Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:32

Autor

Wiadomo¶æ

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-03-28, 18:28   Nowy subdziaÅ‚ - osobistoÅ›ci.

Wpadłam na pomysł, bez głębszych przemyśleń. Może warto utworzyć w 'Ogólnie' poddział, czy jak tam zwał poświęcony osobistościom? Powstał o Małyszu, o Janie Pawle II, powstawać będą też inne.
Może warto zebrać w jednym miesjcu tematy o ludziach dla nas ważnych, inspirujących, autorytetach?

Co myślicie?:)

alpen.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-03-28, 18:41   

alpen. napisa³/a:

o ludziach dla nas ważnych, inspirujących, autorytetach


A nie lepiej żeby to było w dziale w jakim się zasłużył? Sport? Wiara? Literatura?
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-03-28, 18:50   

motyl napisa³/a:

A nie lepiej żeby to było w dziale w jakim się zasłużył? Sport? Wiara? Literatura?


Małysz się będzie przewijał obok pytań "jakie kupić buty do biegania w nocy, a jakie w dzień", a Jan Paweł II będzie się przewijał obok tematów "Nie ma boga!!!111oneone".
Powstanie nowy dział, to będzie przynajmniej ładnie poukładane. Bardziej tak estetycznie.


Popieram alpen.
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-03-28, 19:06   

Z jednej strony może to i dobre rozwiązanie. Ale istnieje zagrożenie, że nastki będą wklejać artykuły z pudelka, z czym spotkałem się na innym forum i zrobi się burdel.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-03-28, 19:06   

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

to będzie przynajmniej ładnie poukładane.


Albo przeciwnie;). Bo nie każdy będzie wiedział, gdzie ma taki temat umieścić;). I będą powstawać i tu i tu. Wybacz. Ale nie wszyscy czytają nazwy działów, ich opisy, już nie mówię o regulaminie, a zakładają temat, gdzie chcą ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-03-28, 19:13   

Ja jestem na nie. Każdą z tych osób idzie umieścić odpowiednio w innych działach.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-03-28, 19:15   

motyl napisa³/a:

NietajemniczyZnajomy napisał/a:
to będzie przynajmniej ładnie poukładane.

Albo przeciwnie;). Bo nie każdy będzie wiedział, gdzie ma taki temat umieścić;). I będą powstawać i tu i tu. Wybacz. Ale nie wszyscy czytają nazwy działów, ich opisy, już nie mówię o regulaminie, a zakładają temat, gdzie chcą .


Ale wtedy nie ma żadnego problemu. Widać temat który idealnie pasuje do Osobistości i tam ląduje.:)
Myśle, że porządek będzie większy, stąd pomysł. Reszta należy do Was.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-03-28, 19:35   

Zbędny jest ten dział, jest dział jak np. Ogólna dyskusja, czy ogólne. Po co zaśmiecać forum jakimiś idiotyzmami, no po co?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-28, 20:25   

motyl napisa³/a:

ybacz. Ale nie wszyscy czytają nazwy działów, ich opisy, już nie mówię o regulaminie, a zakładają temat, gdzie chcą .


więc najlepiej usunąć wszystkie działy, zrobić jeden, nazwać go burdel i samowolka niech panuje. to bez sensu całkiem nie zrobi działu, który jest akurat całkiem sprytnym pomysłem, bo się ignoranci nie będą mogli dostosować. jak ktoś nie czyta nazw działów, to i tak nie zwróci uwagi na to, czy zakłada temat w dziale związanym z tą osobą, tylko tam, gdzie mu się podoba. więc co za różnica? a pomysł jest dobry.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-03-29, 15:33   

Pomysł fajny i dobry, ale to zależy od pojmowania pojęcia "osobistość" wg niektórych autorów wątków... Nie wiem, czy dało by się opanować miszmasz JPII i obok Dody lub innego potworka. Jakoś przecież trzeba to rozróżnić, kto jest a kto nie jest osobistością.
 

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-29, 16:00   

Według mnie jest trochę na tak, trochę na nie. Sam jestem po środku - jak powstanie, będzie ok. Jak nie będzie, też nie będę miał nic przeciwko.
_________________
I każdy z nas tak by chciał, brać Cię wciąż jak pierwszy raz brał.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-03-29, 21:34   

Pomysł ciekawy :-) Jednak zastanawiam się, czy faktycznie jest takie zapotrzebowanie. Nie zauważyłam, by były to często zakładane tematy. Osobistości zaś najczęściej są ikonami danej dziedziny i można przypasować ich profile do istniejących już działów. W takiej sytuacji należałoby stworzyć subfora do działu muzyka, biblioteczka, wiara, filmy etc.
Istnieją także osobne tematy poświęcone naszym autorytetom.
_________________
Drugs&hugs.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2011-03-30, 14:24   

slow napisa³/a:

można przypasować ich profile do istniejących już działów


Ta, a jak ktoś źle przystosuje to dostanie bana, za zakładanie tematów,w nie tym dziale co trzeba!!! :facepalm:
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-03-30, 14:39   

miniX napisa³/a:

Ta, a jak ktoś źle przystosuje to dostanie bana, za zakładanie tematów,w nie tym dziale co trzeba!!!


A z czego to wynika? Z nieznajomości regulaminu i nieumiejętności zapoznania się z forum, jego działami, itp ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-03-30, 16:32   

miniX napisa³/a:

Ta, a jak ktoś źle przystosuje to dostanie bana, za zakładanie tematów,w nie tym dziale co trzeba!!!


A dostał może ktoś kiedyś bana za założenie tematu w ''Ogólnie'' zamiast ''Na poważnie"?Nie przypominam sobie.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com