Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-24, 11:01   

Jakie cwaniaczki tam... ot dawne KRLD wychodzi z krypty. :-)
To doświadczeni i poważni politycy.
No, chyba, ze wolisz Polskę radykalną z Dudą i Kaczorami...widzę, że spieszy Ci się do wojny z Rosją i prewencyjnym atakiem na Litwę.
 

getsmile  

User



Do³±czy³: 02 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-24, 18:40   

KRLD :-D

Złodziej też może być doświadczony w swoim fachu, ale samo doświadczenie nie powoduje tego, że miałbym go za to cenić. ;)

Ja akurat nie jestem zwolennikiem PIS-u. Straszenie konfliktami chyba mało już kogo rusza, przecież obecnie jesteśmy skłóceni z każdym naszym sąsiadem. No może oprócz banderowskiej Ukrainy. :-/
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-25, 23:36   

getsmile napisa³/a:

Ja akurat nie jestem zwolennikiem PIS-u.


Założę się, ze krzyczałeś "Jarosław!" jak to pisałeś.

getsmile napisa³/a:

KRLD


Tak, stary, dobry Kongres Liberalny-Demokratyczny, ojciec i matka wszystkiego od UW/AWS/LID/PO po NowoczesnÄ….pl
Kochany "prezydent UE" Donald, także stawiał pierwsze kroczki, w tej formacji. :-D

getsmile napisa³/a:

Złodziej też może być doświadczony w swoim fachu, ale samo doświadczenie nie powoduje tego, że miałbym go za to cenić


A wolisz wojnę z Rosją i pomniki "pancernej brzozy" na każdym placu?
Nowoczesna.PL to jedyne rozwiązanie by nie wróciły rządy kaczyzmu realnego. :-)

getsmile napisa³/a:

Straszenie konfliktami chyba mało już kogo rusza


Rusza, co najmniej wszystkich , którzy głosowali na Bronka.
 

krisowy

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Cze 2015

Sk±d: Trójmiasto

   

Wys³any: 2015-06-26, 00:43   

$karbówka napisa³/a:

A wolisz wojnę z Rosją i pomniki "pancernej brzozy" na każdym placu?



Nie przesadzaj z tą wojną. A z resztą prawda jest taka, że tak złych stosunków z Rosją jak obecnie to nie mieliśmy chyba od 1943 r. I to za czyich rządów do tego doszło? Poza tym to politycy PO póki co wszczynają prowokacje pod rosyjską ambasadą. Sprawdź co pisały zagraniczne media po wyborze Dudy na prezydenta. Cała zachodnia Europa już ma ból d**y o to, że rzekomy faszysta i eurosceptyk został głową państwa. Wniosek jest jeden: PO bardziej dba o interesy Europy niż o interesy własnego państwa, dlatego na zachodzie tak boją się zmiany władzy w Polsce. Jedynie w ROSJI i na Węgrzech przyjęto wybór z entuzjazmem. I jak to napisał jeden rosyjski korespondent w Polsce: "Rosjanie liczą, że nowy prezydent stanie się mniej uległy wobec Brukseli i jej postanowień." I wschód i zachód widzi jak nasze władze liżą tyłek UE, bo ta rzuciła im jakieś srebrniki a ci mogli się potem chwalić jaka to w Polsce prosperita.

$karbówka napisa³/a:

Nowoczesna.PL to jedyne rozwiązanie by nie wróciły rządy kaczyzmu realnego. :-)



Powiedz co masz na myśli mówiąc o rządach Kaczyńskiego? Najczęstszym zarzutem jest to, że służby specjalne budziły podejrzanych o 6 rano albo, że (jak to powiedział kiedyś jeden sędzia) stosowali stalinowskie metody. Natomiast to, że facet, który podniósł krzesło 5 metrów od Komorowskiego siedzi w psychiatryku, a kibic Legii bez wyroku sądu od 3 lat w areszcie to pewnie typowe dla państwa zgody i bezpieczeństwa :hyhy: . To ja już chyba wolę, by mnie budzili o tej 6. Jako ciekawostkę podam również fakt, że za rządów PO wydano więcej pozwoleń na podsłuchy niż za rządów PiSu, który to śledził obywateli na każdym kroku.

$karbówka napisa³/a:

prewencyjnym atakiem na LitwÄ™.



Po tym zdaniu to mój pies turlał się po podłodze, a myszy wyszły z dziur z wywieszoną białą flagą a ja chyba straciłem ochotę na dalszą polemikę.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-26, 12:19   

krisowy napisa³/a:

Cała zachodnia Europa już ma ból d**y o to, że rzekomy faszysta i eurosceptyk został głową państwa. Wniosek jest jeden: PO bardziej dba o interesy Europy niż o interesy własnego państwa


Albo wniosek nr2:- Duda to faszysta!

krisowy napisa³/a:

I jak to napisał jeden rosyjski korespondent w Polsce: "Rosjanie liczą, że nowy prezydent stanie się mniej uległy wobec Brukseli i jej postanowień." I wschód i zachód widzi jak nasze władze liżą tyłek UE, bo ta rzuciła im jakieś srebrniki a ci mogli się potem chwalić jaka to w Polsce prosperita.


