Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:38

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-01-15, 01:03   

MCreo napisa³/a:

ak pisał @vialink obecnie wszystkie boxy są zwinięte i belki są w kupie. To daje wrażenie przesadzenia z kolorem. Nie było sensu powielać contentu. Patrze na obecny top forum i porównuję to z odcieniem "mojego"" zielonego i to mój wydaje się bardziej stonowany a przynajmniej ciemniejszy.


Czyli gadajcie co chcecie, my i tak wiemy lepiej.

Co do grafiki ogólnie to nie mam zastrzeżeń. Na forum się nadaje, ujdzie się przyzwyczaić. Przeszkadza tylko puste miejsce tam, gdzie powinno być logo. Ciekawa jestem, czy też pokażecie swoją wspaniałą propozycję, czy pójdziecie za sugestią użytkowników. Nie, absolutnie nie jestem złośliwa.

MCreo napisa³/a:

Co do pozostawienia obecnej grafiki. Wszystko idzie do przodu, technika idzie do przdu, wszyscy się rozwijają i ewoluują... nie chcemy zostawać w tyle przecież, prawda?


Ja bym jednak pozostawiła użytkownikom możliwość korzystania ze starego wyglądu. Wilk syty będzie, i owce wszystkie całe.
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2012-01-15, 10:58   

Nowy wygląd forum wydaje mi się całkiem fajny. Zobaczymy, jak będzie to wyglądał w praktyce. ;)
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2012-01-15, 11:28   

Jak dla mnie to może być. :-)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-01-15, 16:36   

Co do nowego wyglÄ…du forum to jest mi to obojÄ™tne :[ Mam pytanie odnoÅ›nie jednej zmiany a mianowicie chodzi mi o sprawdzenie swoich tematòw,bo jest tylko:
"Swoje posty,"posty nieprzeczytane,"posty od ostatniej wizyty". Można by byÅ‚o wstawić swoje tematy(zaÅ‚ożone) dla osòb zainteresowanymi swoimi tematami,czy sÄ… nowe komentarze,itp...

Czekam na rozpatrzenie swojego pomysÅ‚u dotyczÄ…cego"Zamykania tematòw przez ich autoròw" bo z tego co widze to Bartek utknoÅ‚ na tym punkcie :-)

Pozdrawiam C-47
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-01-15, 19:00   

C-47, co do swoich tematów myślę, że jest to dobra opcja. Spróbujemy zrobić coś takiego :-)

Co do innych propozycji. Mamy też swoje życie, prace, inne zajęcia, nie jesteśmy w stanie wszystkiego na raz. Przy sprawach technicznych mogę sam podziałać, więc to pchamy do przodu. Kwestie organizacyjne chciałbym mieć możliwość przedyskutowania z ekipą i przede wszystkim Michałem. Dajmy mu skończyć sesje i będziemy działać ;-)

Co do grafiki, nikt nie ignoruje Waszych wypowiedzi. Co prawda niektóre zaskakują nas swoimi pomysłami, jednak wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu. O logo pisaliśmy, polecam Ci kukułko podszkolenie umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Odnośnie odcienia zielonego i kolorystyki weźmiemy wszystkie opinie pod uwagę :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com