Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:38

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-01-14, 19:25   

Ramka z najczęściej czytanymi mnie rozwaliła xD
Zielony bym dała nieco bledszy i byłoby jak dla mnie w porządku.
Czekam na wersję po zalogowaniu i wygląd profilu. No i oczywiście, jak będzie wyglądać pisanie postów. Wszelkie podstrony mnie interesują.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:05   

Podoba mi się to, że jest szukajka;).
Ale nie podoba mi się odcień zielonego;<. Za mocno razi w oczy. I nie jest przyjemny. Przy sb dałabym też emotki ;) .

Do reszty pewnie z biegiem czasu da się przyzwyczaić.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:09   

Mi te brązowe przerwy między blokami nie leżą. Ja bym tam widział jakiś bardzo delikatny zielony, generalnie jako tło.
 

Ostatnio zmieniony przez szostol 2012-01-14, 20:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:13   

szostol napisa³/a:

Mi te brązowe przerwy między blokami nie leżą Ja bym tam widział jakiś bardzo delikatny zielony.


O tym też właśnie pomyślałam ;) . Jakiś delikatny kolorek byłby lepszy;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:15   

Z kolei mnie się zestawienie kolorystyczne podoba, ale ciężko jest dogodzić ludziom w tych sprawach tak sądzę.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:16   

Mi się podoba, raczej bez zastrzeżeń. No może kolorystyka jakaś taka bardziej stonowana mogłaby być.
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:51   

O kurczę, jak nowocześnie. Faktycznie zielony bije po oczach.
Ogólnie fajnie, ale podobały mi się te ludki na górze strony, a pewnie po zmianach ich już nie będzie, szkoda :-)
Jeżeli wszystko ma się tak radykalnie zmieniać, to do takiej forumowej grafiki mogłabym przywyknąć, ale z sentymentu walnę sobie screena póki stara jest:D
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:56   

Dzięki za opinie, i oczywiście czekamy na dalsze :-)


Fakt, my też przyzwyczailiśmy i w sumie przywiązaliśmy się do obecnej szaty, i nie myślicie, że to może być powodem tego, że nowa wydaje się bardziej dająca po oczach?

Bo jak popatrzy się na nią trochę dłużej, to jednak ona jest bardziej stonowana i ciemniejsza od obecnej :-) Ja jak dłużej posiedziałem przy tamtej i wróciłem do nas, forum wydało mi się jakby wyblakło :-P


PS: Spokojnie, dziwne by było jakbyśmy nie zrobili sobie starych screenów forum. Uaktualnimy też podstrony, w tym tą ze stopki "o serwisie", stworzymy coś o historii forum :-)

PSS: Weźcie też pod uwagę, że w projekcie nie ma całej struktury działów. Jest tylko jeden i przykładowe belki, dlatego jest tak zielono. Jak wszystko wypełni treść dużo bardziej się to rozbije w pionie. :)
 

lynics  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Roberto

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2012-01-14, 21:03   

Kolorystycznie idealnie ;)
W sumie to wszystko mi pasuje i póki co nic bym nie zmieniał, lecz czekał na resztę ;)
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2012-01-14, 21:53   

Zielony za bardzo oczojebny , ale reszta zmian jak najbardziej na + ;)
_________________
___________________________
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-01-14, 22:20   

Dla mnie jednak trochę pusto. Za pierwszym razem zastanawiałbym się czy mi się cała strona wczytała.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-01-14, 22:59   

Proponowany styl jest nawet niezły... W sumie przyzwyczaiłem się do obecnego wyglądu, ale myślę, że zmiana szaty graficznej będzie strzałem w dziesiątkę. Potrzebujemy nowości, świeżości.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2012-01-14, 23:25   

Nie lepiej zostawić jak jest?
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-01-15, 00:36   

vialink napisa³/a:

Bo jak popatrzy się na nią trochę dłużej, to jednak ona jest bardziej stonowana i ciemniejsza od obecnej Ja jak dłużej posiedziałem przy tamtej i wróciłem do nas, forum wydało mi się jakby wyblakło


Dość długo się wpatrywałam w nowy projekt. Nadal utrzymuję, że warto by było zmienić odcień zieleni.
 

MCreo  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 19 Pa¼ 2011

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2012-01-15, 00:57   

Jak pisał @vialink obecnie wszystkie boxy są zwinięte i belki są w kupie. To daje wrażenie przesadzenia z kolorem. Nie było sensu powielać contentu. Patrze na obecny top forum i porównuję to z odcieniem "mojego"" zielonego i to mój wydaje się bardziej stonowany a przynajmniej ciemniejszy.

Na pewno pokombinujemy z odcieniami, to chwila moment zmienić. Z drugiej strony nie chcemy, aby grafika wyszła mdła.

Co do pozostawienia obecnej grafiki. Wszystko idzie do przodu, technika idzie do przdu, wszyscy się rozwijają i ewoluują... nie chcemy zostawać w tyle przecież, prawda? ;)

Pomijając fakt odcieni, bo to kwestia gustu i osobistych preferencji... jak podoba się nowy układ/styl. Mam tu na myśli głównie top, który jest nieodłącznym elementem forum, a także nowe elementy graficzne, jak ikonki przy tematach czy dodatkowe boxy typu szukajka, najnowsze tematy/najczęściej czytane posty... Co o tym sądzicie?
_________________
...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com