-02, 13:09   

pogadaj o tym z nim. wyjasnijcie sobie. porozmawiajcie powaznie o tym co was laczy itp
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-03, 21:43   

Rzuć go i znajdź se lepszego !!;] Ahhhh ci dranie ;d
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com