Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2018-06-21, 17:35   NiewierzÄ…cy wierzÄ…cy z grzecznoÅ›ci do naszego sci fiction

Przyszła mi właśnie do głowy taka myśl, żeby świadomie jego nieistnienia zacząć w niego wierzyć. Spytasz dlaczego, ano już Ci mówię. Po to, żeby rano w pacierzu prosząc go o pomyślność przy okazji przypomnieć sobie po co wstałem, z kolei wieczorem dziękując za to co się udało chociażby podsumować dzień.
Myślę, że może to być też na narastającą momentami samotność lek i że może to przynieść wiele innych pozytywnych skutków, bo ludzie na tym wychowani ''dobrze'' funkcjonują, a jeśli nie dobrze, to i tak trochę lepiej od coponiektórych dziwolągów.
Myślę że mitologia grecka i nordycka mogą się schować, a pacierz nie na kolanach też ujdzie :evil:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-21, 19:39   

Cytat:

Przyszła mi właśnie do głowy taka myśl, żeby świadomie jego nieistnienia zacząć w niego wierzyć.


W siebie wierz, a nie w jakiegoÅ› sadyste.

staryborderliner napisa³/a:

Po to, żeby rano w pacierzu prosząc go o pomyślność przy okazji przypomnieć sobie po co wstałem, z kolei wieczorem dziękując za to co się udało chociażby podsumować dzień.


Czyli masz mentalność niewolnika lub dziecka.

Cytat:

Myślę, że może to być też na narastającą momentami samotność lek i że może to przynieść wiele innych pozytywnych skutków, bo ludzie na tym wychowani ''dobrze'' funkcjonują, a jeśli nie dobrze, to i tak trochę lepiej od coponiektórych dziwolągów.


Nie tylko ty jesteś samotny. Spojrz na idiotów z kocimi uszami na Instagrama i inych socjalach :-D
Ludzie na tym wychowani źle funkcjonują ponieważ młodzież buntuje się i przestaje wierzyć w Boga.

Cytat:

Myślę że mitologia grecka i nordycka mogą się schować, a pacierz nie na kolanach też ujdzie


Pacierz? Czy ty przypadkiem wierzysz w J.C?
Bo odmian chrześcijaństwa jest tyle że ja już nie nadarzam za tą fabryką głupoty.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-06-22, 09:08   

Niech każdy sobie wierzy w co tam chce i z mniej lub bardziej wybranych przez siebie pobudek. Nie ma co szufladkować i wsypywać wszystkich do jednego wora ;)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2018-06-22, 11:12   

Dobra, chyba mi przeszła fascynacja ułożonymi katolikami :oczami: Bo ja mogę conajwyżej być katolikiem nieułożonym. Walę to.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

sollo

User


Do³±czy³: 01 Gru 2018

   

Wys³any: 2018-12-24, 15:11   

co to wiary to nikt nie wie co i jak jest na tym polaega wiara
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com