To jedź sobie do Rosji, zasadź kolejną brzozę, albo lepiej od razu do Donbasu, dadzą ci Kałacha i sobie postrzelasz w imię Putina.
Ja jestem Europejczykiem i głosuję na Nowoczesną.pl

krisowy napisa³/a:

Powiedz co masz na myśli mówiąc o rządach Kaczyńskiego?


Zawiść, festiwal nienawiści, jątrzenie, jedzenie mirabelek, kościół toruński, budzenie o 6 rano, Marcinkiewicz jako premier, cała ta gruzińska eskapada i przeszkadzanie Rosji w podboju Gruzji ( to powinno ci się nie podobać ), wieszanie gejów na drzewach, pakt stabilizacyjny, mundurki szkolne, Lepper i Giertych w koalicji... oraz wiele innych.

krisowy napisa³/a:

Natomiast to, że facet, który podniósł krzesło 5 metrów od Komorowskiego siedzi w psychiatryku,


I słusznie, krzesło winno się podnosić tylko max do 5,5 metra w obrębie prezydenta.

krisowy napisa³/a:

a kibic Legii bez wyroku sądu od 3 lat w areszcie to pewnie typowe dla państwa zgody i bezpieczeństwa


No, cóż miejsce kibiców Legii jest właśnie tam. ( £ódź pozdrawia ) :-)

krisowy napisa³/a:

Jako ciekawostkę podam również fakt, że za rządów PO wydano więcej pozwoleń na podsłuchy niż za rządów PiSu, który to śledził obywateli na każdym kroku.


No, bo i więcej pisiorów się namnożyło, więc siła rzeczy.

krisowy napisa³/a:

Po tym zdaniu to mój pies turlał się po podłodze, a myszy wyszły z dziur z wywieszoną białą flagą a ja chyba straciłem ochotę na dalszą polemikę.


Będzie się turlał jak go Kaczor zakuje w kamasze.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-06-26, 13:46   

krisowy napisa³/a:

Natomiast to, że facet, który podniósł krzesło 5 metrów od Komorowskiego siedzi w psychiatryku



Chwileczkę... Akurat posadzenie kogokolwiek w psychiatryku w Polsce jest bardzo trudne, a w wielu przypadkach niemożliwe pomimo tego iż stan zdrowia delikwenta tego wymaga. Nie można leczyć psychiatrycznie w Polsce kogokolwiek bez jego zgody (co jest z gruntu nielogicznym przepisem), chyba że stanowi zagrożenie dla otoczenia.

krisowy napisa³/a:

kibic Legii bez wyroku sądu od 3 lat w areszcie to pewnie typowe dla państwa zgody i bezpieczeństwa



Och, to dotyczy bardzo wielu osób, tylko ciekaw jestem od kiedy istnieją przepisy które na to pozwalają.

$karbówka napisa³/a:

cała ta gruzińska eskapada i przeszkadzanie Rosji w podboju Gruzji



Chwila, tak się powiela mity... Gruzji nie groził żaden podbój. Gruzini sami rozpoczęli wojnę- chcieli odzyskać terytorium które historycznie należało do nich, ale ludność już ichnia nie była. Faktem jest, że Rosjanie rozmieścili tam swoje wojska i zależało im na tym żeby zostały zaatakowane, bo był świetny pretekst do zbrojnej odpowiedzi, jednak Gruzini mocno pokpili sprawę, nie tylko raniąc kogośtam przypadkiem, ale także ostrzeliwując Cchinawali, oraz niszcząc rosyjskie koszary. Rosja by się skompromitowała gdyby nie odpowiedziała kontratakiem. Podbicie Gruzji byłoby sprzeczne z rosyjską strategią realizowania swoich interesów tak legalnie, jak to tylko możliwe- to amerykanie są specjalistami od łamania prawa międzynarodowego (zakazu wojen, ingerowania w sprawy wewnętrzne, poszanowania integralności), natomiast Rosji się bardzo dobrze działa w ramach ONZ np. bo będą stałym członkiem Rady Bezpieczeństwa może wetować jej decyzje).
Poza tym, oderwanie samej Osetii, było symetryczną odpowiedzią na Kosowo i zgodne z wcześniejszymi ostrzeżeniami £awrowa.

