Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

HOT  

User

Hardcor


ImiÄ™: Tomek

Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Lis 2011

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2011-11-07, 17:20   

Porcelana.,

to też jest dobre ale system ocen jak na Allegro powinno być by wiedzieć na czym stoisz wymieniając się.

W sumie sam mam kilkanaście książek które kilka razy przeczytałem i wymienił bym je.
_________________
¦wiat jest piękny, tylko ludzie są do d***y.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-07, 21:13   

HOT, wiadomo, określona liczba postów to warunek wymiany, a oceny byłyby dodatkową pomocą.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-11-08, 19:44   

wymiany wymianami, a co w przypadku, kiedy ktoś chciałby coś sprzedać? moim zdaniem taka opcja też by się przydała:)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-08, 19:46   

Stratocaster, sądzę, że z prawnego punktu widzenia będzie to niewykonalne.
Na allegro płaci się chyba jakieś prowizje czy coś, dlatego jest to legalne, ale tu? Raczej nie da rady.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-11-08, 19:52   

Stratocaster napisa³/a:

wymiany wymianami, a co w przypadku, kiedy ktoś chciałby coś sprzedać? moim zdaniem taka opcja też by się przydała:)


Właśnie dlatego chcemy wymiennik. Przy pieniądzach są większe wałki, a tutaj byłoby więcej osób logujących się by coś sprzedać niż napisać na forum. Dlatego opowiadam się za brakiem sprzedaży. Jest allegro od tego. Wymiennik to jednak fajna inicjatywa.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-11-08, 20:16   

To co wkońcu robimy? Idziemy za pomysłem Osti czy są może jakieś osoby niezdecydowane?
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Kolekcjoner93  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-10, 18:26   

Osobiście jestem za.
 

bikardo  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lis 2011

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2011-11-10, 18:59   

Plac targowy byłby chyba lepszym rozwiązaniem. Sprzedam, kupię, zamienię, oddam za darmo.
Na wielu forach sÄ… takie rzeczy.
Opcji dokonania transakcji jest kilka. Wystawia sie opis i zdjęcia przedmiotu i kto będzie chciał kupić to sprzedający wystawi na allegro, albo się dogadają jakoś inaczej.
Nie raz i nie dwa kupowałem od ludzi z for internetowych i żaden wał ani mi ani żadnemu innemu znanemu mi człowiekowi się nie przytrafił :-)
Myślę, że nie ograniczać się tylko do kosmetyków czy ciuchów.
Forum to nie sklep, tutaj się daje ogłoszenia tak jak w gazecie czy portalach internetowych. Kwestii prawnych nie ma tutaj żadnych. Trzeba tylko mądry regulamin napisać, w którym musi się znaleźć notka, że administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za oszustwa i nie wywiązanie się z transakcji przez kupującego czy sprzedającego.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-11-11, 09:54   

Cytat:


Plac targowy byłby chyba lepszym rozwiązaniem. Sprzedam, kupię, zamienię, oddam za darmo.
Na wielu forach sÄ… takie rzeczy.


Była już propozycja taka, nie przeszło.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-11-11, 10:03   

W dziale książki poddział służący do wymieniania, tak jak w dziale Przywitaj Się jest fotoalbum. Dobry pomysł, sam bym z tego skorzystał.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-11-11, 12:45   

dzilu96 napisa³/a:

W dziale książki poddział służący do wymieniania, tak jak w dziale Przywitaj Się jest fotoalbum. Dobry pomysł, sam bym z tego skorzystał.


A ja chciałbym się wymienić nie-książką. Więc dla każdego działy osobne subforum? Lepiej żeby był jeden dział przeznaczony wyłącznie do tego celu.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-11-11, 12:54   

Po co podziały? Wystarczy jeden dział. Jeden worek.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-11-11, 13:25   

zrobić dział "Wymiennik" i początkowo wszystko do jednego wora właśnie, a jak się zrobi duże zainteresowanie, to się podzieli na kategorie książki, kosmetyki, ubrania etc. Nie ma co od razu tak stratować z wielkimi ambicjami, bo nie wiadomo czy to się w ogóle przyjmie, bo może to tylko taki szum, bo fajny pomysł, ale jak przyjdzie co do czego, to będzie mało chętnych.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-11-13, 21:09   

no to kiedy rusza ten dział? niepotrzebne rzeczy od miesięcy walają mi się po mieszkaniu i po podłodzę, chętnie wymienie je na inne niepotrzebne rzeczy! :D
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com