Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:17   Nowy w szkole

Do mojej szkoły prawdopodobnie będzie chodził nowy chłopak. Zaprosił mnie na nk. Na zdjeciach jest bardzo przystojny. Koleżankom też się podoba. Ale dowiedziałam sie, że tylko mi odpisuje na pytania.Od tej pory koleżanki patrzą na mnie z pod byka a ja już nie mogę.O co im chodzi? Ten nowy ma na imię Filip. A jak daje mi komenty to z całusem i słowem pozdro.Jakbyśmy się znali.Patrzyłam do koleżanek im takich komentarzy nie daje.|On jest okropnie tajemniczy. Jak mam rozumieć jego zachowanie :?:
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:33   

Poczekaj jak przyjdzie. Co z tego, że komenty Ci takie daje, jak może okazać totalnym lanserem. Poznaj Go na żywo. A teraz Go olej. Koleżankami się zajmij, bo mnie by denerwowało takie zachowanie z ich strony.
_________________
ona umrze martwa.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:38   

za bardzo sie nim podjarałaś ;-)
a jemu to na ręke.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:41   

Iskra napisa³/a:

za bardzo sie nim podjarałaś ;-)
a jemu to na ręke.



.Pokłócił mnie(i tak nie wiem co się dokładnie stało) z kumpelami...Przecież one go wogóle nie widziały na żywo!

Jest przystojny to fakt i każdej dziewczynie na widok takiego serce mocniej zabije :-/
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:45   

Myśle, że no zwykła rozmowa na n-k zła nie jest. Koleżanki zazdroszczą i pewnie jakby były na twoim miejscu, postąpiły by tak samo.
Pogadaj z nimi, ze niby zapytałaś się coś z ciekawości i nie twoja wina, że Ci odpisuje. Powiedz,że poznają go na żywo to na pewno odmieni mu się. itp. itd.

Pati009 napisa³/a:

Jak mam rozumieć jego zachowanie


Być moze mu się podobasz, ale co to za wirualna miłość, na razie nie szarżuj. Poczekaj na osobiste spotkanie..
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:48   

Cytat:

Być moze mu się podobasz, ale co to za wirualna miłość, na razie nie szarżuj. Poczekaj na osobiste spotkanie..



Czy powinnam się z nim umówić? Czy mam poczekać jak on zacznie działać?
 

Reggaent  

User

Pan ¯ubr



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 23 Sty 2009

Sk±d: ¦widnica

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:50   

:-D Jeszcze go na oczy nie widziałyście a zachowujecie się jak by to był bóg seksu i miłości :mrgreen: Co to się wyrabia teraz :-D
_________________
Dozwolona ilość znaków wynosi 255. Ciekawe dlaczego akurat tyle. Może dlatego ,że 255 jest między 254 a 256. Ale co mają do rzeczy te dwie liczby? Nie mam już miejsca na odpowiedź.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:53   

virtual działa. Ale dziewczyno wstrzymaj się to jest jeden gościu, który pewnie chce się jakoś wkręcić w klasę i na Ciebie padło, że to Ty Go w nią wepchniesz i wszystkim przedstawić. W końcu i tak Cie zostawi na lodzie jak już nie będziesz mu potrzebna.
_________________
ona umrze martwa.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:54   

Cytat:

.Pokłócił mnie(i tak nie wiem co się dokładnie stało) z kumpelami...Przecież one go wogóle nie widziały na żywo!


a Ty widziałaś, że już masz mokro w gaciach na samą myśl, że Tobie odpisuje a im nie?
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 14:59   

Missy napisa³/a:

virtual działa. Ale dziewczyno wstrzymaj się to jest jeden gościu, który pewnie chce się jakoś wkręcić w klasę i na Ciebie padło, że to Ty Go w nią wepchniesz i wszystkim przedstawić. W końcu i tak Cie zostawi na lodzie jak już nie będziesz mu potrzebna.
_________________



Chyba masz racjÄ™. PotraktujÄ™ go na zimno

Iskra napisa³/a:

Cytat:
.Pokłócił mnie(i tak nie wiem co się dokładnie stało) z kumpelami...Przecież one go wogóle nie widziały na żywo!

a Ty widziałaś, że już masz mokro w gaciach na samą myśl, że Tobie odpisuje a im nie?



To nie było tak. Zaczął pisać więc odpisywałam w dwóch lub trzech zdaniach. O tym nowym było głośno. Napisałam do kumpeli,że nowy mi odpisuje. A ona że wysłała już do niego 3 wiadomości i nie ma odpowiedzi. Potem na hama chciała żebym go przekonała,żeby jej odpisał. Now się niazgodził, chociaż mu mówiłam ze nie mam czasu z nim długo gadać. Koleżanka się upierała ale ja jej ciągle powtarzałam odpowiedź nowego. Na drugi dzień żadna z koleżanek nie zamieniłą ze mną słowa :->
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-25, 15:00   

Pati009 napisa³/a:

PotraktujÄ™ go na zimno



Nie na zimno. Jak przyjdzie to normalnie się zachowuj, ale teraz przestań z Nim pisać, jak by Wam się zbierało na gorącą przygodę w damskiej łazience.
_________________
ona umrze martwa.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 15:03   

Missy napisa³/a:


Nie na zimno. Jak przyjdzie to normalnie się zachowuj, ale teraz przestań z Nim pisać, jak by Wam się zbierało na gorącą przygodę w damskiej łazience.



:-D :evil: :!: :-o :?: Okey :-)
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 16:42   

Dokładnie, poznaj go na żywo.
A kiedy do was przychodzi do szkoły?
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 16:43   

Od nowego semestru..czyli jutro
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-25, 17:29   

No to jutro się dowiesz o co mu chodziło. Bo dziwne to trochę, że kolo Cie nie zna, a upatrzył Cie tylko ze względu na wygląd.
_________________
ona umrze martwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com