A wszystko się zaczęło od tego, że na skutek upadku Paktu Warszawskiego, oraz rozpadu ZSRR, pozycja Rosji radykalnie osłabła, interwencje USA w wojnach bałkańskich jeszcze ten stan pogłębiły i Rosjanie próbują sobie to jakoś zrekompensować. Rzeczywiście, eskapada w Gruzji była tylko histerią. ZSRR był znacznie silniejszy niż Rosja, i czy wybuchła wojna? Nie wybuchła. Agresja Rosji wynika z jej słabości, oraz zachowania zachodu które jest zarazem prowokacyjne, a jak przychodzi co do czego, niezdecydowane.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

getsmile  

User



Do³±czy³: 02 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-26, 22:07   

@ $karbówka

Po Twoich odpowiedziach widzę, że obecny system odcisnął na Tobie spore piętno, naprawdę uważasz, że ten kto nie jest entuzjastą tej władzy, musi być od razu za PIS-em? Oprócz PIS-u i PO jest jeszcze inna alternatywa.
I tutaj Cię pewnie zszokuje, bo jestem jeszcze bardziej na prawo niż centrowy PIS, a mianowicie jestem sympatykiem RUCHU NARODOWEGO. :-)

A tak nawiązując już bezpośrednio do tematu, mam nadzieję, że twór pod nazwą Nowoczesna.PL zniknie ze sceny tak szybko jak został wyczarowany. ;)

P.S. fajnie porozmawiać na poziomie, a to niestety rzadko się zdarza. W większości przypadków natężenie obelg i wyzwisk na metr kwadratowy przekraczałoby wszystkie normy. :-D
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-26, 23:21   

getsmile napisa³/a:

Po Twoich odpowiedziach widzę, że obecny system odcisnął na Tobie spore piętno, naprawdę uważasz, że ten kto nie jest entuzjastą tej władzy, musi być od razu za PIS-em? Oprócz PIS-u i PO jest jeszcze inna alternatywa


Gdybyś serio czytał moje wypowiedzi, w tym temacie już dawno śmiałbyś się z tej sytuacji, jak ja teraz z Ciebie. :]

getsmile napisa³/a:

I tutaj Cię pewnie zszokuje, bo jestem jeszcze bardziej na prawo niż centrowy PIS, a mianowicie jestem sympatykiem RUCHU NARODOWEGO




getsmile napisa³/a:

A tak nawiązując już bezpośrednio do tematu, mam nadzieję, że twór pod nazwą Nowoczesna.PL zniknie ze sceny tak szybko jak został wyczarowany


Nie zniknie, establishment wyczuł, że podłoga się sypie, więc potrzeba powtórki z lat 1994/1999/2001/2009 i teraz tworzą "nową jakość" po raz piąty w nadziei, że lud łyknie.
A lud Å‚yknie.
W mniejszym bądź większym stopniu.

philosophus napisa³/a:

Chwila, tak się powiela mity... Gruzji nie groził żaden podbój. Gruzini sami rozpoczęli wojnę- chcieli odzyskać terytorium które historycznie należało do nich, ale ludność już ichnia nie była.


A po co myślisz to pisałem?
Dla mas, to Kaczyński jest bohaterem, który zatrzymał napaść Rosji na niewinną Gruzję - to świetnie wpisywało się w ramy. ;)
 

getsmile  

User



Do³±czy³: 02 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-27, 09:47   

Kiedy czytam takie wypowiedzi, do śmiechu mi niestety nie jest. Krew człowieka zalewa jak patrzy, jak kolejne ekipy politycznych cwaniaczków rujnują nasz kraj. :kwasny:

To, że część ludzi to łyknie, jest pewne. Oby tylko nie na tyle dużo, żeby dało to temu potworkowi miejsce w Sejmie na jesieni.



;)
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-06-27, 17:07   

$karbówka napisa³/a:

A po co myślisz to pisałem?



A ty jak myślisz, że odpowiedź musi być pisana z myślą o tobie?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-27, 17:12   

philosophus napisa³/a:

A ty jak myślisz, że odpowiedź musi być pisana z myślą o tobie?


No, philo wyrabiasz siÄ™. :-D

btw.
Nie, bój, zaraz ci odpowiem na privie na tamtą wiadomość, po prostu mi się nie chciało wcześniej.
Tak, odpowiem w starym stylu - bez robienia jaj.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-29, 01:20   

Znowu jakieś prawicowe gówno skacze, a nie potrafi nawet wyskoczyć ponad sedes :mrgreen:
 

Open20  

User



Do³±czy³: 20 Cze 2015

Sk±d: P³oñsk

   

Wys³any: 2015-06-29, 14:22   

Nie powinniśmy dać się oszukać temu ruchowi...
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-06-29, 21:43   

$karbówka napisa³/a:

No, philo wyrabiasz siÄ™. :-D



Nie powiedziałbym. Bardzo często piszę tak, żeby ostatni osioł był w stanie się czegoś dowiedzieć (pod warunkiem że chce).
Skażenie ideą pracy u podstaw, te sprawy.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com