Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2011-02-08, 18:33

Autor

Wiadomo¶æ

xXx19NoWy20xXx  

User

always together



Imię: £ukassz

Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Lut 2011

Sk±d: Chorzów

   

Wys³any: 2011-02-08, 15:59   Noc Filmowa w Szkole

W moim gimnazjum niedługo bd noc filmowa, jakie filmy najlepiej przynieść (Wychowawca powiedział,że nie może być filmów erotycznych [po moim oburzeniu] powiedziała,że krew sie może lać ciąąągle) jakie filmy polecacie ?
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-02-08, 16:32   

U mnie w szkole bylo to zorganizowane tak, ze przygotowalismy dwie sale i rozpisaliśmy filmy. Każdy miał dwie pozycje do wyboru. Było nas ok 50 i nie robił sie bałagan. Dobry pomysł, sprawdza sie. :)
Jakie filmy?
Więcej niż 5/6 nie obejrzycie. Proponowałabym powybierać z różnych gatunków.
Zaproponowałabym kilka pozycji, ale to w górnych półek. A to nie jest noc filmowa dla koneserów i fanatyków, tylko gimnazjalistów, trzeba troche zniżyć loty.
Dlatego proponuje filmy w miare przystepne.
Moze coś w stylu 2012, Piratów z Karaibów, Avatara, Slumdoga, Rodziny Adamsów, Opowieści na dobranoc, Zmierzchu, Kołysanki?
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-02-08, 18:01   

Proponuję coś w stylu Jestem Legendą, może Zabójcza Broń, Nieustraszony czy Godziny Szczytu.
 

Pein-Nagato  

User

Ból, to świat!



Do³±czy³: 12 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-02-08, 18:59   

Polecam kilka ciekawych pozycji:

"9 kompania"<-- Najlepszy film jaki oglądałem w życiu!
"Superhero - ważkamen"
"Strzelec"
"RobinHood 2010"
_________________
"Czy nienawidzisz mnie? Teraz gdy stoję przed tobą...chcesz dokonać zemsty, prawda? Nic nie możesz zrobić. Nie byłeś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Jesteś tylko ofiarą, która pomoże przywrócić temu światu porządek, o to odpowiedź."
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-02-08, 20:08   

Zapodaj im Incepcje, tylko nie wiem czy ogarną to :P z dramatu możesz dać "Chłopiec w pasiastej piżamie","Skazani na Shawshank" aczkolwiek to 1 może ich to z początku zamulić, Batman Dark knight dobry, Requiem for a Dream pewnie każdy oglądał, a jakby co na filmweb możesz luknąć recenzje, komentarze, oceny.
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-08, 20:56   

U nas w szkole jestem jedną z osób, która współtworzy nocki. Niestety na tego typu seansach trzeba puszczać filmy, które podobają się większości. zazwyczaj zasypani zostajemy badziewiem, którego kijem nie ruszam na co dzień. Kino akcji się sprawdza zdecydowanie. Miałem mnóstwo radochy z oglądania Niezniszczalnych mimo iż wcześniej widziałem w kinie. W grupie znajomych efekt jest lepszy, chociaż dużo zależy jacy są ci znajomi. Przy Maczecie mieliśmy spory ubaw, sam raczej nie obejrzałbym, a w gronie znajomych efekt był bardzo dobry. Proponuję rzucić w propozycji 20 filmów i urządzić głosowanie. Najlepsza szóstka zostanie wytypowana. Może Mroczny rycerz by się nadał? Raczej unikałbym filmów, które prawie każdy widział. Na klasyki bym nie stawiał. Filmy nie starsze niż 5 lat. Dużo akcji, dużo humoru. Hancock, RED, Szklana pułapka 4.0, Metro strachu , Pozdrowienia z Paryża, Metro strachu,Ostatnie zlecenie. Można by tak długo. Coś znajdziesz :p
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-02-08, 21:12   

Mroczny rycerz myślę że by się nadał :D (joker trick :P)możesz dać Zombieland, Dystrykt 9. A będą tam dziewczyny?
Ps. Incepcja też będzie spoko.
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-02-08, 21:16   

Flames napisa³/a:

Incepcja też będzie spoko.

a mi się wydaje, że Incepcja nie przejdzie. Film jest dość skomplikowany i wymaga nieco myślenia. Raczej nie nadaje się na wspólne oglądanie paczki znajomych. Im luźniej tym lepiej ;p
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-02-08, 21:50   

Ja w tym klimacie i w tych warunkach najchętniej oglądał bym same horrory.
 

Dexter16  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-08, 23:21   

Dokładnie, mi też wydaje się, że horrory będą najlepsze. No ale nie mogą być znowu tylko horrory xD Coś luźnego i - jak już było wspomniane wyżej - coś co mało kto oglądał. Polecam Eurotrip - idealny film dla "odmóżdżenia". Chociaż jest parę scen nagości, więc obgadaj wpierw z wychowawcą :mrgreen:
 

xXx19NoWy20xXx  

User

always together



Imię: £ukassz

Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Lut 2011

Sk±d: Chorzów

   

Wys³any: 2011-02-09, 12:44   

Flames napisa³/a:

. A będą tam dziewczyny?
.

prawdopodobnie tak,jeśli nie to nie ide xD
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-02-09, 15:54   

hahahaha :D może zrób ankietę dotycząca rodzai filmów? przejdź się po klasach albo poproś nauczycieli żeby za was to zrobili.
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com